Šta je novo?

Autoput Miloš Veliki / A2: Beograd-Požega-Boljare (Koridor 11)

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=8mPd5sLjycY[/youtube]

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=Ec5rD1F_Lg4[/youtube]


evo kako putovanje Obrenovac - Beograd i nazad izgleda... i to sam namerno odabrao dan kada nije bilo puno guzve... :)
 
Taaaakoooo...
A posto se najavljuje i nastavak radova ka Pozezi, sasvim je razumno i ocekivano da odlozimo za jos 3-4 godine. Tako nece biti velikih guzvi u Preljini...
:kafa:
Jer ponavljac uvek sebi nadje neko opravdanje...

Sent from my HTC Desire 526G dual sim using Tapatalk
 
I ponavljam, "glinena deonica" je odlicno doslo opravdanje.
Ne kazem da nije bio propust, vec kazem da se taj propust ZLOUPOTREBLJAVA da bi se opravdalo kasnjenje na 'kineskoj' deonici!!!

I tako ce ostati do daljnjeg, jer ovde, u nasoj zemlji, odgovornost ne postoji.
Kada se pocne robijati za stete koje se mere milionima, pa i milijardama Evra, tek tada cemo imati bolje rezultate.

Sent from my HTC Desire 526G dual sim using Tapatalk
 
Ganjali su se sa izvođačima ko će da radi sanaciju. Pa dok su se dogovorili sa sadašnjim izvođačima. Pa dok su našli pare. To su sve procedure koje troše vreme i na žalost ništa novo za Srbiju. Ja mislim da puštanje saobraćaja ne zavisi od ove sanacije. Radiće je postepeno malo levu pa desnu, a saibraćaj će se odvijati u jednoj traci. Sve zavisi od tunela.
 
Obe trake na istim mestima su " prekopane " tako da je nažalost nemoguce pustanje naizmenično .Ali ako ne mogu da stignu ( što ne verujem ) zašto rade po noci ,rece Niko da su postavljeni reflektori.
Ali i to je brzo videcemo .
Dizanje tenzije da se zaboravi tunel i da se da na znacaju svojoj samoreklami i opravdanju zbog tunela ...dobro smo prosli uspeli smo da spasimo glinenu a tunel njega ...
Miro ima novog asfaltiranja stigli su skroz do one kosine pre tunela .A bruka od nadvoznjaka je posebna priča .
Ja tako vidim ovaj cirkus .
 
Da,što se tiče asfalta kad se u Ljigu gleda prema tunelu ona desna traka je mnogo više asfaltirana,e sad mozda ce sutra ovu drugu ne znam. I iz pravca Dići nešto rade u onoj traci koja je zatvorena i preusmeren saobraćaj na obilazak. Danas sam mislila da je neko redovno odrzavanje,ali sad sve više idu ka tunelu ,nešto rqzvlace neke kablove ukopavaju nesto duž puta i to rade u onom delu koji je sad blokiran da tako kazem
 
Ricky011 lepo uradjeno i sve jasno odlično .Sreca nema puno ali ce biti gadno .
 
Popravka deonice Ub-Lajkovac je politička tema gde sadašnja vlast spinuje protiv prethodne. Ispašće na kraju da ta deonica nije ni postojala i da je SNS gradi ispočetka.
 
A cena od 10 miliona evra za jedva 3 km i to bez bilo kakvih betonskih konstrukcija koje bi povećale cenu, i još kaže roze šlemić bez srama možda bude i dodatnih troškova...

Baš me zanima hoće li uspeti da otvore makar nadvožnjak iznad ap za Ibarsku :laugh:
 
Po mojoj računici danas bi trebalo da budu nove satelitske slike,još i kad bi,za promenu, bile bez magle i oblaka bilo bi super
 
Bice Miro u pravu si ima šablon kako izbacuju .U poslednje vreme kasne po nekoliko dana ali onda izbace .Bice sigurno bez oblaka takvo je vreme u Bg.A slikaju otprilike oko 11 h- 13 h .
 
Samo da pozdravim drustvo, pratim vas povremeno :) Drago mi je imate novog kvalitetnog clana Krcuna koji stavlja super materijal I informacije. Nisam bio aktivan par meseci, sreo sam Igora I Direktora zadnje na Sajmu gradjevinarstva, a posle sam imao dosta svog posla pa sam slabo pratio napredak radova, samo cekam da ih puste, ne zamajavam se vise pricama. Kad bude gotovo-gotovo. Pozdrav za sve, Daki, Mira, Niko, Plecko, Zika, Krcun I svi odlicno prate, izvinjavam se ako sam nekog izostavio, samo napred :) Ja nemam neke posebne nove informacije, niti verujem da cu ih imati imati do pustanja ovog dela, nemam vremena, imam jako puno svog posla oko prodaje gradjevinskih masina, tako da se necu nesto javljati, ali Zika me pomenu tamo K10, pa reko bar da otpozdravim :) Puno pozdrava za sve, I nadam se da cemo ipak uskoro docekati konacno otvaranje Obrenovac-Ljig :) Ja sam licno upravo napravio jednu kupovinu na Divcibarama, oko 40 ari jer procenjujem da ce uskoro kada se autoput pusti, to biti najbliza prava Dinaridska planina Beogradu :) Tako da sam veru u ovaj autoput pretocio u realnu investiciju, pa da vidimo :) Nista, veliki pozdrav za sve, samo nastavite :)
 
Poz.Earth .
Bojim se da cemo svi polako odustati od izvestavanja kako ovo sve traljavo napreduje.Igrom slučaja mogu da se više posvetim ovom forumu trenutno ali ne zadugo.Kad nešto saznaš pusti.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=579536#p579536:30ou5rxj je napisao(la):
Earthmoving » Uto Nov 06, 2018 3:19 pm[/url]":30ou5rxj]Samo da pozdravim drustvo, pratim vas povremeno :) Drago mi je imate novog kvalitetnog clana Krcuna koji stavlja super materijal I informacije. Nisam bio aktivan par meseci, sreo sam Igora I Direktora zadnje na Sajmu gradjevinarstva, a posle sam imao dosta svog posla pa sam slabo pratio napredak radova, samo cekam da ih puste, ne zamajavam se vise pricama. Kad bude gotovo-gotovo. Pozdrav za sve, Daki, Mira, Niko, Plecko, Zika, Krcun I svi odlicno prate, izvinjavam se ako sam nekog izostavio, samo napred :) Ja nemam neke posebne nove informacije, niti verujem da cu ih imati imati do pustanja ovog dela, nemam vremena, imam jako puno svog posla oko prodaje gradjevinskih masina, tako da se necu nesto javljati, ali Zika me pomenu tamo K10, pa reko bar da otpozdravim :) Puno pozdrava za sve, I nadam se da cemo ipak uskoro docekati konacno otvaranje Obrenovac-Ljig :) Ja sam licno upravo napravio jednu kupovinu na Divcibarama, oko 40 ari jer procenjujem da ce uskoro kada se autoput pusti, to biti najbliza prava Dinaridska planina Beogradu :) Tako da sam veru u ovaj autoput pretocio u realnu investiciju, pa da vidimo :) Nista, veliki pozdrav za sve, samo nastavite :)
:sesir: pa gde si čoveče 100 godina te nema,baš falis ovde! Kad god možeš piši i komentarisi ,jer da zavisi od dinamike rada i vesti - od 2016 bi imali 10 post-ova. A ti ipak umeš da stručno objasniš radove,slike... Bas mi je drago što si aktivan ponovo. A drago mi je da realizujes san o vikendici i bekstvu od grada vikendom,nadam se da će mnogi krenuti da misle kao i ti,jer Divcibare zaslužuju veću posećenost,a pre sve da se brže dolazi do nje ako nekad i Valjevo povežu sa AP.
Darko Sve je ovo super,čekaj dok počnemo da tražimo dan bez magle u oblasti Pozege Hahahahaha.
 
Earth lepo je videti te na forumu ;)
 
Mislim pre nego na republičkom nivou...na mojoj opšini ovakvi projekti od par kilometara se završavaju za par meseci.
 
Malopre sam ponovo bio na petlji Lajkovac i videh da kamioni jos jacim tempom cirkulišu nego prekjuče. Zaista se radi dovoz sa glinene deonice , zasipanje reke i pravljenje nasipa...
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=579536#p579536:2p7wlo03 je napisao(la):
Earthmoving » 06 Nov 2018, 15:19[/url]":2p7wlo03]Samo da pozdravim drustvo, pratim vas povremeno
Pa gde si ti "Zemljo"..…?
Jel istina da ti je neko oduzeo opremu i zapretio da ne smeš više da dižeš dron..?
Poslao sam ti više priv. poruka... Prosto sam se zabrinuo za tebe
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=579536#p579536:ziiji6ul je napisao(la):
Earthmoving » Uto Nov 06, 2018 3:19 pm[/url]":ziiji6ul]Samo da pozdravim drustvo, pratim vas povremeno :) Drago mi je imate novog kvalitetnog clana Krcuna koji stavlja super materijal I informacije. Nisam bio aktivan par meseci, sreo sam Igora I Direktora zadnje na Sajmu gradjevinarstva, a posle sam imao dosta svog posla pa sam slabo pratio napredak radova, samo cekam da ih puste, ne zamajavam se vise pricama. Kad bude gotovo-gotovo. Pozdrav za sve, Daki, Mira, Niko, Plecko, Zika, Krcun I svi odlicno prate, izvinjavam se ako sam nekog izostavio, samo napred :) Ja nemam neke posebne nove informacije, niti verujem da cu ih imati imati do pustanja ovog dela, nemam vremena, imam jako puno svog posla oko prodaje gradjevinskih masina, tako da se necu nesto javljati, ali Zika me pomenu tamo K10, pa reko bar da otpozdravim :) Puno pozdrava za sve, I nadam se da cemo ipak uskoro docekati konacno otvaranje Obrenovac-Ljig :) Ja sam licno upravo napravio jednu kupovinu na Divcibarama, oko 40 ari jer procenjujem da ce uskoro kada se autoput pusti, to biti najbliza prava Dinaridska planina Beogradu :) Tako da sam veru u ovaj autoput pretocio u realnu investiciju, pa da vidimo :) Nista, veliki pozdrav za sve, samo nastavite :)

Nadam se da ti se smučilo štucanje , koliko te pominjemo. :D
:sesir: Pozdrav Zemljani, želim ti puno posla i uspeha, naravno više uspeha van posla.
Baci nekad neki komentar, sliku čisto da si tu.
Sve najbolje.
 
Hvala svima. Nisam mislio previse da se javljam al sad moram da odgovorim ;)
[/quote]
Pa gde si ti "Zemljo"..…?
Jel istina da ti je neko oduzeo opremu i zapretio da ne smeš više da dižeš dron..?
Poslao sam ti više priv. poruka... Prosto sam se zabrinuo za tebe
[/quote]
Nije Plecko, sve je ok sa dronom, nego sam u jednom trenu prosto izgubio interesovanje za ove teme, pa mi je tesko bilo naterati se da potrosim par sati ili dan za to, a posto dosta radim, to bi onda jedino moglo biti na ustrb vremena sa decom, zenom tj porodicom, sto nisam nasao svrsishodnim. Snimio sam dosta raznih projekata, pokazao svoje vidjenje kako bi to Srbija trebala da pokriva, bilo je jako puno pregleda za tih par meseci, usao u Yt monetizaciju ali nista od toga nije bilo dovoljno kada sam prosto izgubio interesovanje za to, a pojavila su se neka druga interesovanja. Eto ukratko to je to. Medjutim, ako Igor ili neko od vas hoce, mozemo zajedno drugarski to snimiti dronom ako vama znaci, ali morao bi da nadjem neki slobodan dan za to... ;)
 
E kad ja kažem da će biti satelitskih slika naravno da ih nema,više neću ništa da najavljujem kad sam baksuz. Nego,nisam znala da na satelitu ima ucrtana trasa AP do Pozege,imaju bolje informacije od nas hihihihi. I nema petlja kod Pz,sve ono što se ovde komentarisalo,biće zanimljivo videti koliko će sada planirano odstupati od satelitskih slika.
 
Rekoh ti Miro da kasne bice sutra ....Lepo ce se videt bilo je juče vedro.
 
Vrh