Šta je novo?

Стајалишта

Pančevo dobija info table kao Beograd. Koliko vidim biće zelene boje. U sekundi sam pomislio da su vratili zonu 3 jer je ona bila zelena. Stajalište "Zavod za zapošljavanje"
4721e18fca5141f83c1b6982c7fddc11.jpg


Sent from my RMX3710 using Tapatalk
 
Лепо ово изгледа
 
Isto stajaliste. Kome verovati? Nadstresnici ili gangulinoj cardak tabli.

dv1.jpg
dv2.jpeg
 
Pančevo dobija info table kao Beograd. Koliko vidim biće zelene boje. U sekundi sam pomislio da su vratili zonu 3 jer je ona bila zelena. Stajalište "Zavod za zapošljavanje"
4721e18fca5141f83c1b6982c7fddc11.jpg


Sent from my RMX3710 using Tapatalk
Zeleno je boja mafijaškog preduzeća Pantransport i njihovih klaustrofobičnih solo buseva za gradski prevoz koje šalju na međumesne linije duge 60 kilometara npr. Pančevo-Samoš, a ponekad ulete čak i na polascima za Beograd BAS radnim danom, pa ljudi vise na vratima još pre Hotela Tamiš . Ti solaći nemaju čak ni kapacitet koji viđamo po beogradskim solo linijama, ovi Pantransportovi Gulerijusi su još kraći i imaju samo dvoja vrata, u eri bivšeg ATP-a su takvi busevi vozili samo po gradskim linijama u Pančevu. Mislim da je čak i protivzakonito stajanje putnika na međumesnim autobuskim linijama, ali koja će inspekcija da kontroliše mafiju i bratiju, kleptomanijačko sadističku sektu?
Otkrilu ljudi kako da ispumpaju novac i rokaj.
Svaka naprdnjačka nabavka je ispumpavanje novca po definiciji, iako su Pančevu info-table možda čak i potrebnije nego Beogradu. Tamo glavne gradske linije idu na pola sata tokom špica, i to valjda samo dve 14 i 24. Većina ostalih ide na sat vremena, a neke svega 4 puta dnevno radnim danom(!)
Nadajmo se da će ove nove table doživeti sledeće lokalne izbore.
 
Da, baš hteodoh jutros da napišem.

Konačno su sredili krol sa informacijama, tako da ide glatko, ima tu i tamo trenutaka kad malo uspori, ali je dosta bolje nego ranije. Sada i brojeve linija u tom krol delu ispisuje crvenom, a relacije belom.

Dugo im je trebalo da reše, jače od pola godine.
 
Vrh