Šta je novo?

Beograd na "Monopolu sveta"

jao Boze, kad su ovde samo isle vesti o tome na kom se mestu BG na tabli monopola nalazi, niko nije postovao uopste komentare, kako se neko ocese o politiku, tako krecu stranice i stranice besporebnih prepiranja i gluposti od strane svih vas...

Oladite malo.
 
Neko ovde rece da to u stvari nista ne znaci da li smo prvi ili dvadeseti. Jel to tacno?
 
ovo je iz onog gorenavedenog članka iz 24 sata. Onaj ko bude prvi imaće najskuplju nekretninu :D Nije svejedno, napred naši :gobb:

Postavljanje gradova na polja, odnosno njihovo rangiranje na tabli biće prema broju dobijenih glasova – pojašnjava za „24 sata” Piter Barling.
 
:gobb: Sesti !!! Pa ja cu da poludim :) :) :) Pa to je luuuudnica : Idemo dalje !!! Jel se to meni cini ili se onaj New York osvestio i poceo da nas juri !!??? Ljudi se probudili a nazalost ce i drugi uskoro .Zato samo napred sa navijanjem !!! :) :dil:
 
Dragane, PROCITAJ lepo sta sam napisao i skini taj pancer koji nosis posto definitivno vidis sebe u nekoj specijalnoj poziciji ovde!


LEPO sam PITAO da li je to tako, a ti ako ne znas da odgovoris, jednostavno IGNORISI post! :rolleyes:


Za ostale:

Izgleda da cemo se klati sa Rigom za prvo mesto!!! :kk:

Ja sam glasao i za Novi Sad, da se i on ubaci na tabelu!
 
Da Da i Novi Sad !! Petiiiiii !!! sineeeeeee !!!!! Pa jel to moguuuuce !?? :) :) :) UF ! Valjda cu da prezivim do kraja februara posto dolazim u Beograd pocetkom juna da licno vidim koliko se sve to tamo menja . :)

:gobb::gobb::gobb::dil::dil::dil:
 
pa vise nismo peti ... sad se odjednom niotkud pojavio Istanbul :o
 
e da i inace kad smo vec kod media coverage, danas sam kod drugarice video da na Svet Plusu stalno ide kajron sa glasajte za beograd itd..
 
opet smo pali na 6.mesto !!! Sta se desilo . Zar niko vise ne glasa !??? Pogledajte kako je Istanbul za samo 2 dana preuzeo 2.mesto. Neverovatno !!! Ajmo na glasanje. Nista nije jos odluceno. Ima jos 14 dana do konacnog rezultata !!

:gobb: :dil:
 
Kralj":20cf9k7q je napisao(la):
opet smo pali na 6.mesto !!! Sta se desilo . Zar niko vise ne glasa !??? Pogledajte kako je Istanbul za samo 2 dana preuzeo 2.mesto. Neverovatno !!! Ajmo na glasanje. Nista nije jos odluceno. Ima jos 14 dana do konacnog rezultata !!

:gobb: :dil:
Postoje neki fizički limiti, a to je da turaka ima daleko više nego nas.
 
hahah nemoj tako, znas da je cherez istoriju, uvek bilo trostruko vise turaka osmanlija a da smo uvek pobedjivali :p
 
Ma fizicki limiti ....OK ali trecina turske nema internet a trecina nepismena ! Predpostavljam da je tako!? Uzimamo u obzir ovaj "evropski" deo Turske i to je sve i naravno sve one u dijaspori kojih ima bogami dosta :( ......................A bogami i nas ima dosta !!! Saljite i dalje informacije istim tim ljudima kojima ste vec slali posto neki od njih ili nisu shvatili da moze da se glasa svaki dan ili su ponovo lenji kao i obicno pa im se vise ne glasa jer ce to da im oduzme 1 minut dragocenog dnevnog vremena ili sta god..... Lenjost i nebriga nas je dovela tu gde jesmo i gde cemo ubuduce da dospemo jer prema situaciji u zemlji jos nismo dovoljno dostigli dno da se osvestimo !!! Idemo na glasanje i nema opustanja sve do "pobede" barem na tom " polju" svetskog monopola . Step by step !!!

:gobb::dil::grand:


Winston Churchill : " If you`re going through Hell , Keep going "
 
:grand: " Covek kroz ceo zivot cini sebi samom vise zla nego dobra. Sto uspemo nasom pamecu, pokvarimo nasom cudi,a sto uspemo nasom dobrotom,upropastimo nasim porocima i najzad,sto postignemo nasom mudroscu,izgubimo nasim temperamentom " .......... ( Jovan Ducic )
 
OK ali trecina turske nema internet a trecina nepismena !
Ne lupaj gluposti. Internet penetracija u Turskoj je 21.1% a u Srbiji 13.9%. Turska ima duplo vise internet korisnika nego sto Srbija ima stanovnika.

Stopa pismenosti je niza u Turskoj, doduse jer je 87.4%, a u Srbiji 94.4% ... ali opet to nije trecina...

Molim nemojmo vredjati druge nacije i drzave na forumu iznosenjem netacnih podataka. :)
 
Kralj":27mef23d je napisao(la):
...
Lenjost i nebriga nas je dovela tu gde jesmo i gde cemo ubuduce da dospemo jer prema situaciji u zemlji jos nismo dovoljno dostigli dno da se osvestimo !!!
...
Pre bi rekao netolerancija i izdizanje u nebesa i nerealno sagledavanje situacije u kojoj se svet a i mi u njemu nalazimo. :rolleyes:
 
ajde sad znam da nam je svima na pameti kosovo, al ne zaboravimo, da smo spali na 7 mesto:)
 
Ja sam obavio svoju gradjansku duznost za danas a nadam se da cemo ostati u drustvu svih ovih "velikih" gradova.
 
Ja glasam svaki dan - nadam se da ce dobro ispasti, zasad se drzimo osmice, a vreme prolazi :)
 
Pošaljite slike Beograda, možda će biti na «monopolu»
|||| - 18.02.2008. - 10:32
U dogovoru sa Piterom Barlingom iz PR agencije «Brazen», zadužene za promociju novog izdanja «monopola», naš list raspisao je konkurs za najlepšu fotografiju Beograda koje će ući u konkurenciju za mesto na polju koje pripadne našem gradu na novoj tabli.

MONOPOL Zato pozivamo čitaoce da nam do 9. marta, do kada će trajati konkurs, pošalju svoje fotografije Beograda na imejl adresu fotomonopol@24sata.co.yu. Slike treba da budu uspravne i u visokoj rezoluciji (300 tačaka po inču). Veličina fotografije na tabli biće 2x4 centimetra, pa je važno da na njoj bude nešto što će se jasno videti na tako malom formatu.

Žiri naše redakcije odabraće 20 najboljih fotografija koje će, zajedno sa ostalim slikama koje uđu u uži izbor, biti objavljene na sajtu www.24sata.co.yu. Tih 20 slika biće predstavljene vlasnicima prava na igru "monopol". Oni će ih, zajedno sa još nekoliko slika Beograda iz njihove arhive, uvrstiti u konkurenciju i naposletku izabrati onu koja će krasiti mesto Beograda na tabli popularne igre.

Autori najboljih 20 fotografija koje će biti poslate PR agenciji "Brazen" moraće svojim potpisom da garantuju da se odriču autorskih prava i da za njih neće tražiti novčanu nadoknadu, a mi ćemo im zauzvrat uručiti prigodne poklone. Pored toga, autori 20 najboljih fotografija svojom izjavom će potvrditi da su fotografije njihove i originalne i da na njih niko drugi ne polaže prava.

Glasajte za Beograd na :
www.monopoly.com
извор 24 сата
линк http://www.24sata.co.yu/vesti.php?id=20894
 
Deseti smo, izgleda da su ljudi preokupirani politickim vestima... Hajde da glasamo jos :)

P.S. dragane, hvala za sav trud koji su ulozio u ovu kampanju. Ima nas ovde koji stvarno to cenimo, iako ponekad ne izgleda bas tako na prvi pogled :)
 
Xaxa, koji fazon... sad ce biti opasno!!!

Have your say in the world's first global Monopoly!

I've taken the leader board away to add a little mystery to the final placement of cities on the new board to be released later this year but keep voting for your pre selected cities until the 28 February as there’s still everything to play for.

The voting's very close and you can still make a difference - we're so near the end so whether your city was at the top or the bottom, vote like mad and the top spot could be yours.

The 20 pre-selected cities with the highest worldwide votes will make it onto the board. Plus, you will have from February 29 to March 9 2008 to vote on the most nominated Wildcard cities. Only the top two will make it on the board! :D :D :D :D
 
Надам се да због свих ових ср**а нисте заборавили да гласате... Пали смо били на 10 место, морамо ових 6 дана да се разбијемо...
Мада, сада могу свашта да раде кад нема приказа стања... :/
 
Vrh