Šta je novo?

Aerodrom Nikola Tesla - (Avijacija)

Od druge polovine januara ima raspoloživih mesta za 160eur sa uključenim prtljagom.

Linija je predviđena za dolazak turskih turista u Srbiju i verujem da su karte dosta povoljnije ako se putovanje započinje iz Ankare.

Sigurno su napravili pakete za dolazak u Srbiju, nema viza, nema lockdown-a ima ih zaista puno ovde.
 
20211106-175852.jpg

20211106-180003.jpg

20211106-182703.jpg

20211106-182807.jpg
 
Evo malo svežih slika

Nadogradnja starog C,počeli su i gornji sprat za dolazne putnike

Napravili su neki novi ulaz na parking ispred rampi za VIP i Taxi,ne znam hoće li se odavde ulaziti.

Napravljena je i neka nadstrešnica ispred starog tornja koja vodi do zgrade

Ovo drveće je presađeno onom čudnom mašinom-traktorom,mislim da je pre bilo pored onih baraka na ulazu u parking.

Toranj lepo napreduje



Pogled na C iz daljine

Pored novog ulaza u parking napravljen je i novi izlaz sa onog donjeg dela,ostalo je da postave/prebace rampe.Zanimljivo,ima jedna traka više za izlaz a mislio sam da se parking ukida.


 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=898298#p898298:28lc5lae je napisao(la):
Boki123 » Sub Nov 13, 2021 10:27 am[/url]":28lc5lae]https://beg.aero/lat/radovi/aktuelni_radovi

Zatrvara se ulica koja prolazi do terminala 1, izmenjen režim saobraćaja, parking delimično zatvoren i izmešteno autobusko stajalište
Najzad! Čekam tri godine na ovo! Premeštanje saobraćajnica, reorganizacija parkinga i najzad izgradnja nove zgrade terminala! :vops:

Gde će od sad biti rent a car kancelarije i kola? Gde će biti taksi? Da li ovo znači da se udaljeni parking otvara za javnost?
 
Saobracajnica u izgradnji iz pravca NBg ka Aerodromu paralelno sa autoputem - da li ima neke veze sa aerodromom???
 
На самом крају снимка да ли су то почели радови на другој фази продужетка Ц ходника или је нешто друго
 
Pričalo se na portalu kod ASP - neki od komentatora su naveli da bi dodatno poskupela investicija jer bi morale konstrukcije da budu na većoj visini plus zaštita od jakih vetrova u Beogradu.

Samo prenosim šta sam pročitao, ne znam ima li ikakvog smisla.
 
А земљиште ништа не кошта? И опрема истог!
Мени ово изгледа као да су две екипе радиле без да се договарају
 
Па земљиште имају на коришћење, и ако их не ограничава да не могу да граде нешто треће - буквално ништа не кошта.
 
Vrh