Šta je novo?

Beton hala

Bio bezobrazluk ili ne to sledi po meni.Koliko se meni cini i deo oko Toplicinog venca su odmah izbacili stolove jos nije bilo ni zavrseno.Tako da ja mislim da biciklisticka staza nije slucajno do reke.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=724948#p724948:8awgem4f je napisao(la):
Darko78 » 07 Apr 2020 09:55 am[/url]":8awgem4f]Sad ce svi da spuste stolove i dole i ostat ce samo mali koridor za pesake u sirini biciklisticke staze ako i toliko ostane bice dobro.
Ukoliko se desi takva svinjarija ja ću prvi preko bici staze da im bacam stolove u Savu :)

Inače, slažem se da bi baš bio fazon da ide bici staza kroz tunel Beton Hale. Kapiram da grad nije hteo da ulaže u to ili ima druge planove.
 
zexland":3o788ojq je napisao(la):
Nemojte menjati ogradu ! Ovako je savrseno sada !!! Samo osvezite belu boju ! :sesir:



:gobb:
Možda ovako bolje izgleda ali nebezbedno. Pogotovu za decu. Po normama koliko mi se čini je maksimalna dozvoljena sirina otvora na gelenderu 14 cm sto ovde svakako nije ispoštovano.

Tako da pravda za novu ogradu. :)
 
Dakle, da remiziramo. Stara je super ali nebezbedna. Nova je odvratna i opasna (možeš da se isečeš), ali 'bezbedna'. Traži se treći put, ali avaj.
 
Требали су да поставе стари тип ограде али са мањим размаком за пролаз. Нова ограда није безбедна у случају пада бициклиста, има оштре ивице а и материјал ми делује тетаногено.
 
Ograda stara prva kao kod brankovog mosta i kraj priče
 
dosta vise o ogradi...postavili su ono sto su hteli..nema tu nikakvih izmena...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Oнда све пада у воду и џаба сва даља прича и о бехатону.
 
Astro postoje dvije opcije da tu treba da dodju sahtovi sa ispunom od ploca identcnom da se ne primjećuju
Druga opcija neke bandere za rasvjetu ....
 
Ови размаци су намерно и постављени да би се могло приступити реци?
У делу код Београда на води уопште ни не постоји ограда...колико је то онда безбедно за децу?

Ја бих волео да нестане ова црвено бела ограда код пасареле ...

Микијева слика:
gEkRlCv.jpg
 
Ta ograda je zajedno sa prugom trebalo već odavno da leti. No, to je to fazno projektovanje bez uzimanja u obzir šire slike. Zato sada radimo karađorđevu i priobalje, a barake i tunel i pruga ostaju, umesto da su sve to rešili u jednom projektu (pa makar čekali još godinu dana)
 
Moramo da fantaziramo kako će šta izgledati oko pasarela (uključujući i park) i ispred beton hale kada nigde rendera za ceo taj potez. Meni je to, kao građaninu ponižavajuće, čak i ako rezultat izgleda dobro, želim da znam za šta se troši moj porez.

Razumeo sam da je zidanje bez građevinske table nelagalno. Da o javnoj raspravi ne pričamo.
 
Слике од јуче, завршиће поплочавање за два-три дана:











Добро изгледа, мада, овде је и стари, индустријски асфалт имао свој удео у укупном изгледу. Нешто као стари канали Навиљи у Милану, где нисам видео нове тротоаре, ни нове мостиће, ни ограде, ни локале ...:















За оволико су проширили "Лафајет", још два оквира су остала неуређена:









Радници не примењују никакве мере заштите од епидемије; између делова ограде према реци могу да се ставе ланчанице, од којих би неке могле да се откачују за пролаз на другу страну:



 
Da li neko ima fotke iz mraka u Beton hali tamo dalje u dubini tunela?
 
Trebali bi da zamene ploce koje pripadaju Hali, ovako nije ujednaceno...
 
Ploce ispred lokala je odredio zavod mislim da ima i originalnih ploca
Jos da srede ova dva preostala prostora i bilo to super...
 
Prijavio bi ove jer postavljaju svoje bandere što sigurno nije sa uslovima zavoda

20200408-130021.jpg
 
Na ovoj Sašinoj slici se vidi da novi lokal ima drugacije prozore od ostalih...

Do sada su poštovali barem to...pa je na nešto i ličilo...
 

Prilozi

  • 20200408-125047.jpg
    20200408-125047.jpg
    307,4 KB · Pregleda: 1.411
Vrh