Šta je novo?

Aerodrom Nikola Tesla - (Avijacija)

Uz veliku skepsu da divljaci uvek pronađu način da divljaju, recimo da je tako.
 
Драги форумаши ево једног занимљивог примера из Франкфурта са прегледом свих иновација и процеса на овом аеродрому, много од тих би смо могли да имплементирамо на Тесли:
 
14.07.2023. u periodu 18-20h sa Ade sam posmatrao oko 10 malih privatnih mlaznjaka kako se spustaju na BG aerodorm.
Da li neko zna sta je to moglo da bude?
Ima li kod nas ljudi koji iznajmljuju ovakve avione da idu na letovanje.
 
14.07.2023. u periodu 18-20h sa Ade sam posmatrao oko 10 malih privatnih mlaznjaka kako se spustaju na BG aerodorm.
Da li neko zna sta je to moglo da bude?
Ima li kod nas ljudi koji iznajmljuju ovakve avione da idu na letovanje.

Можда је Ер Пинк.
 
Screenshot_20230723_214150_Chrome.jpg
 
Šta se događa poslednjih dana sa Wizz-om? Ovo su katastrofalna kašnjenja, izgleda da najviše problema imaju u popodnevnim satima pa premeštaju letove za sledeće jutro. Danas se nastavlja agonija, jedan let umesto u šest ujutru poleteo u šest uveče. Pretekli su JU po neorganizaciji...
 
Могуће да би одвратили од паркирања и да већина користи онај велики паркинг са аутобусом до аеродрома.
 
Nisam imao priliku da to vidim do sada, bilo gde. Izgleda represivno, apsurdno, ruzno i na kraju - nepotrebno.
Има таквих рампи по свету и то је нажалост код нас неопходно! Све што је репресивно је код нас показало резултата. Такав је менталитет свих јужних народа па и Српског.
 
Има таквих рампи по свету и то је нажалост код нас неопходно! Све што је репресивно је код нас показало резултата. Такав је менталитет свих јужних народа па и Српског.
To što ima takvih rampi po svetu znači da potreba za njima nema veze sa mentalitetom južnih naroda.

Svuda ima kamera, rampi i drugih naprava. Recimo šiljci koji cepaju gume ako ideš u rikverc po ulazima parkinga za rentiranje kola u Americi su za sve a ne isključivo za našu dijasporu.
 
Ne znam kakva je politika ovog foruma ali taj covek na tom kanalu sluzi u svrhu propagandnih aktivnosti vladajuce stranke. Mada kada vidim da se ovde reklamira Galens ne znam sta drugo i mogu da ocekujem.

Napisao si tri poruke i krenuo da zavodis red :) . Bata ide i snima svaki dan nesto drugo, ako ti se ne svidja sta lupeta uzmes i iskljucis ton. Ako on laze - slika ne laze.
 
Vrh