Šta je novo?

Фасаде / Fasade

Neko je vec "overio" fasadu u Karađorđevoj :bash: :bash: :bash:

karadjordjeva-fasade-stefan-stojanovic-02.jpg


Izvor je mondo: http://mondo.rs/a1014455/Foto/Info/Kara ... -FOTO.html
 
Dobro nisu i na glavnoj fasadi zadrzali su se na kalkanu
 
Zombieboy":2126v75c je napisao(la):
@direktor - hvala na odgovoru. Steta sto je sistem tako postavljen. Nazalost, ne vidim da ce se nesto u svesti huligana uskoro promenuti na bolje, oni najvise vole po svezim fasadama da se potpisuju. Gradska vlast treba ozbiljno da se pozabavi problemom na svim nivoima.

Svest huligana?
Pa na svesti se radi dok su ti huligani jos u vrticu. Kako tolerisemo svojoj deci da flomasterima zvrljaju po zidovima, igrackama, namestaju, knjigama...
Mnogi roditelji se jos ponose time, kao deca su im kreativne umetnicke duse...


Sent from my LG-D320 using Tapatalk
 
Al ga ubode. :kk:
Možda sam bio strog ali te kreativnosti su bile dočekane sa 0 tolerancije. I to razvijanje ličnosti ide uvek u pogrešnom smeru.
 
Mozda, treba tim likovima napraviti zid od fazon 20m duzine, pa neka saraju, najlepsi grafit na tom zidu ce dobiti nagradu :D salu na stranu, stvarno nema smisla...
 
Својевремено сам током средње школе упознао доста ликова који су тада радили ово ткз. "таговање" па могу да пренесем разлоге због којих се то ради....наиме, то су средњошколци уметничких струка, а има и пар незрелих факултетлија са ФЛУ-а и ФПУ-а и то се ради због "борбе против система". У њиховим главама, уређен град је град система који спутава људе. Чисте фасаде такође. И зато све треба усрати јер је тако усрано - природније и слободније.
 
Debilčine.

Sledeći tu logiku, ja treba da odem u Poštu i isprebijam njihovog oca ili majku (ni krive ni dužne) kao bunt protiv državne glomazne birokratije i parazitskog sistema. Ono, smeta mi partokratija i korupcija pa aj da dovatim prvog Peru Perića za šalterom i zagorčam mu život... :bash:
I da, treba da živim u svinjcu od stana jer ako živim uredno i po nekim načelima i pravilima, onda sam ja rob sistema.

Čuj borba protiv sistema... Nisu to nikakvi borci protiv sistema nego degenerične p...e koje nikad nisu prerasle jaslice pa ne mogu da žive u društvu kao i sav normalan svet.
 
+1
Brzo bi oni zavoleli u sistem kad bi vratili fasade u pređašnje stanje i odradili zasluženu kaznu u BVK OOUR kenjalizacija.
 
Skidaju se skele kod skupstine grada nista spektakularno
 
^^
Bože koliko odvratno izgleda cela ta raskrsnica. Retko prolazim tuda pa je se i ne setim, ali kad god je vidim, a posebno te dve zgrade sa tim ''uradi sam/svako po svome'' sistemom održavanja, zgrozim se.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=456620#p456620:gvuuogao je napisao(la):
Bender Rodriguez » 07 Jun 2017 02:42 pm[/url]":gvuuogao]Debilčine.

Sledeći tu logiku, ja treba da odem u Poštu i isprebijam njihovog oca ili majku (ni krive ni dužne) kao bunt protiv državne glomazne birokratije i parazitskog sistema. Ono, smeta mi partokratija i korupcija pa aj da dovatim prvog Peru Perića za šalterom i zagorčam mu život... :bash:
I da, treba da živim u svinjcu od stana jer ako živim uredno i po nekim načelima i pravilima, onda sam ja rob sistema.

Čuj borba protiv sistema... Nisu to nikakvi borci protiv sistema nego degenerične p...e koje nikad nisu prerasle jaslice pa ne mogu da žive u društvu kao i sav normalan svet.

Dobio si posao nacelnika Komunalne policije sto se mene tice :) :gobb:
 
Današnja fotka,

Vidi se da su ipak dve nijanse upotrebljene za fasadnu plastiku i ostatak.


media-share-0-02-05-4760b901cee76e5ec9916436270c.jpg



Inače na zgradi sa kupolom kod Ekonomskog odradili su kabliranje za buduće dekorativno osvetljenje, imaće
ih sve zgrade u Karađorđevoj.
 
To iz iste kofe kojom farbaju vecinu fasada smo su dodali malo vise vode :)

Salu na stranu, koliko god ove rekonstrukcije nisu bas kompletne ipak su veliki pomak u odnosu na ono sivilo.
 
Bar da su tih 9 klima zamazali u boju fasade da manje bodu oci
 
Прекопута Геозавода јесте кајсија у две нијансе, међутим, у њеној непосредној близини је још једна зграда у тој боји раније окречена, којој нису вратили пластику и која сада изгледа као нека новоградња на периферији. Њу нисам ни хтео да сликам :x
 
Dekorativno osvetljenje vredi samo ako se skinu klima uredjaji.
 
Vrh