Šta je novo?

Стајалишта

Izgleda da nemaju namjeru da stave ogradu na to novo stajaliste i pored prijava za istu stvar na sad vec starom stajalistu nesposobni diletanti
 
Nova stajališta u Jurija Gagarina koštaju navodno 8 mil dinara. Hajde neko ko se razume u te stvari kao Karlo na primer da izračuna koliko je kog materijala( znači poprečni presek, koliko armature, koliko koje podloge ...) ugrađeno u ta stajališta i onda da vidimo koliko to po tržišnim uslovima zaista košta.
 
8 milona dinara a ne 85 milona i 8 milona je previse a kamo li 85
 
Los vam lokalni odbor snjs pa vam nije izdejstvovao svemirsko belvil stajaliste
 
Зато што је један човек на целу Заклопачу, кукао је данас неком лику како имамо ужасан превоз, поправља се :D

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
 
Promocija Le(le) autobusa izgleda, u cemu ce Vesic da se vozi, nece sigurno u raspalom Fapcetu. Daj boze da vam ostane, ali nesto sumnjam.
 
Videh malo kasnije da je Bozidar prokomentarisao da je vec oko 1 otisao prazan za garazu, iliti za gradsku liniju. Prigradski autobus, a tek trecina u prigradu.
 
http://www.blic.rs/vesti/beograd/u-groc ... us/1wgc1hl

Zaboravih juce da napisem. Kad sam isao na faks nesto pre 11 sam bio na pocetnoj u Lestanima i video par radnik a koji struzu i skidaju plakate i oglase sa stajalista/nadstresnice. Isto to sam i video na sledecoj stanici. A onda kad sam se vracao uvece posle 6, video sam da su nadstresnice vec sredjene i ofarbane. Ofarbano u plavu, doduse nisam video da je negde oznaceno da je sveze farbano tako da se nadam da niko nije ofarbao svoju odecu. Lepo izgleda naravno, ne znam da li su danas postavili i mape i nazive, mozda ce neki drugi put.
 
Kako su krenuli gradski busevi ce ici do zrenjanina i panceva ali zato nemogu oko bg voza da se dogovore
 
Ne daj boze da sam u pravu, ali ce se ovakve linije za par godina ukinuti jer "nisu isplative", iliti mi smo ispunili ono sto ste trazili, vi glasali za nas, a sad ko vas j.
 
Ponovo pitanje, gde ste pročitali da će ići autobus?
Ovo je farsa koja će trajati do izbora, posle izbora od busa neće biti ništa. Pa ista priča je sa Pazovom,Banovcima, pred izbore obavezno ide priča o GSPu i linijama, spremaju se stajališta, sve sve, posle izbora pojede vuk magarca.
Posle izbora će reći, bar smo stajališta ofarbali. Srbija...
 
Мени није јасно зашто се уместо ових одвратних плехчурина и импровизираних папирчина не постављају нове табле? :violina: :dil: :bash:

И да ли ће се икада кренути са интезивним постављеним истих по граду ,ако већ не желе да их постављају по разним вукозабитима ,а о плавим таблама можемо само да сањамо. Ако постоји ити једна плава табла (зона 4) нека ме неко исправи ,али ја то чудо до сада нисам видео. :shock:
 
Kakve su ovo botovske zaje*******ancije? Ko je postavio tablu sa brojem 110 i to ovakvu tablu? Ko sme da obeležava stajališta pre bilo kakve zvanične informacije i odluke Direkcije za javni prevoz? Jel to sad može svako da obeleži gde hoće onu liniju koju tu želi da vidi? E, pa super, ja želim da mi 581 od sutra okreće u Zemunu u Bačkoj, znači smem da postavim nalepnicu?
 
Kaže mi drug koji živi u Opovu da su im obećali gradski prevoz od 6.4. Navodno ide do Padinske Skele.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=379486#p379486:ug84mcjy je napisao(la):
EUKALIPTUS » 04 Апр 2016 09:37 pm[/url]":ug84mcjy]Kakve su ovo botovske zaje*******ancije? Ko je postavio tablu sa brojem 110 i to ovakvu tablu?
Direkcija. Prilikom uspostavljanja 311, postavili su iste ovakve table, koje još uvek stoje jer niti nova stajališta imaju kodove, niti nazive.
 
Ustanicka

Krug zatvoren ustancika

20160407_130842.jpg

samo da podsjetim kako je izgledalo
110_ustanicka-5.jpg
 
Kod Palate Pravde postavljena nova tabla. Pomalo podseća na one stare :D

 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=380968#p380968:2lcqviug je napisao(la):
Dejan011 » 13 Apr 2016 05:38 pm[/url]":2lcqviug]Kod Palate Pravde postavljena nova tabla. Pomalo podseća na one stare :D


file.php

Zasto smo mi operisani od dizajna?
 
I od dizajna, i od potpunosti informacija i od toga šta su čije nadležnosti, od svega smo operisani. Jako je teško postaviti normalnu, tačnu tablu sa brojevima linija, to je strašna nauka, kako onda dalje govoriti o ispravnosti vozila, tačnosti polazaka, poštovanje registrovanih stanica, ponašanje kontrolora itd. kada je teško da se postavi stanična tabla kako valja.

Ako je GSP ovlašćen od strane Direkcije da obeležava linije, onda je verovatno dobio i zvaničan spisak svih stajališta i koje linije ih koriste. Ako nisu dobili takav spisak, ako nisu dobili ni sredstva za obeležavanje i ako ovo improvizuju na svoju ruku, da li to znači da sada i ja imam pravo da odštampam npr. zelene brojeve preostalih linija koje ovde fale, jer mene nervira što fale, i da ih zalepim na onu gornju tablu, Lastinu, koja je takođe improvizacija i poluinformacija?
 
Vrh