Šta je novo?

Autobusi

Od kog proizvđača autobusa bi grad trebao da kupi 100 novih zglobnih vozila na gas.

  • Solaris

    Glasovi: 244 94,9%
  • BMC

    Glasovi: 13 5,1%

  • Ukupno glasača
    257
Nešto lepo, stari ikarbus "pozira" za film:
Screenshot (34).png
 
Nešto lepo, stari ikarbus "pozira" za film:
Да су паметни, чували би по примерак старих возила макар за филмове. За пет година кад буду хтели да сниме неки филм са тематиком ране 2000те убациваће Соларисе којих тад није било.
 
Ne znam da li je istina ali japanac #1324 je juce poceo da gori i verovatno ce ici u rashod, ne znam koliko je ovo sad tacno
 
Тачно је колико и информација да ће 17 и 83 у Земун, коју је пустио неки лик што му баба тетка сестра куварице у мензи на Дорћолу. А такви су на Београдском форуму скривеном од јавности.
 
Ima sigurno 3-4 Japanca svaki dan na 601, uz njih Solarisi, Bmc i Kosmajevi Higer i ik 112N koji se pokvario kod Arene, jedna od zanimljivijih linija. Čujem sad od jednog vozača da je pumpa gotova i da će Bmc ići na Karaburmu.
 
Poslednja izmena:
Ima sigurno 3-4 Japanca svaki dan na 601, uz njih Solarisi, Bmc i Kosmajevi Higer i ik 112N koji se pokvario kod Arene, jedna od zanimljivijih linija
Ne zaboravi Conecte i 218N koji su takođe redovni, a danas je tu i 218A pored svih njih

Послато са M2101K6G помоћу Тапатока
 
@Vinča307 @Lazar B. Prvobitan plan je da po zavrsetku pumpe na Karaburmi svih 100 BMC bude na Karaburmi, a da NBG dobije 50 Solarisa (3100-3149). Cuo sam od kolega da je gotova gasna pumpa, ali da postoji problem - pumpa ima jake motore i kad se ona ukljuci onda izbiju osiguraci posto su slabi i nestane struje u garazi. A druga verzija koju sam cuo je da se vodi spor izmedju Vesica i Sapica oko dozvole za gasnu pumpu i da do daljeg sa vozilima ostaje ovako kako jeste.
 
@Vinča307 @Lazar B. Prvobitan plan je da po zavrsetku pumpe na Karaburmi svih 100 BMC bude na Karaburmi, a da NBG dobije 50 Solarisa (3100-3149). Cuo sam od kolega da je gotova gasna pumpa, ali da postoji problem - pumpa ima jake motore i kad se ona ukljuci onda izbiju osiguraci posto su slabi i nestane struje u garazi. A druga verzija koju sam cuo je da se vodi spor izmedju Vesica i Sapica oko dozvole za gasnu pumpu i da do daljeg sa vozilima ostaje ovako kako jeste.
dobro, ali sta se onda desava sa razlikom od 50 autobusa? koje linije se prebacuju?
 
Ništa se ne menja, samo Solarisi sa Karaburme idu na Novi Beograd i to je to. Upravo prošao i vidim da je sve gotovo, taj deo garaže iza je bukvalno ispražnjen i spreman
 
Ništa se ne menja, samo Solarisi sa Karaburme idu na Novi Beograd i to je to. Upravo prošao i vidim da je sve gotovo, taj deo garaže iza je bukvalno ispražnjen i spreman
znaci ti solarisi ce voziti na karaburminim linijama? nije li to malo neprakticno?
 
Poslednja izmena:
Ne, lepo je napisano da ti autobusi idu u pogon Novi Beograd. BMC sa NBG pogona idu na Karaburmu i to je to.
Karaburmi ostaju 50-1 Solaris i 100 BMC, Novi Beograd će imati 150 Solarisa.
 
Vrh