Šta je novo?

Редови вожње

Da li neko zna da li je ovo mozda greska u pitanju sa linijom 102 ili zaista ovako ide? Naime po ovom rasporedu pise da autobus koji krece iz Vrbovskog i ide preko Siroke grede pa nazad za Padinsku Skelu ujedno i ide samo do Padinske Skele sto bi znacilo da onda krecu 2 autobusa u isto vreme iz Vrbovskog kada su ove zvezdice pored vremena kretanja?
IMG_2823.png
 
Било је још језивије. Најпре су, после продужетка до Врчина, пре 7 година, увели да у летњем реду вожње свакодневно саобраћа на сат времена. Па сам писао, молио, као и вероватно и други, па смо макар радним данима добили мањи интервал.
 
Pu pu daleko bilo Unakrš 😳

Od onog što je ostalo, ne zna se koji je PP gori 🫣
 
Evo večeras kod mene na 305, reče mi žena čeka na Ustaničkoj 01h 10 min autobus... Hahahahaha 😂

Ja dolazim, ono stoji #3220 koji menja #3211 a iza njega ovaj što je trebao u 22:00 da krene #3448, pa da radi poslednji polazak u 23:10...živote,pogonu Košmar 😢
 
Od danas novi red vožnje na 34. Radnim danom 4 vozila, a vikendom 3. Produženo je vreme rada linije, kako radnim danom, tako i vikendom. Sada je poslednji polazak sa Senjaka u 23:20, dok je sa Pere Velimirovića pomeren na 22:45 svim danima. Upravo ono što sam pisao nadležnima nedavno, vezano za red vožnje, je urađeno.​
 
Od danas novi red vožnje na 34. Radnim danom 4 vozila, a vikendom 3. Produženo je vreme rada linije, kako radnim danom, tako i vikendom. Sada je poslednji polazak sa Senjaka u 23:20, dok je sa Pere Velimirovića pomeren na 22:45 svim danima. Upravo ono što sam pisao nadležnima nedavno, vezano za red vožnje, je urađeno.​
Naravno da je urađeno kad je preuzela Strela
 
Што се буните на бољу услугу...
Не бих имао ништа против да и на Ластиним и ГСП-овим линијама дође до већег броја полазака, нових возила, ширења јавног превоза, увек се нађу одговори како то није изводљиво и могуће и онда дође Стрела и демантује све
 
Не бих имао ништа против да и на Ластиним и ГСП-овим линијама дође до већег броја полазака, нових возила, ширења јавног превоза, увек се нађу одговори како то није изводљиво и могуће и онда дође Стрела и демантује све
Гсп добија нове линије и појачава полазаске на доста линија. Ласту не знам не пратим толико, али знам да фали више полазака на неким прометнијим линијама...
 
Гсп добија нове линије и појачава полазаске на доста линија. Ласту не знам не пратим толико, али знам да фали више полазака на неким прометнијим линијама...
Добија јер су им узели потезе 100,600,700, а сад ће полако и 300 и 400
 
Добија јер су им узели потезе 100,600,700 а сад ће полако и 300 и 400
Нису им узели, него су ови дали јер је град и политика донела такве одлуке. Стрела је ту само улетела, да није стрела био би неко други није битно име. Полтитика утиче на то ко ће добити тендере и они су изабрали да те потезе приватизују... Не може се кривити ни Стрела која је ушла у комбинацију за та три потеза ни било који други приватник и није ни гсп крив. Искључиво онај који води политику у граду Београду.
 
Vrh