Šta je novo?

Шта купити ?

Da, to sam već više puta isprobao.. i sa pamučnim stvarima.. revitalizovao sam jedan maslinasti pamučni šorc baà prekjuče.. Skoro kao nov... Predložio je Ika 🙂
 
Noki je bio Noki.. sa velikim N.. to što neki biraju nickove sa malim početnim slovom, poput marixa, njihov problem 😄

Odličan je.. sve brzo ide s njim.. i dugo ne moraš ni da menjaš tu glavu... Sečiva se verovatno istupe malo, al meni je nebitno.. Ne čupa i ne kida dlaku, samo brijanje nije savršeno close, što i ne može sa električnim generalno da bude...

Ima jedan deo tela 🩲 gde malo moras da paziš al nije lice i vrat 😄 tu bolje koristiti običan brijač i dalje 🪒🚿 😎 ostatak tela i lice je 100% safe ✅
Ma ja sam ga uzo za vugla inicijalno jer me smorio onaj philips klasicni jer moram bas da drljam da bi olindro do kraja...
I reko sad daj da probam i bradu kad ono wow
Do sad je bio zilet i obavezno izbrijavanje i to sve traje više od pol sata a sad sam se na suvo za manje od 10min a efekat skroo kao sa izbrijavanjem - žao mi što nije bio pnaj one blade pro al i ovo mi do jaja nema veze
 
Jeste.. prilično close i brzo.. možda vremenom bude za nijansu manje close shave al sve je to meni ok... uvek na suvo i ja
 
Maločas kupio lep paradajz u maxiju pa da ga preporučim.. ukusan baš i na oko lep.. 😁

Izleteo iz kuće nisam poneo naočare... mrzim kad se to dogodi... Ne vidim dobro onda, dobro me nešto nije zgazilo...

20240414_180714.jpg
 
Vrh