Šta je novo?

Beton hala

Iz jednog svežeg yt snimka, jezivo šta se ovima dozvoljava, sveli su pešački deo na jedva metar i po. Svi imaju ne samo ogromne prostore unutra već i terase, tako da imaju više nego dovoljno kapaciteta da dobro zarađuju, ovo je već bahatost. Pritom isti ovi restorani su zaslužni za uništavanje ploča na šetalištu sve do Brankovog mosta.

Pogledajte prilog 196798
Pogledajte prilog 196799
Још само да ставе жардињере поред столова.
 
Očigledno su spustili stolice i stolove dole, pa su trenutno terase prazne dok ne stigne novi inventar i za njih. Inače, ne vidim logiku - bolje je sedeti gore na terasi, napolju, nego praktično na šetalištu. Ali, ovi ispijači ceđene su čudna vrsta...

Ja dođem nekada (nisam odavno, doduše) u Fridu na ručak. Uvek sedim unutra u prvom redu do terase. Svežije je, a opet kao da si napolju. Svakako neću da se pržim po suncu dok jedem ili da mi zuje bajsevi i trotineti oko glave.
 
Зато су сва ова сређивања тј. поплочавања гранитом погубна по јавни простор, прате их метастазе башта.
 
Gde su sada svi oni borci protiv BnV da se oglase i stopiraju ovo dok ne preraste u zastakljene i ozakonjene bašte?
 
Očigledno su spustili stolice i stolove dole, pa su trenutno terase prazne dok ne stigne novi inventar i za njih. Inače, ne vidim logiku - bolje je sedeti gore na terasi, napolju, nego praktično na šetalištu. Ali, ovi ispijači ceđene su čudna vrsta...

Ja dođem nekada (nisam odavno, doduše) u Fridu na ručak. Uvek sedim unutra u prvom redu do terase. Svežije je, a opet kao da si napolju. Svakako neću da se pržim po suncu dok jedem ili da mi zuje bajsevi i trotineti oko glave.​
Nažalost, veliki broj ljudi ako mu postaviš baštu kafića tik pored auspuha koji purnja crnu dimčinu, oni će da sede i sa uživanjem da ispijaju svoje naručeno piće. Više puta sam bio u prilici da to lično vidim. Ne baš sa crnim dimom...​
 
Vrh