Šta je novo?

Стајалишта

Ali ako tako urade, onda to znači da je dobro bilo ono što je radio Kenkart, a samim tim pada u vodu i priča o tome kako je ovaj novi sistem bolji od Turskog u svakom pogledu. :D
Komentar se odnosio samo na estetski ugao, praktičnost, za pitanje koji je sistem bolji nemam celokupnu predstavu jer ne koristim javni prevoz u BG-u.
IMG_20231123_141127_309.jpg

Ovde je jedino mana što prikazuje u grupama od tri linije.
 
Poslednja izmena:
Pogrešno si razumeo. Koristio ti (ili neko drugi) nešto ili ne, nebitno je. Poenta je da svaka nova gradska vlast kreće da menja maltene sve stvari i da pravi stvari od nule, pritom predstavljajući to kao nešto revolucionarno što će da unapredi grad i prestaće da ga unazađuje. Odnosno, ono što je prethodna vlast uradila, iako je predstavljala kao unapređenje, po aktuelnoj vlasti je predstavljeno kao unazađenje, a ono što aktuelna vlast radi predstavlja kao unapređenje i prestanak unazađivanja grada. I tako bude i kada aktuelnu zameni buduća vlast. Jest da deluje malo konfuzno, ali suštinski to ti je ukratko kako decenijama unazad funkcioniše grad. I svaki put, po nepisanom pravilu, deblji kraj izvuku građani.​
 
Hahahah pa ovo je običan lim.
I to dizajna i oblika koji se nalazi na prosečnoj kapiji i ogradi u mom selu.🤣

Evo nešto sa neta, da baš ne slikam komšijske ograde i kapije, ali to je to, samo su ga prefarbali i to nekvalitetno.
big-111789503_604243eb717087-27138459IMG_20190919_13.jpg


Spasao se onaj koji je pobegao iz ove zemlje.
 
Na onom sto je @direktor postavio vidi se delo vandala em su unistili novi dojavljivac dolaska em su unistili trotoar. Valjda su Beli fino isrkali kafice dok su vandali ovaj i jos mnogo postavljali. Nesto mi vuce da su vesiceve kokce sa trga zamenjenje sapicevim trotoarima oko stubova za jgp.
 
Као што су посебно се одвојили ноћне линије, тако су индетично могли да направе за Аутобуске, тролејбуске, минибус, е линије, трамвајске и сезонске, довољна би била само одређена боја, тј да ускладе са бојама у апликацији
 
Meni ne liči da je veća verzija u pitanju, već da je samo displej vertikalno produžen. Inače, jel ima neko logično objašnjenje zašto neka stajališta imaju postavljene stubove a nemaju rov za struju? Pritom ne mislim na stajališta koja su popločana, nego asfaltirana. Da li je moguće da su zaboravili da iskopaju rovove?​
 
Postavljanje ovih displeja je sasvim nelogično. Recimo dobija stajalište Mosorska, gde autobus čeka 3 čoveka max, a nisu postavili na Brankovom mostu ili kod Erport Citija gde se tokom špica zna naći i po sto ljudi
 
Ma oni su sracunali svako stajaliste u gradu i toliko i kupili toga
 
Hvala, nisam prepoznao lokaciju. Ne znam zbog čega je tu postavljena.
 
I na kraju postaviš ove monolitne table, a font velicine 16pt, još prored izmedju redova kod nocnih linija ni ne postoji.. Vidi se da se sve radilo na brzinu samo da bi bilo gotovo do izbora, nije ni čudo što su uspeli da zeznu plastifikaciju lima, mogu da zamislim taj haos u radionici koja treba da proizvede 1000 komada. Mislim da taj limeni poklopac pozadi treba da zamene samo krštenim štampanim tablama nalik na one prethodne.
 
Vrh