Šta je novo?

Bahato parkiranje, bahati vozači i malograđanština

Trotoari Bore Stankovića-parking za sud.
ddbb17cc6c4c121c0644be00dce07dab.jpg
654918026bb5cfcce23866900ffafa5e.jpg


Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=608860#p608860:22hq42ms je napisao(la):
milanobelgrade » Pet Mar 15, 2019 4:16 pm[/url]":22hq42ms]Испред Пица бара у Булевару Уметности такође написали казну...

Није да делује за сад ...али када би постало свакодневница можда би нешто и урадили..

Tu i treba da pišu... Na 100m je garaža Mercator-a u kojoj može da se plati parking, ako ništa drugo. Nije da tu baš ne može da se nađe mesto, pa da mora da se blokira cela traka.

Taj mi mentalni sklop nije jasan - sednu u kafić i sve vreme mlate glavom ide li pauk...
 
Pa gledanje svog automobila dok se ispija kafa očigledno nema cenu.

(plus što se prva 2-3 sata ne plaća parking u Merkatoru, mada očigledno nije do novca - pa ostaje jedino mogućnost da ne umeju da hodaju)
 
+ што је јако пуно 100 метара да бахати дебили у мозак препешаче од гараже у Меркатору до тог бара, није битно како се зове.

Иначе прва два сата су бесплатна у гаражи.
 
Kuda je usao pajser inace stubici su trebali spoljnom ivicom trotoara ,gdje je ovo
 
Prostor ispod besmislenog platoa na Slaviji kome su našli novu funkciju :bash:
 
Kod novog merkatora fali da se postojeća garaža bitno poveća, dok sam radio tamo, a to je pre naplate parkinga u samom merkatoru, bio je sveopšti haos za mesto. a to bi bila i dobra lokacija za park and ride jer ima puno mesta za podzemnu i ima dosta linija gsp-a u okolini. a jednog dana bi tuda mogao i metro. ali ne, fuj garaže :D
a ovaj plato... i dan danas mi nije jasna njegova funkcija i njegovo postojanje a ni njegov kvalitet :D
 
Ne može kod Merkatora (novog) da se pravi plaćeni parking jer će svi da traže besplatno parking mesto okolo među stambenim zgradama.

Jedino da se bukvlano sve zonira u tom kraju, ali objašnjavao sam negde da je nemoguće da se napravi dovoljan broj parking mesta (jedan stan - jedno mesto) bez pravljenja baš mnogo novih parking mesta na livadama unutar blokova.

Ja jesam za to da se svaki parking naplaćuje, ali to je vrlo teško izvesti bez mnogo (ali baš mnogo) novih parking mesta, a naročito garaža.
 
@СтариПосматрач, oво дојче сокоћало са олимпијским круговима углавном вози жена !
Нису нуле (0) у питању, него слова О, значи таблицом се жели речи, да је овај СУВ-ићћћ ООООхохо од аутомобила (мало сутра), и да сви уздишу за њим.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=614651#p614651:9c2dj3gr je napisao(la):
Svetlopis » Ned Apr 07, 2019 9:27 pm[/url]":9c2dj3gr]Nisi ni ti daleko odmak'o :lol:

Mora nekad da se krene valjda? :bg4:
 
Vrh