Šta je novo?

Biciklistička i trotinet infrastruktura (staze, trake, signalizacija) i saveti za bezbednu vožnju

braća Bihali/Bihalji/Bihaly, Pavle i Oto, su 1928. osnovali izdavačko preduzeće NOLIT (Nova literatura); Pavle (streljan sa 43 godine, 1941.) je pradeda ovome
1675603300913.png
 
Poslednja izmena:
Ovo je neka za******* ocigledno.
Niko normalan ne moze tako nesto da izjavi.
 
Sigurno da je zezancija, ali me ne bi čudilo da stvarno neko i tako razmišlja!
 
Ima svakako istine u ovome, ali da li se ne ulaže u biciklističku infrastrukturu zbog ovoga. Naravno da ne
 
да поставим и овде
 
Има ли неки јасан план за БнВ којим би то могло да се потврди?
 
To se rešava jednim razgovorom sa komšijom, a ne postavljanjem neproverenih informacija. ;)
 
Mozda je offtopic, treba mi pouzdana radnja/servis gde mogu da odradim "mali servis", zamenim ulje na hidraulici a da mi ne skinu kozu sa ledja.

Iskreno, bolje mi je po preporuci nego da mi gugl predlaze. Hvala unapred

edit: Beograd, ja sam u/na opstini grocka, ali moze bilo gde...
 
  • Sviđa mi se
Reagovanja: Nex
Da li neko zna šta se dešava sa tenderom za bici stazu od Kneževca do Ade (pored nesrećnog Bulevara patrijarha Pavla)? OPet se niko nije javio ili?
 
То неће дирати док се не споји булевар са петљом. Супротно нема физичке могућности да стаза прође дуж Топчидерке испод петље и код Цареве ћуприје.
 
Mozda je offtopic, treba mi pouzdana radnja/servis gde mogu da odradim "mali servis", zamenim ulje na hidraulici a da mi ne skinu kozu sa ledja.

Iskreno, bolje mi je po preporuci nego da mi gugl predlaze. Hvala unapred

edit: Beograd, ja sam u/na opstini grocka, ali moze bilo gde...
Pro bike. Samo, bolje je otići malo pre početka toplih dana jer kada krenu topli dani, budu preopterećeni pa mora da se čeka.
 
Da li neko zna šta se dešava sa tenderom za bici stazu od Kneževca do Ade (pored nesrećnog Bulevara patrijarha Pavla)? OPet se niko nije javio ili?

A koji je razlog što ta staza nije stavljena uz bulevar jer prostora ima celom dužinom? Pritom za onoliki slobodan prostor mogli su da ubace i zeleni pojas sa drvoredom. Tu bici stazu su izdvojili verovatno da bi i za taj posao duplirali cenu i nekome namestili.
 
Vrh