Šta je novo?

Aerodrom Nikola Tesla - (Avijacija)

Јел има нешто тамо конкретно или само тестасте и слаткасте глупости?
Kontam da bi ti hteo jagnje na ražnju...
Ok, šalu na stranu, ovo je odlično čega sve nije bilo, ali bi nešto a la "Vapiano" (slično je valjda bilo pre koncesije?) bilo neophodno.
 
Poslednja izmena:
da li se u bilo kom planu vezanom za aerodrom provlači ideja o formiranju prostora za spotere?
 
Док сам својевремено радио на пројекту Домодједова требао је да буде индијскиресторан са отвореном ватром. Противпожарног инспектор није избијао од нас док нисмо рекли да је инвеститор одустао од тога. Много касније дозволили су роштиљ, али то су такве конструкцију направили око те ватре то за гашење то за пепео то нека вода струји то неки ветнзилатори филлтри чуда, да не знам да ли се то икада исплатило.

А то да би најрадије јагњетину, није далеко од истине.😁🥓
 
I mi Changi za trku imamo
1656175777753.png
 
Ako je ovo u nerenoviranom delu, onda mogu da se vade na žvaku. Ako je ovo u novom / renoviranom delu, onda bi neko debelo i javno morao da nagrabusi
 
Hvalitet brateuuuuu
Kolko se neko ugradio (tj. kolko je Vansi ustekao para) kukala nam keva
Ovo ne sme da se desi osim ako je potop.

Ovaj deo T2 iz tvoje poruke se pravio sedamdesetih godina i renoviran je pre jako mnogo godina, tako da je moćno što znaš ko se sve ugrađivao u to vreme. Vinci nema šta da šteka pare jer ono što rade plaćaju iz svog džepa.
 
Ovo ne sme da se desi osim ako je potop.

Ovaj deo T2 iz tvoje poruke se pravio sedamdesetih godina i renoviran je pre jako mnogo godina, tako da je moćno što znaš ko se sve ugrađivao u to vreme. Vinci nema šta da šteka pare jer ono što rade plaćaju iz svog džepa.
Povlacim sta sam rekao ako je u starom delu koji nije Vinci renovirao. Ako jeste, i da nije, Vinci ima interes da prodje sa sto manje ulozenih svojih para. Tj. da funkcionise al ako moze sto jeftinije
 
Jeste u starom je delu. Vinci ima spisak stvari koje mora da napravi, i ne vidim da se do sada po gradilištu vuku samo par radnika kao na nekim putevima i drugim gradilištima.

Sad vidim da curi i po novom delu. To jeste ono sto je radio Vinci.
 
Poslednja izmena:
Да ли је тачно да је Ултра коп обављао радове на аеродрому? Ако јесте, да ли су они одговорни за овај фушерај, бруку и срамоту, или су, ипак, странци ти који сносе одговорност?
 
Tek sad sam video slike iz raznih delova aerodroma, i starog i novog, sramota i užas. Mnogo gore nego što sam mislio.
 
Kako je ovo moguće, pa zar nas nisu ubeđivali da će koncesionar da uvede red, da je to iskusna svetska firma i da će da nam poteče med i mleko..
 
Није градио "Vinci" него ваљда нека бугарска фирма "Trace". Тако то бива са концесијама, уместо новог терминала добијеш трулу надоградњу. Могу да замислим на шта ће личити ови објекти за 30 година кад нам врате све.
 
Vrh