Šta je novo?

BIG Fashion Vidikovac [ Tržni centar | 120.000m2 ]

Jeste i imamo temu o projektu na Karaburmi kojoj sam neznatno promenio ime tj prilagodio razvoju situacije.

Kada je projekat na Vidikovcu u pitanju imam nagovestaje da ce se ici sa retail parkom ali otom potom.
 
To bi bio promašaj....jedno je Capitol koji je pored rečnog korita između dva brda, a drugo je lokacija BIG-a koji je vrh brda. Ko će tamo da ide da ga izduvavaju vetrovi 365 dana u godini?
 
jutros od vrlo dobro informisanih ljudi cujem da postoji ozbiljan plan da se sruse svi obliznji soliteri a stanovnistvo vidikovca, labudovog i petlovog brda te vetrovitog dela ceraka preseli blize(nize) obalama topciderke a da se na vrhu brda gradi vetropark. prvi propeler bice postavlje na odzak toplane vec do kraja godine a sa prolecem i novom gradjevinskom sezonom krece se sa rusenjem zgrada i raseljavanjem stanovnictva. u prvo vreme svi koji ne budu odmah dobili nove stanove bice smesteni u halama imt-a i rekorda gde ce im(nam) biti obezbedjeni svi potrebni usovi kao i vauceri za povlascenu kupovinu u kapitolu.
 
Iz dobro obaveštenih izvora čujem da se izgubio svaki razuman smisao za političkim postojanjem Alfred Džonatan Kvak pokreta, koji je izvršio političko samoubistvo na prethodnim izborima.
 
tragac":1xl299te je napisao(la):
To bi bio promašaj....jedno je Capitol koji je pored rečnog korita između dva brda, a drugo je lokacija BIG-a koji je vrh brda. Ko će tamo da ide da ga izduvavaju vetrovi 365 dana u godini?
Tako jeeee!
Smrad fekalija u topciderki je svakako miliji prosecnoj srbendi od kiseonikom bogatog vazduha na vidikovcu i labudovom brdu

Sent from my HTC Desire 526G dual sim using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=579241#p579241:1yiqwcyk je napisao(la):
razgradjevinar » 05 Нов 2018, 14:24[/url]":1yiqwcyk]jutros od vrlo dobro informisanih ljudi cujem da postoji ozbiljan plan da se sruse svi obliznji soliteri a stanovnistvo vidikovca, labudovog i petlovog brda te vetrovitog dela ceraka preseli blize(nize) obalama topciderke a da se na vrhu brda gradi vetropark. prvi propeler bice postavlje na odzak toplane vec do kraja godine a sa prolecem i novom gradjevinskom sezonom krece se sa rusenjem zgrada i raseljavanjem stanovnictva. u prvo vreme svi koji ne budu odmah dobili nove stanove bice smesteni u halama imt-a i rekorda gde ce im(nam) biti obezbedjeni svi potrebni usovi kao i vauceri za povlascenu kupovinu u kapitolu.
Нема од тога ништа.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=579477#p579477:mk8rzsfz je napisao(la):
Djole Pevcanin » 06 Nov 2018, 12:52[/url]":mk8rzsfz]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=579241#p579241:mk8rzsfz je napisao(la):
razgradjevinar » 05 Нов 2018, 14:24[/url]":mk8rzsfz]jutros od vrlo dobro informisanih ljudi cujem da postoji ozbiljan plan da se sruse svi obliznji soliteri a stanovnistvo vidikovca, labudovog i petlovog brda te vetrovitog dela ceraka preseli blize(nize) obalama topciderke a da se na vrhu brda gradi vetropark. prvi propeler bice postavlje na odzak toplane vec do kraja godine a sa prolecem i novom gradjevinskom sezonom krece se sa rusenjem zgrada i raseljavanjem stanovnictva. u prvo vreme svi koji ne budu odmah dobili nove stanove bice smesteni u halama imt-a i rekorda gde ce im(nam) biti obezbedjeni svi potrebni usovi kao i vauceri za povlascenu kupovinu u kapitolu.
Нема од тога ништа.
 
dzontra, djole je reagovao adekvato, zivimo u gradu u kome su ugasene zeleznicka i autobuska stanica kako bi na njihovom mestu bili izgradjeni stanovi.

ja sam svestan da trolujem, nije mi drago zbog toga i malo me ponekad i sramota, ima ovde ljudi koji ne zasluzuju da gube vreme citajuci moje gluposti. sa druge strane ima ovde skupova celija koji zasluzuju mnogo vise od sprdnje. ove se nikako ne odnosi se na tragaca ni djoleta nego na visecelijsek orgaizme koji su preskocili obuku za upotrenu pokretnih stepenica a sebi dozvoljavaju da nam strucno pisu o letu na mesec
 
Не живим у солитерима, али да ли заиста мислите да ће станари "војних" зграда, зелених, црвених, плавих и жутих солитера дозволити рушење? Наравно да не.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=579241#p579241:2ddslklh je napisao(la):
razgradjevinar » Pon Nov 05, 2018 3:24 pm[/url]":2ddslklh]jutros od vrlo dobro informisanih ljudi cujem da postoji ozbiljan plan da se sruse svi obliznji soliteri a stanovnistvo vidikovca, labudovog i petlovog brda te vetrovitog dela ceraka preseli blize(nize) obalama topciderke a da se na vrhu brda gradi vetropark. prvi propeler bice postavlje na odzak toplane vec do kraja godine a sa prolecem i novom gradjevinskom sezonom krece se sa rusenjem zgrada i raseljavanjem stanovnictva. u prvo vreme svi koji ne budu odmah dobili nove stanove bice smesteni u halama imt-a i rekorda gde ce im(nam) biti obezbedjeni svi potrebni usovi kao i vauceri za povlascenu kupovinu u kapitolu.
Gde si to nasao na nuizz netu? :D Zaista mi je ne realno da za 5 meseci izbace onolike solitercine a nisu u stanju da 2 godine izbace 10 lokala iz podzemnog... Stvarno nidge nisam video da se ljudima daje smestaj u propalim fabrikama a da se pritom ni ne planira nabavljanje stanova...

Izvini ali ovo te je ili neko z******** ili noizz...
Mada ovo im je druga godjna a znamo sta je bilo 2015...
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=553601#p553601:2p3rlj6w je napisao(la):
Zezeljko » Pon Jul 23, 2018 2:47 am[/url]":2p3rlj6w]Daleko je izglednija izgradnja Big Fashion Park-a na prostoru Minela pored BIG-a na Karaburmi, nego ovo na Vidikovcu.
Izgleda da nisi bio upravu gradi se vec 3 meseca.
:)
 
Šta se gradi? Ja sam rekao da je daleko izglednije da će početi izgradnja Big Fashion Parka, što se i desilo, nego ovog čuda na Vidikovcu.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
U Big Fashion Parku treba da se nalazi prvi Decathlon u Srbiji..u oglasu na infostud oni najavljuju otvaranje na leto..
''Decathlon je osnovan 1976. godine u Francuskoj, u Lilu. Danas, više od 40 godine posle prisutni smo sa 1400 trgovina u 48 zemalja. Ove godine na leto, otvaramo našu prvu trgovinu u Srbiji, Decathlon Beograd. ''
https://poslovi.infostud.com/posao/Team ... .o./240020
 
Samo se to odnosi za lokaciju pokojnog minel kotlogradnje na karaburmi ...
 
Pa i ne mora, s obzirom da će se ipak tu graditi stambeni objekti. Može se samo preimenovati.
 
Sta mislite koji su razlozi odustanka od gradnje TCa?
 
To što neće da puste metro pored kako je i planirano ranije.
Neće ni tramvaj kao ni četiri trake od groblja Žarkovo do Orlovače.
 
Pa novi izbori, novi projekat, shvatili da je glupo ponovo svečano da polažu kamen temeljac za isti projekat.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Bag u planiranju, sace demituse da grade do cigamale, prvog dana kako je najavljen big znao sam da od toga nema nista jer im je tih dana otvoren kapitol park. Ali samo zapazite recenicu: podnosilac prijave planira da INICIRA promenu urbanistickih planova da bi gradio stanove? HA-HA.
 
Vrh