Šta je novo?

Фасаде / Fasade

Bivis priznajem i ja sam pomislio isto da ce donatori finansirati tudje privatne fasade dok stanari nece verovatno dati ni dinar. Bilo bi korektno da makar u nekom manjem procentu 5-10 posto ucestvuju u realizaciji posto ce kao sto si pomenuo biti povecana cena i kvalitet stambenog prostora
 
Obnovu fasada koje su pod zaštitom države treba obnavqati zajednički, grad i stanari. Kod onih koje nisu zaštićene isključivo stanari. Ako fasada ne zadovoljava estetske kriterijume i ugrožava bezbednost,porez na ružnoću. U slučaju zaštićenih fasada, troškove kazne dele zavod za zaštitu spomenika kulture i stanari, a kod ostalih isključivo stanari.

I eto vrlo brzo okrečenog Beograda.

Potrebno je da Beograd finansijski propadne još dublje da bi se gradski oci setili kako mogu da pune budžt na legalan i opravdan način.
 
Dati rok od 10 godina da se svaka fasada dovede u pristojno stanje... Nek se snalaze stanari kako ce da nadju pare. Kredit ili da odvajaju svaki mesec kako god...

Dosta vise zivota na nivou deteta o kome brinu roditelji...
 
Pa dobro, samo sto nema nikakvih nada za bilo kakvu inicijativu oko centralnih klima uredjaja, ili prebacivanja istih na krov. Zaista ruzno i tuzno. Takodje , ona nesrecna zgrada na uglu Despota Stefana je dokaz da bi trebalo nesto uraditi povodom vracanja zgrada u prvobitni oblik, one nadogradnje su uzas, kao i mnoge po gradu. Ko zna da li ce se to ikad resiti...
 
Moravac":1trxkm6q je napisao(la):
Visoka tekstilna

fas11.jpg


fas1.jpg



Ljube Stojanovića 41 Ne znam ko radi ni čija je zgrada

fasa1.jpg


fasa11.jpg
 
Dobio sam odgovor na prijavu zbog grafita na nekadašnjem bioskopu jugoslavija, a sada Malo pozorište Duško Radović...

Naložili su im da u roku od tri dana uklone grafite, videćemo da li će ih poslušati.

Da podsetim zgradu je naružio huligansko navijački ološ inspirisan gej paradom.
 
hm da li je to neko resio da frizira zgradu ili mi se cini mada ni klime nisu nesto na sta nismo navikli.
 
Zbog ovako odradjenog posla nekom bi u normalno vreme, letela glava.

No, nema veze, bitno je da je neki SZR uzeo opasnu kintu na pranju i peskiranju.

Bravo za investitore :dil:
 
direktor":2bowgw0b je napisao(la):


да ли ова скела значи да ће ставити грб? било би лепо... некако је празан овако тај део... а можда је и то нека апстрактна варијанта из модерне да се само остави простор за грб . . .
 
Grb je bio na zgradi mislim da su ga njemci po okupaciji skinuli uprvo u toj zgradi je kraljvina potpisala kapitulaciju
 
Bilo bi lepo da vrate

bulevarkraljaaleksacehoslovposlanst.jpg


a bogami i sa druge strane ulice bi bilo lepo da vrate.

27zagxk.jpg
 
Stim sto nijedan od grbaova vise nije vazeci tj oba su proslost
 
I oba su nestala u nacistickoj lokvi. Nek vrate sadasnje ako bas nece stare.

Tapatalk
 
Je li ovaj soliter dobijo novu fasadu ili se meni cini jedan od 6 kaplara

dsc01963.jpg
 
Vrh