Šta je novo?

BEO Shopping Center [ Tržni centar | 130 000m² ]

[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=558720#p558720:200fci7l je napisao(la):
Stefan BB » Sub Avg 11, 2018 5:20 pm[/url]":200fci7l]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=558713#p558713:200fci7l je napisao(la):
SRBO » Sub Avg 11, 2018 4:08 pm[/url]":200fci7l]Не пратим Аду толико, да ли причаш о томе да су ставили све неке јефтине марке?
Da na to mislim a najvili su ga kao stvarno dobar soping centar.Da ne ponavljam sve sam napisao na temi Ada Mall. :D Ako ovoj soping centar bude pratio ponudu Usca onda mogu da kazem da ce to biti dobar trzni centar.

A kad se ugovor o lizingu sa trenutnim zakupcima zavsi, pa onda dodju neki novi, interesantniji?
Oce onda biti bolji trznjak?

A sta ce u gradjevinskom, ili MEP delu objekta tada promeniti?
Mi ovde dajemo misljenja o gradjevinskim projektima, ne o iskustvu kupovine...
 
Pa dzabe nama arhitektura kad shopping centar nema nikakvu poentu bez novih radnji.Sta ima da grade 15 trznih centara a sve da bude isto.
 
malo sam off top al me zanima sta ce da se desi sa onim supicama i onim romima u vojislava ilica kad krene da radi sc i lidl dal ce da ih sklanjaju i dal ce kraj malo da zivnei kutivise se
 
Тај део чека ПДР пошто се тако налаже у генералном плану, вероватно ће Роме растерати а ове уџерице ће остати али ће бити поново окречене тј мало сређене јер ће бише људи ту пролазити, мада недостатак ПДРа није спречио Лидл иако је у делу где се наводи обавезна израда плана (иначе као постоји неки план у изради, али то је наручила Делта још 2011 тако да врв ништа од тога)

Већа је мистерија око Букуље где су разделили земљиште разнима (по катастру) али ништа се не ради сем онога што је завршено сад на ћошку
 


https://goo.gl/maps/dJBWK2SXDbA2

Arheološke iskopine modernog Beograda. :lol:
Kad smo već kod toga, jel zna neko šta će biti s ovim objektima? Znam da nisu deo IPM ali verujem da ni investitori ne žele da im to stoji tako raspadnuto i neugledno tik uz tržni centar.
 
te udjerice su polu srusene al ja se nadam da ce uskoro da se pojavi neko koo blok a na nbg il taoko neko posto je lokacija dobra samo malo da se kultivise
 
Upravo sada
64a0ccbfa0b38c9d8d9ed00441b5a857.jpg
f48d1b0495e07b71b73c47cbf5ce2ca0.jpg
b6e681835db9ce541196afb03670b75e.jpg
ffcdf0d6e8e81e633989f21b42d8d7ce.jpg


Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 
Охо кренули су и са халом

Мистерија је шта ће бити са црвеном зградом у Долењској, део је те целине
 
Neće biti ništa, nema veze sa ovim projektom. Može samo da im skoči vrednost stana.

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 
Ali kojom brzinom oni to ruše...
U stvari kapiram da je ovo neka normalna dinamika radova, nego smo mi tokom ovih 20 godina navikli na naše puževe i stani-kreni građevinske firme pa kad god vidimo ovako nešto što se hitro ruši i gradi, to nam deluje kao bog zna šta.
 
Svaka čast kako rade.
Ono što mi je popodne bilo interesantno kako koji kamion napune šutom isti dođe i parkira se (na levoj strani na slici). Pretpostavljam da odlažu da ne voze po saobraćajnom špicu, ili ko zna šta već.

 
Danas su čak polivali vodom objekte tokom rušenja jer je juče bila strašna prašina u Mis Irbijeve ulici.
 
Мислим да Елита увек практикује поливање због прашине, што је за сваку похвалу, и камо среће да је стандард међу свом оперативом која се бави рушењем.
 
Свуда се полива водом када се руши неки објекат због прашине. Поливали су водом и сад кад су рушили онај нелегалан објекат на углу Булевара хероја са Кошара и Тошиног бунара. Две сличице од 30.јула о.г.

Pogledajte prilog 1
 
Prvog dana nisu polivali i bilo je uzasno. Zato sam naglasio da drugog dana jesu.

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=557942#p557942:264ju5xu je napisao(la):
milanobelgrade » Sre Avg 08, 2018 11:48 am[/url]":264ju5xu]На 100 метара Суперверо,Лидл и не знам ко ће овде отворити неки сега мега гига маркет..јаој сад кад почну цене да падају због конкуренције :roll: :roll: :roll:
Aman plus preko puta okretnice "Šumice" , pa Idea na uglu Mis Irbijeve i Dr. Velizara Kosanovića , Maxi kod okretnice 21 , pa još jedna Idea na uglu Strumičke i Vojislava Ilića... Ne računam Aviv park i Tempo koji su nešto dalje.
 
Počeli su i sa bušenjem za šipove uz ovaj ćošak Mis Irbijeve i V. Ilića.
 
Мултипрактик нема шта. Ипак је то апсолутно гигантски објекат. Малтене као Зоолошки врт

 
Vrh