Šta je novo?

"Окретнице-Терминуси" јавног градског превоза

Данашњи радови на Карабурми.
MjsA2c4.jpg
 
Gde okreću sada autobusi?

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Док су радови били у току данас око 12ч тамо су се окретали, а на старој је био застој и много нервозних људи који иду пешке низ Салвадора Аљендеа.
 
Ех кад би се реконструисала и окретница на Видиковцу, у очајном је стању. Наравно, реконструисати је тако да до закрчења окретнице у шпицу услед испадања зглобова не долази.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Što ne pišeš nadležnima da reše taj problem, uz fotografije trenutnog stanja i predlog kako da se to odradi.
 
Неће помоћи. Окретница од кад знам за себе значи сигурно 20 година није пипнута. Коловоз извитоперен и издеформисан, гужва настаје кад мајмуни паркирају испред фаст фуда да узму пљеску па онда зглобови кад се нанижу неки не могу да уђу у окретницу једном речју, циркус.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Sa takvim stavom ni za milion godina se neće ništa promeniti.
 
Могло би једно асфалтирање да падне...

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Bolje betonske ploče/ojačanja. Ako mogu da ih stave na stajalištu kod Sajma, ili recimo ''Ljubićka'' u Kumodraškoj, mogli bi i ovde.
 
Takođe terminus na Šumicama treba malo srediti, kod semafora gde se autobusi uključuju na glavni put se Asfalt podigao i već duže vreme tako stoji, takođe trebalo bi da se naprave i neke nadstrešnice, jer ne postoji nikakva čekaonica i samo je malo pokriveno ispred prostorije gde su vozači, jer prigradske Lastine linije za Grocku ne idu tako često,a ljudi koji zakasne moraju da čekaju po sat vremena, a pogotovo kad je kiša to je najteže.

Послато са SM-A202F помоћу Тапатока
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=782883#p782883:1rh84ec1 je napisao(la):
Bender Rodriguez » Ned Okt 11, 2020 3:06 pm[/url]":1rh84ec1]Bolje betonske ploče/ojačanja. Ako mogu da ih stave na stajalištu kod Sajma, ili recimo ''Ljubićka'' u Kumodraškoj, mogli bi i ovde.

Ali armirane i međusobno povezane, ne kao što znaju betončina i svaka ploča vodi svoju politiku, puca, tone.
 
Terminus na Šumicama
bfa8db0a08ec0ec59fa9bff1188a45d4.jpg


Послато са SM-A202F помоћу Тапатока
 
Nema ovde mesta za tako nesto, tj. ne za one providne gde stanu troje ljudi, morao bi drugi tip nadsresnice. Najbolje pecurke da se vrate :D
 
To treba natkriti sve jednim krovom...srušiti onu kafanu i one sklepotine i upristojiti to...
 
Генијално. Надам се да ће појачати трамваје и аутобусе који иду поред Сајма, пошто ће очигледно већина путника даље ка граду да преседа баш ту. А за 601 могу да замислим где ће људи да пређу, највероватније на већ преоптерећену 95.
 
Lako je Vesiću da skraćuje linije do privatnog tržnog centra svojih pajtaša kad se on nikada nije vozio autobusom nego se vozi kroz grad sa dve zatamljene škode superb, jedna za njega, a druga da mu nosi šešir jer je preveliki gospodin.

U kakvom gradu mi živimo kada se linije skraćuju do privatnog tržnog centra iako to putnicima uopšte ne odgovara.
 
Јел ће 511 са те окретнице избијати директно на Сајам ка Сремчици или ће ићи дуж целог Булевара?

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Искрено, за сада ништа није јасно. Ја се надам да ће ићи Савском до Савског трга, па онда Карађорђевом, ка мосту и онда Вилсоновим булеваром до окретнице. Истина, биће дуже, и беспотребно кружење, али боље него да се крате линије.
 
Ja sam razumeo da će linije ići od okretnice koja je sa strane koja je bliže reci, pa Bulevarom Vudroa Vilsona do Nikolaja Kracnova, pa Nikolaja Kracnova, koristeći trenutno stajalište gde staju i Lastine linije, pa desno u Savsku, i dalje kao što idu i sada.
 
Vrh