Šta je novo?

Airport City Belgrade [ Poslovni kompleks | 186 000 m²]

06.04.2023., старе цеви топловода се уклањају.
IMG_20230406_115929_resized_20230406_034632328.jpg
 
samo da ne dodju u situaciju da vezuju ove dve zgrade celicnim kablovima kako ne bi popadale, kao onaj "suncobran" izmedju yettel zgrada :D
Taj suncobran je jedno od najboljih dizajnerskih resenja koje sam video u poslednjih 15ak godina ovde, jeste da sada fejluje posto je to znak Telenora, ali avaj
 
Ладно су узели архитектуру постојећих коцкица и помножили је са два. Направише сатиру од целог комплекса. Две деценије покушавају да победе сами себе на пољу безличне архитектуре

:violina:
 
Ладно су узели архитектуру постојећих коцкица и помножили је са два. Направише сатиру од целог комплекса. Две деценије покушавају да победе сами себе на пољу безличне архитектуре

:violina:
da im vidis projektanta/arhitektu, zadivio bi se :D Ja ga upoznao jednom prilikom kad smo rentirali prostor za moju staru firmu, komentarisemo nesto izmedju sebe. Tu su i par predstavnika iz AC-a. I na jednom pricamo kolega i ja u fazonu koji genijalac vam je stavio zeleno staklo drugoj deceniji 21. veka?
I javlja se lik iz grupe AC-a i mrtav ladan kaze - pa ja, ja sam projektant ovde!
Posle toga mi je sve bilo jasno, zali boze prostora koji su zauzeli ovim pecurkicama
 
Vrh