Šta je novo?

Beograd na "Monopolu sveta"

bravo, bravo:)) i ja saljem na myspace-u... doduse isto tako saljem i dodatak za "ne glasati za Rigu"... posto su se oni isto domisljato organizovali te nas prate u stopu :D
 
pogledajte ko ima najmanje glasova, glasajte za njih - Ljubljana, Zagreb, Bratislava, Sofija, Bukurešt, Kardif, Bogota, Karakas i Seul.
 
Jel mora da se glasa za 10 gradova svaki dan ili moze samo jedan...BEOGRAD !!??? Evo ja opet sad glasao i saljem dalje informacije o ovome nego ovi iz Rige rasturaju. Vec su na 9. mestu !!! Sinoc smo pali ponovo na 12. ....jutros 11. ali dajte barem u top 10 da udemo do 29/02/2008.
 
prosto ne mogu da verujem da je Rigu tesko stici ni u cemu... jes da su EU ali sovjetska wolfofuckina ostaje wolfofuckina :p
 
Dragane gde si zapeo pa nismo mi protiv Beograda. Ne znam odakle ti ta ideja. Glasam i ja svakog dana sa vise adresa ali to ne znaci sada da cu da posvetim svoj zivot tome da Beograd dospe na tablu monopola. Svasta! Ne znam zasto tolika briga kad cemo sigurno tamo i dospeti. Ja u to ne sumnjam, ti izgleda da...
 
Juce sam u Frankfurtskom izdanju " VESTI " koji redovno citam ovde u Luksemburgu nasao , u boji, na zadnjoj strani sliku monopolija sa tekstom o situaciji glasanja i da se BGd nalazi na 11. mestu . :) :) :)
 
Dragane, a da ne misliš da si malo previše uspalio? Čoveče, to je je*******eni monopol, kakav državni značaj?!? Da se ovakvom strašću prihvatamo nekog konkretnog posla, ne bismo bili u govnima u kojima smo danas....
 
Covek voli svoj grad i Srbiju. Neka idu svi oni koji nisu u tom raspolozenju u pm. Ljuti me kad neki ne shvataju neke stvari !

Budimo ljudi barem u necemu slozni !!!! :grand:
--------------------------------------------------------------------------------
 
Nisam primetio da iko sabotira, niti da je neko protiv toga da se glasa za svoj grad. Smatram da bi bilo lepo i korisno da Beograd udje na tablu monopola, samo užasno iritira histerija koja se digla povodom glasanja.
 
Ajde, smirite strasti!

Mislim da je ovo super prilika da se Beograd prezentuje u svetu i treba prionuti na posao! Riga je vec stigla na 6 ili 7 mesto, i oni su se definitivno super organizovali! Ajde sada i mi da krenemo ozbiljnije, pa ce top tri grada biti London, Pariz i Beograd!! :)


Brate, Riga je vec 5! :nono:

Izgleda da se cela Letonija prijavila na Monopol!
 
Sto se mene tice, i ovo za sada je sjajan uspeh :) Ako sam dobro razumeo, bitno je samo uci u prvih 20, a potom ce se mesto grada odredjivati na osnovu cena nekretnina. Tako je svejedno bio BG prvi ili dvadeseti. Naravno, potrebno je odrzati osvojenu poziciju, a to znaci glasati i glasati :p
 
on topic on

@dragan

Bez uvrede, ne kaže se 'hvali' nego 'fali' . Pizdim kad vidim ovo, kao i kad neko kaže 'jer' umesto 'jel.

on topic off

Što se tiče glasanja, ponavljam,ok je da se glasa i da se poziva na glasanje, ali histerisanje o tome kako je ovo važan državni projekat, pozivanje svih srpskih zemalja da glasaju (koje su to srpske zemlje btw?) i održavanje tenzije, je počelo da smara, pa i da iritira.

Isključujem se iz ove diskusije, neću da se raspravljam o nečemu što bi trebalo svi da podržimo, samo mi smeta način na koji se to radi.
 
Ti iz tzv Gardosa mi nisi jasan !! Koji ti je . Hajde nemoj vise da pises u vezi ovoga i jednostavno ne komentarisi vise . Ovo definitivno nije tema za tebe.

Otvori neku novu temu o "pravopisu " i tamo se izivljavaj :bash:


:kk: N° 9 !!! :cool:
 
Ajde smirite tenzije, ovo je samo igra :) I bilo bi lepo naći se u njoj.. tako da go :gobb: !
 
Jedna mala napomena, Beograd nije srpski grad.. ;)

U Beogradu žive i vole ga mnogi koji nisu Srbi.

A kako su se srpski patrioti ponašali prema Beogradu i koliko ga vole, to smo videli proteklih 15 godina.

Molim te promeni taj deo "srpski patrioti" u nešto drugo, ili skloni baner, stvarno je "malo" degutantno.
 
Ovde stvarno ima bolesnih ljudi !!! Pa ti mora da si " Ambassador " pesimizma i lose volje !

Bas su neki profesionalci za gledanje u proslost !! Daj malo pogled u buducnost sa optimizmom. :gobb:
 
Mnogi bi se sa tobom složili, ali menis amo užasno smetaju neke stvari.
Npr. Beograd je nadnacionalna kategorija, a ovakve stvari smatram degradacijom Beograda i njegovim provlačenjem kroz blato.. Sori, ali ne želim da se neke stvari dešavaju Beogradu..
 
Hajde da ne mesamo dvenu politiku u nesto sto sa time nema ama bas nikakve veze. Svi mi volimo Beograd i zato za njega glasamo.

Ambassador, pokretanje takvih tema je samo bespotrebno stvaranje tenzije. Ako si bas zapeo, otvori novu temu u relaxu.
 
To nije dnevna politika, već sukob moderne i tradicije u Srbiji, koji se proteže još od ubistva Mihajla O, Aleksandra O, 1912-13, 1974, 2003.. Ali, nemojte o tome, pričajte o Monoplu i Beogradu
Ja neću više posećivti ovu temu, jer ako je budem prepizdeću i prestaću da glasam za Bg.

Adio.
 
Vrh