Šta je novo?

BEO Shopping Center [ Tržni centar | 130 000m² ]

Овако најбоље - нема непотребног семафора, ко иде из другог смера одради полукружно и ћао
 
Problem je sto tako ne mozes da izadjes i ides u pravcu plavog mosta. Onda ce da krenu polukruzno da rade na raskrsnici sa Rimskom sto ce da napravi haos.

Ja bih ostavio semafor gde jeste a tu bih napravio iskljucivo ulaz ka parkingu tc, a izlaz da bude u Mis Irbijeve zbog gore pomenutog problema.
Ulaz bi manje zadrzao saobracaj nego da je i/ili izlaz tu.
 
Ако сам добро чуо, неће бити New Yorker-а.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
На локалу поред Интерспорта је писало да ће ту бити New Yorker.

Sent from my LGL322DL using Tapatalk
 
E38Ny7l.png


Vidim sada da je tu prazno mesto, kao i lokal do Tehnomanije.
 
Само су зазидали споља. Али дефинитивно се неће отворити све радње одједном.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Napravi neku sliku kad si već tamo
 
Са друге стране је у Мис Ирбијеве ако сам добро видео или сам га помешао са Меком.


Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Dart":goo3bvr6 je napisao(la):
Napravi neku sliku kad si već tamo
Биле две фотке изнутра ал сам обрисао.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Oglašava se da će biti 1200 parking mesta, besplatno parkiranje (bar za sada).
 
Jedan delic unutrasnjosti od pre dan dva. Pozdrav :sesir:
 

Prilozi

  • EYOA4098.JPG
    EYOA4098.JPG
    195,6 KB · Pregleda: 2.843
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=ZlIF_iPE6Kc[/youtube]
 
Stavili su beskorisni cesljeve za bajs ivicnjake nisu oborili na pjescackom ma ko ce brine o tim detaljima ...
 
spolja les unutra fles...lep enterijer...spolja obicna kutija ali avaj kao i svaki tc


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Problem je u ljudima koji izlaze sa aritektonskog fakulteta. Tera se neki modernizam, koji blage veze nema sa zdravim životom, jer se trpa svuda, pa na većini mesta štrči i uružnjuje okolinu. Oni koji iole vrede nešto, koji razmišljaju van kalupa, u velikoj meri odlaze tamo gde mogu da dođu do izražaja.
 
Такви су једноставно сви тржни центри. Не дај боже прозоре да има!

Ја бих бре боље осмислио 10000 пута
 
Mislim da im je svima svejedno kako će spolja da izgleda, osim kod ulaza. Pitanje je i kako je investitor tražio izgled, jer realno retko kog kupca zanima kako spolja izgleda, samo unutra da je lepo. A i zašto bi investitor trošio pare na dizajn svih strana, kada može nešto jednostavno. Ovo nije minimalizam, nego neki šugavi brzi dizajn, čisto da ima nekakvu fasadu. Ali unutra izgleda vrh, kao i glavni ulaz, svaka čast.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=750660#p750660:1nimnc0x je napisao(la):
marrecar » Uto Jun 23, 2020 1:20 am[/url]":1nimnc0x]Mislim da im je svima svejedno kako će spolja da izgleda, osim kod ulaza. Pitanje je i kako je investitor tražio izgled, jer realno retko kog kupca zanima kako spolja izgleda, samo unutra da je lepo. A i zašto bi investitor trošio pare na dizajn svih strana, kada može nešto jednostavno. Ovo nije minimalizam, nego neki šugavi brzi dizajn, čisto da ima nekakvu fasadu. Ali unutra izgleda vrh, kao i glavni ulaz, svaka čast.

Unutra ti izgleda vrh? I ulaz ti izgleda vrh? :lol:
Bjez bre
 
Koliko ružan objekat. Fasadu ko da su kupili na nekoj rasprodaji škarta. Ružno, dosadno, već viđeno plastično smeće.
 
Meni ovo izgleda kao i svaki drugi TC a meni oni svi izgledaju ružnjikavo

Evo glavnog ulaza slikano danas
6bee888261d23fb3ebb6fb579fff8004.jpg
 
Данас су испробавали озвучење, аларм трећи пут. Ради се дан и ноћ и стићи ће да се отвори. 2-3 локала која нису закупљена су прекречена некаквим муралом.
 
Znaci kao i kod TC Stadion na pocetku je bilo lokala koji nisu zakupljeni...mozda cekaju onu galeriju na BW, ona ce sigurno biti opasna konkurencija svim ostalim TC u gradu.
 
Vrh