Šta je novo?

Стајалишта

Zezeljko

Higher intermediate
Učlanjen(a)
05.06.2012.
Pohvaljen
1.813
Ako ste se pitali zbog čega se u poslednje vreme slabo menjaju polupane table po stajalištima, odgovor je naravno-javna nabavka u toku.
Поштовани, Захваљујемо на достављеној информацији, у наредном периоду након реализације текуће набавке резервних елемента – табли за стајалишне ознаке, предметно оштећене на наведеном стајалишту ЈЛПП биће отклоњено

Nije za ove naše glavudže u upravi grada, ništa drugo osim onih najprostijih tabli, što veći fenseraj, to veće nebuloze. Jel moguće da i za obične table, mora da se angažuje neko treće lice, nije mogao nikako recimo BG put da pravi table.

Pritom, već su pre godinu-dve pravili nabavku za izradu redova vožnje, kad sam ih pitao što su redovi na okretnicama stari od letnjeg reda vožnje, oni lepo meni, trenutno traje izbor firme koja će izraditi nove table.

bv5156

Intermediate
Učlanjen(a)
15.02.2022.
Pohvaljen
131
IMG_20220612_103109.jpg

Stajalište Bele vode za 55

solecar

Professional
Učlanjen(a)
06.12.2011.
Pohvaljen
16.276
@astrodule

Da li znaš kome treba da se obratim u sledećeg problema? Na stajalištu kod mene u kraju, sa jedne strane je stub sa linijama gradskog prevoza, a sa druge strane saobraćajni znak. I jedan i drugi stub su nakrivljeni, pa mi nije najjasnije kome treba da se piše. Stub sa saobraćajnim znakom je uz to i klimav i mogao bi vrlo lako da padne, jer je samo poboden u rupu u zemlji, bez ikakvog betoniranja. Fotografije postavljam kasnije.

Vrh