Šta je novo?

Autoput Miloš Veliki / A2: Beograd-Požega-Boljare (Koridor 11)

Tek je podne, a već bordo. Videćemo kako će biti kasnije.
A sutra ko krene, taj se u startu za**bo... :x
Screenshot_20211230-122001_Maps.jpg
 
Ćuti brate, do pre 2-3 godine bilo je ovde onih koji su govorili da je i ovo do Čačka bacanje para na neprometan autoput. Nešto su se utišali u zadnje vreme :) Ima ljudi kojima je promet jedino čekanje pola sata da pređeš Gazelu
 
Ja ću u rodni kraj krenuti verovatno u pola noći pred badnji dan. Bilo kakav drugi izbor je sulud.
 
E bila je gužva na komentarima pred nadano puštanje pa nisam hteo komentarišem, al sad kad je splaslo moram se vratim i prokomentarišem one emisije SAT i čini mi se Veze kad kažu: javljajte se, pišite nam vaše komentare i predloge... , a ispod videa im komentari onemogućeni :lol:
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=913128#p913128:ma5o88d1 je napisao(la):
Earthmoving » Thu Dec 30, 2021 12:39 pm[/url]":ma5o88d1]Ćuti brate, do pre 2-3 godine bilo je ovde onih koji su govorili da je i ovo do Čačka bacanje para na neprometan autoput. Nešto su se utišali u zadnje vreme :) Ima ljudi kojima je promet jedino čekanje pola sata da pređeš Gazelu
Gradnja bilo kog puta nije bacanje para, ali je problem što ih nemamo za sve.

Evo ja nikada nisam tvrdio da će do Požege biti neprometan, naprotiv, ali sam i tada i sada imam veliku rezervu po pitanju nastavka preko Pešteri. Mnogo je to skupo, a ima toliko pravaca koji čekaju i koji su, po mom sudu, prioritetniji.
Npr. za Mačkat.
 
Je l 2022. Ocekujemo otvaranje surcunakog dela, brzi put do valjeva, pozegu, kuzmin, moravski do krusevca? Imam info da u aprilu krece fruskogorksi k.
 
Ne bih da govorim za druge deonice, ali deonica do Požege sigurno neće biti otvorena do kraja 2022. godine, tokom 2023. godine možda, ali i to je teško ostvarivo.
 
Видећемо шта ће и колико бити. Део Моравског и обилазница око Бга, као и ово до Паковраћа...то је прилично сигурно. Даље вероватно све клизи у 2023 и 24-ту.
 
Često se govori o prioritetnosti izgradnje ka Crnoj Gori i mislim da je to skroz validno pitanje. Recimo autoput Beograd - Zrenjanin - Kać, a posebno drugi deo ovog puta je pun skoro uvek. Ne samo putničkih već i teretnih vozila. Sreća je što je širina tog puta velika pa može da primi 3 vozila, ali je sa druge strane i opasnost jer se na tom putu lagano vozi 110.
 
NO COMMENT

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=J6sa_0RlF8k[/youtube]
 
Po google.mapama i dalje je sve podnosljivo. U odnosu na prvi maj kada je ova kolona bila par kolometara ispred rampe.

Sent from my Redmi 6 using Tapatalk
 
sve je meni jasno da put treba izgraditi po projektu
pa ako treba i dopuniti projekat
pa i da se moze desiti neka vremenska nepogoda koja utice na rad
ali pozuriti zavrsiti sve i onda reci nije po projektu ili nije bezbjedno je stvarno zrelo da neko odlezi u zatvoru
pa ima li tu ljudi nadzornog organa koji je dobro placen da prati radove
a predsjednik totalno neimformisan kao i mi nema pojme sta to ne stima i zbog cega nece biti pusten u saobracaj
barem da se neko kliziste pojavilo pa da kazem visa sila
a ono potjerali radnike na tunelu na petlji na naplatnim na signalizaciji i nisu rigoli betonski
pa koji si ih zemljom radio ako ne moze

IZVINITE ZBOG MOG SKROMNOG IZLAGANJA O MOM STAVU PREMA TRENUTNOM STANJU NA AUTOPUTU A2
 
Ovo postaje smešno. Lažno obećanje o puštanju oko N.godine i hladan tuš . Vidim neki forumaši i dalje misle da se pusta kompletna deonica do Požege. Koliko li su tek ljudi koji nisu zainteresovani za ovu temu,dezinformisani. Ne, ni ovih 11km kroz livade ne mogu da puste PRIBLIŽNO u roku. Realno, da nije izbora ,siguran sam da ne bi ni do 2023g završili do Pakovraća. Sramotno i tužno...
 
Otvaranje u februaru: "Putevi Srbije" objasnili zašto

"Naime, neophodno je dodatno vreme da bi se sredile bankine, zamenio asfalt na određenim delovima, u potpunosti sredilo odvodnjavanje, kako zbog redovnog održavanja tako i zbog očekivanih padavina u zimskom periodu", navode za B92.net u ovom preduzeću.
Prema njihovim rečima, ukloniće se privremena naplatna rampa u Preljini, to jest deo naplatne rampe koji je bio za izdavanje kartica, dok će bočna naplatna rampa za izlazak sa auto-puta za Preljinu ostati.
Izvor
 
Drage kolege forumaši, ja sam poranila, ali da ne zaboravim da čestitam Novu Godinu.
Želim vam svima strpljenje u saobraćaju za praznike, naročito oko Čačka i puno pređenih kilometara u zdravlju i veselju!
Naravno, i da se ovde družimo što više!
Srećni praznici, živeliiiiii
 
MiraC":37kap2vd je napisao(la):
Drage kolege forumaši, ja sam poranila, ali da ne zaboravim da čestitam Novu Godinu.
Želim vam svima strpljenje u saobraćaju za praznike, naročito oko Čačka i puno pređenih kilometara u zdravlju i veselju!
Naravno, i da se ovde družimo što više!
Srećni praznici, živeliiiiii
Poranila si mnogo...
NG je odložena za sredinu februara

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=913233#p913233:51f5z9af je napisao(la):
Gazi Bengazi » Čet Dec 30, 2021 8:51 pm[/url]":51f5z9af]Otvaranje u februaru: "Putevi Srbije" objasnili zašto

"Naime, neophodno je dodatno vreme da bi se sredile bankine, zamenio asfalt na određenim delovima, u potpunosti sredilo odvodnjavanje, kako zbog redovnog održavanja tako i zbog očekivanih padavina u zimskom periodu", navode za B92.net u ovom preduzeću.
Prema njihovim rečima, ukloniće se privremena naplatna rampa u Preljini, to jest deo naplatne rampe koji je bio za izdavanje kartica, dok će bočna naplatna rampa za izlazak sa auto-puta za Preljinu ostati.
Izvor

Ok, dakle očigledno nema tehnologije da se normalno asfaltira na ispod 5 stepeni Celzijusa. Šteta, baš sam mislio da ću 10 januara da prođem tim delom.
 
Šteta što ove zadnje nedelje nije snimana deonica dronom...Mogli smo makar da je gledamo umesto Žikine Dinastije i Tesne kože.

Srećna svima nova 2022 godina,živeli!!!
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=913240#p913240:blyl7mt5 je napisao(la):
laki72 » Čet Dec 30, 2021 8:19 pm[/url]":blyl7mt5]
MiraC":blyl7mt5 je napisao(la):
Drage kolege forumaši, ja sam poranila, ali da ne zaboravim da čestitam Novu Godinu.
Želim vam svima strpljenje u saobraćaju za praznike, naročito oko Čačka i puno pređenih kilometara u zdravlju i veselju!
Naravno, i da se ovde družimo što više!
Srećni praznici, živeliiiiii
Poranila si mnogo...
NG je odložena za sredinu februara

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk

?araunaj aniders itib ećen raz aP

P.S. @ stara mo mislila sam da si se šlogirao, baš si me uplašio :)

@ Laki, to je zbog kineskog kalendara, tad NG tad otvaranje :)
 
Можда нас баш позитивно изненаде па отворе пре 10ог феб.
 
To otvaraju za Sretenje. Praznik, blizu izborima, idealno za PR. Bankine su dobro došle onako ko neko izgovor.

Poslano sa mog M2007J3SG koristeći Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=913248#p913248:2nv6c8sd je napisao(la):
StaraMo » Čet Dec 30, 2021 8:45 pm[/url]":2nv6c8sd]Šteta što ove zadnje nedelje nije snimana deonica dronom...Mogli smo makar da je gledamo umesto Žikine Dinastije i Tesne kože.

Srećna svima nova 2022 godina,živeli!!!

Eto mene pred Bozic tamo pa cu videti da snimim bar deo kod Pakovraca ako ne stignem i ostalo, pod uslovom da me vreme posluzi.
 
Vrh