Šta je novo?

Ноћни превоз / Noćni prevoz

Somi303

Expert
Učlanjen(a)
08.08.2011.
Poruke
9.675
Pohvaljen
5.432
Lokacija
Заклопача
27.09.2018 у Београдској хроници је емитован прилог о новим линијама ноћног превоза, који мени делује одлично, највише због чињенице да се спомиње линија 303Н. На жалост ртс није објавио емисују на интернету, секретаријат се не оглашава на мејлове, такође ни саобраћајни факултет па нам је једини извор информација овај бедни снимак који сам снимио онако, у нади да ће цела емисија бити објављена сутрадан..
[YouTube]https://www.youtube.com/watch?v=8w13FKTXt44
[/YouTube]
 


Pogledajte prilog 1

Meni recimo ne deluje odlično , jer koliko vidim , osim tvog dela grada , i NBG , ne vidim neki suštinski pomak u reorganizaciji. Opet linije 47N i 48N dele trasu do Miljakovca 2 , umesto da 48N ide trasom linije 41 , onda vidim da i dalje Avalski potez ostaje isti , samo sa 401N , Ovča i dalje bez noćnog prevoza , bez noćnog ka Obrenovcu , o pravcima koje drži Lasta (zone 3 i 4) da i ne govorim , nema noćnog prevoza kroz Maričku (linija 42) , ako sam dobro video , nema ni linija koje bi povezivale periferna naselja međusobno , poput 50N i 85N (Zemun Gornji grad - Vidikovac)...
 
Neko tu ne zna celu pricu, ova reporterka ili je potpuno nezainteresovana ili ne ume da istrazi. Kaze nocne linije ce dobiti Kaludjerica i Altina. Posle kaze 303n, 304n, 307n i 309n nece vise okretati na Trgu. Otkud sad 307n? A na mapi se jasno vidi da i Vinca dobija novu nocnu liniju, umesto do sada sto je bila samo 304n. Sve poluinformacije. A i slazem se sa Soletom u vezi toga da nisu povezane, meni je potpuno bezveze da npr neko sa Vozdovca hoce da ode u Kaludjericu, on onda mora da se cima do Trga, pa onda opet odatle da hvata drugi nocni i tako da se klacka sto godina do kuce. Pozitivna stvar jeste sto guraju da bude deo busplusa,
 
На све то нигде се не спомиње 301Н, па претпостављам да ће 303Н свраћати у Зк, па затим у Гроцку и онда у Бегаљицу ићи. Наравно ако неко негде није погрешно укуцао 303Н уместо 302Н. Како год да буде, увођење ноћног превоза у БусПлус ће само по себи бити огроман плус.
 
Da, tačno, promašio sam 303n, zaboravio sam da je sad 301n. Svakako je zanimljivo, ali opet se ne menja nešto preterano mnogo i ne poboljšava kvalitet.
 
Dal se menjalo malo ili mnogo , nebitno je , kada suštinski 90% ostaje isto kao što je i bilo. Mahom ono što je do sad bilo nepokriveno , i dalje ostaje nepokriveno , a to je i bila jedna od glavnih poenti cele ove akcije , ili sam ja nešto debelo promašio.
 
Ja sam sekretarijatu poslao mejl o uspostavljanju linije 42N(Studentski trg- Petlovo Brdo) međutim nikakav odhovor nisam dobio. Naveo sam i ulice koim bi se kretala .Šta mislite o ovakvoj liniji time bi mogla da se ukine 47N , 48N da ee produži do Miljakovca 3, a 37 N da se produži do Resnika.

42N:

U pravcu Petlovog Brda : Studentski Trg – Vase Čarapića – Francuska – Makedonska – Dečanska – Trg Nikole Pašića – Kneza Miloša – Bulevar vojvode Putnika – Bulevar kneza Aleksandra Karađorđevića – Mihaila Avramovića – Raška – Crnotravska – Bahtijara Vagabzade – Borska – Hasanaginice – Pere Velimirovića  – Reljkovićeva – Srpskih Udarnih Brigada – Borska  – Miška Kranjca – Pilota Mihaila Petrovića  – Marička – Slavka Rodića  – Kneževačka – 17.Oktobra – Rasinska – Milorada Draškovića – Petlovo Brdo

U pravcu Studentskog Trga : Petlovo Brdo – Milorada Draškovića –  Rasinska –  17.Oktobra – Kneževačka – Slavka Rodića – Marička – Pilota Mihaila Petrovića – Miška Kranjca – Borska – Bahtijara Vagabzade – Crnotravska – Raška – Mihaila Avramovića – Bulevar kneza Aleksandra Karađorđevića – Kneza Miloša – Trg Nikole Pašića – Dečanska – Makedonska – Francuska – Vase Čarapića – Studentski Trg
 
Kakve su ovo trase kod Sava Centra, ne mogu da uočim gde su obeleženi brojevi?
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=571848#p571848:gz8yw8qr je napisao(la):
markomarinkovic » Sre Okt 03, 2018 5:49 pm[/url]":gz8yw8qr]Ja sam sekretarijatu poslao mejl o uspostavljanju linije 42N(Studentski trg- Petlovo Brdo) međutim nikakav odhovor nisam dobio. Naveo sam i ulice koim bi se kretala .Šta mislite o ovakvoj liniji time bi mogla da se ukine 47N , 48N da ee produži do Miljakovca 3, a 37 N da se produži do Resnika.

42N:

U pravcu Petlovog Brda : Studentski Trg – Vase Čarapića – Francuska – Makedonska – Dečanska – Trg Nikole Pašića – Kneza Miloša – Bulevar vojvode Putnika – Bulevar kneza Aleksandra Karađorđevića – Mihaila Avramovića – Raška – Crnotravska – Bahtijara Vagabzade – Borska – Hasanaginice – Pere Velimirovića  – Reljkovićeva – Srpskih Udarnih Brigada – Borska  – Miška Kranjca – Pilota Mihaila Petrovića  – Marička – Slavka Rodića  – Kneževačka – 17.Oktobra – Rasinska – Milorada Draškovića – Petlovo Brdo

U pravcu Studentskog Trga : Petlovo Brdo – Milorada Draškovića –  Rasinska –  17.Oktobra – Kneževačka – Slavka Rodića – Marička – Pilota Mihaila Petrovića – Miška Kranjca – Borska – Bahtijara Vagabzade – Crnotravska – Raška – Mihaila Avramovića – Bulevar kneza Aleksandra Karađorđevića – Kneza Miloša – Trg Nikole Pašića – Dečanska – Makedonska – Francuska – Vase Čarapića – Studentski Trg
Nisam 100% siguran , ali čini mi se da Reljkovićevom nije moguće da se dođe do Srpskih udarnih brigada , zato što su na kraju ulice stepenice. Inače , ja sam predlagao sličnu stvar , s tim da 42 ide duž cele Borske ulice.
 
Ne bi ni skodilo da postoji pravi nocni precoz a ne da se zavarava u 1 2 pa cekaj 5 6 nakon toga. Ako se svakako placa voznja nocu, ne vidim zasto to ne bi postojalo, jedino ako je taxi lobi upleten pa sputava kako bi kotlida deru sa nocnom tarifom.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
solecar":1kfo1wgj je napisao(la):
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=571848#p571848:1kfo1wgj je napisao(la):
markomarinkovic » Sre Okt 03, 2018 5:49 pm[/url]":1kfo1wgj]Ja sam sekretarijatu poslao mejl o uspostavljanju linije 42N(Studentski trg- Petlovo Brdo) međutim nikakav odhovor nisam dobio. Naveo sam i ulice koim bi se kretala .Šta mislite o ovakvoj liniji time bi mogla da se ukine 47N , 48N da ee produži do Miljakovca 3, a 37 N da se produži do Resnika.

42N:

U pravcu Petlovog Brda : Studentski Trg – Vase Čarapića – Francuska – Makedonska – Dečanska – Trg Nikole Pašića – Kneza Miloša – Bulevar vojvode Putnika – Bulevar kneza Aleksandra Karađorđevića – Mihaila Avramovića – Raška – Crnotravska – Bahtijara Vagabzade – Borska – Hasanaginice – Pere Velimirovića – Reljkovićeva – Srpskih Udarnih Brigada – Borska – Miška Kranjca – Pilota Mihaila Petrovića – Marička – Slavka Rodića – Kneževačka – 17.Oktobra – Rasinska – Milorada Draškovića – Petlovo Brdo

U pravcu Studentskog Trga : Petlovo Brdo – Milorada Draškovića – Rasinska – 17.Oktobra – Kneževačka – Slavka Rodića – Marička – Pilota Mihaila Petrovića – Miška Kranjca – Borska – Bahtijara Vagabzade – Crnotravska – Raška – Mihaila Avramovića – Bulevar kneza Aleksandra Karađorđevića – Kneza Miloša – Trg Nikole Pašića – Dečanska – Makedonska – Francuska – Vase Čarapića – Studentski Trg
Nisam 100% siguran , ali čini mi se da Reljkovićevom nije moguće da se dođe do Srpskih udarnih brigada , zato što su na kraju ulice stepenice. Inače , ja sam predlagao sličnu stvar , s tim da 42 ide duž cele Borske ulice.
Moguće je, jer je to trasa kojom sada ide dnevna 42 zbog radova u P.Velimirovića.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=571860#p571860:n0bhu9j3 je napisao(la):
Дошљак » Sre Okt 03, 2018 7:14 pm[/url]":n0bhu9j3]601 и 603 ваљда.

Iz Milentija Popovica?
 
Колико ја видим да, на увећаном снимку на списку пише да крећу са Трга, а на мање читком плану су те линије што иду код Сава центра са најзападнијим терминусима са те стране Саве.
 
Ako sam dobro protumačio , trebalo bi da bude ovako:
601N i 603N kreću sa Trga republike , pa preko Kneza Miloša i Gazele do Sava centra , gde se račvaju , tj. 601N se odvaja (pretpostavljam da će da bude on pošto i sad ide tako). Linija 601N polukružno skreće u Jurija Gagarina pa ide trasom linije 85 (pored garaže GSP) do raskrsnice sa Bulevarom Milutina Milankovića , gde skreće levo u isti i produžava ka Tošinom bunaru , odakle ide za Surčin. Linija 603N produžava pravo autoputem od Sava centra , do isključenja za Omladinskih brigada , gde po isključenju skreće levo i pored "Mercedesovih" zgrada skreće desno u Bulevar Milutina Milankovića , i produžava ka Tošinom bunaru , odakle ide za Surčin.
Dakle , u Omladinskih brigada , linija 601N pokriva stanice "Airport city" i "Omladinskih brigada 1" , dok 603N pokriva "Milutina Milankovića".
 
To je 68N. Ona će svakako ići Milentija Popovića.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=572209#p572209:2stqo7au je napisao(la):
solecar » Thu Oct 04, 2018 7:42 pm[/url]":2stqo7au]Ako sam dobro protumačio , trebalo bi da bude ovako:
601N i 603N kreću sa Trga republike , pa preko Kneza Miloša i Gazele do Sava centra , gde se račvaju , tj. 601N se odvaja (pretpostavljam da će da bude on pošto i sad ide tako). Linija 601N polukružno skreće u Jurija Gagarina pa ide trasom linije 85 (pored garaže GSP) do raskrsnice sa Bulevarom Milutina Milankovića , gde skreće levo u isti i produžava ka Tošinom bunaru , odakle ide za Surčin. Linija 603N produžava pravo autoputem od Sava centra , do isključenja za Omladinskih brigada , gde po isključenju skreće levo i pored "Mercedesovih" zgrada skreće desno u Bulevar Milutina Milankovića , i produžava ka Tošinom bunaru , odakle ide za Surčin.
Dakle , u Omladinskih brigada , linija 601N pokriva stanice "Airport city" i "Omladinskih brigada 1" , dok 603N pokriva "Milutina Milankovića".
И опет се ништа не постиже, јер 68Н ће тек по овоме превозити промају, јер од Општине ка Блоковима неће бити ноћног превоза... Скраћено речено, овај ко је радио као да нема појма о неким стварима... Кључна станица ноћног превоза за савске блокове одлази у историју по томе? Ову студију раде неспособни људи !!!
 
Директоре, само те поштујем што си старији од мене, али за неке ствари које не знаш, апсолутно лупеташ ко Максим по дивизији мајке ми ти кажем, и боље када нешто не знаш, ОНДА ПИТАШ...
 
Pa rekose da su radili studiju anketirali gradjane sto neznaci da su uradili kako treba. I da nece mjenjati i opet vrtiti linije ...
 
Znači 68n menja trasu od dosadašnje na trasu 95ice?
 
To ће бити као обреновачки 860е има да важи месечни БусПлус али само под условом да си доплатио карту за ноћни. Прво јер већини људи не треба ноћни превоз а друго како би се обезбидила куповина карата има да улазимо сви на врата и да куцамо или ће нам кондуктер прегледавати карте и куцати за нас. Односно систем немаш пластичну картицу купујеш папирну карту као сад, имаш картицу дај да ти је валидирам. :)
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=572534#p572534:137ad6gu je napisao(la):
Dzejms » Sub Okt 06, 2018 12:11 pm[/url]":137ad6gu]Znači 68n menja trasu od dosadašnje na trasu 95ice?
Bolji opis je dnevna trasa linije 7 na NBG.
 
Vrh