Šta je novo?

Ко им ово дозволи? (nelegalna, divlja gradnja)

Kako dobre bagere pravi 14 oktobar krusevac dusu dali za ovo .Neko onaj tenkre dulic ce sve legalizovati o nesmije nista da porusi :bash: gdje je istrazivacko novinarstvo da ga natjera da reaguje da porusi ovo :bash: :mad:
 
direktor":6snn7i7g je napisao(la):
Kako dobre bagere pravi 14 oktobar krusevac dusu dali za ovo .Neko onaj tenkre dulic ce sve legalizovati o nesmije nista da porusi :bash: gdje je istrazivacko novinarstvo da ga natjera da reaguje da porusi ovo :bash: :mad:
Ako se ne varam ovo je vlasništvo Ljubiše Buhe Čumeta.

Ne znam koliko ima spremnih bagerista da krenu da ruše Čumetovu imovinu.
 
Nevenkovic":3bkcg2x3 je napisao(la):
Ako se ne varam ovo je vlasništvo Ljubiše Buhe Čumeta.

Ne znam koliko ima spremnih bagerista da krenu da ruše Čumetovu imovinu.

Koliko si siguran da je njegovo?
Ovo čudo se zida već godinama, a ljudi kao on - najbrže grade :)
Lokacija je skroz bez veze, nema vidljivog obezbeđenja, svako može da priđe.

Šta ja znam, možda je i njegovo, ali mnogo se sporo to završava.
Jedino ako je ne gradi sam sa drugarima preko vikenda, kao hobi :)
 
relja":1w8li6zg je napisao(la):
Ne znam koliko ima spremnih bagerista da krenu da ruše Čumetovu imovinu
Koliko si siguran da je njegovo?
99,9%. Onih 0.1% rezerve zato sto se mozda vodi na Ljilju. :lol:
 
lik se ladno uselio u brankov most.


slika ispod mosta. ima prozor, doduše u rešetkama.

dscn0415.jpg


ovo je ulaz u prostoriju. ima dosta cveća i nekog krša. i vrata koja blokiraju znatiželjnike da mu banu na gajbu.

dscn0416.jpg


i treća slika. ovo je sa gornje strane. vidi se neki orao sa znakom crvene zvezde, sušena paprika, tikva...

dscn0417.jpg
 
Ovo je previse surealno...Nema sanse da je ovo realnost...Sve ovo je matrix... :shok:
 
Hehe, bojim se da nije.
Tu je uvek neko stanovao, ali ovaj se izgleda baš onako domaćinski smestio. :vops:
 
Dali je malo dete za nas nerealno nadrealne!
Mogao bi neko da se useli u pilon novog mosta. :kafa:
 
Jel san ili java, moram ovo danas da proverim ....... znaci ne verujem :laugh:
 
novi domar brankovog mosta...
beograd brankov-rio favela 1:0
hit!!!!
 
Odmah na srbovanje i vukajliju i da sa njuza napisu vest o doticnom!
 
Tako je to kad kod nas "gradnja socijalnih stanova" ne znaci zbrinjavanje beskucnika u nekim osnovnim uslovima tekuce vode, sigurnog krova nad glavom, i drugoga nego biznis i reket drzave koja se pojavljuje na trzistu stanova. Sto nije ni cudno, ne moze se zbrinjavanjem ljudi koji ovako zive nista zaraditi, pa to nijednog ministra, ukljucujuci i mladjanog ortopeda, jednostavno ne zanima.
 
Cudno da jos niko nije pomenuo motku, bejzbolku, lanac, molotovljev koktel, "momke iz blokova", bager... ili cekamo da se utvrdi da li u mostu zivi Rom ili ne :D
 
Homer Jay":pffudr7a je napisao(la):
Cudno da jos niko nije pomenuo motku, bejzbolku, lanac, molotovljev koktel, "momke iz blokova", bager... ili cekamo da se utvrdi da li u mostu zivi Rom ili ne :D

Evo ja cu: usrana motka i resena stvar. :lol:
 
'bes zemlju u kojoj ce bilo sta, a pogotovo ovakve stvari, da se resavaju motkama, bejzbol palicama, i molotovljevim koktelima.
 
Zgrada u Dobracinoj je po meni sasvim OK.Zlo i naopako bi bilo kao primer u Bukurestu.Rado bih postavio fotografiju ali ne znam kako :( Moze pomoc?
 
@boca-ica,hvala.Pa da pokusam.Bukurest:

15831242917694814740964.jpg



Istina beogradska verzija staklene kape je mogla biti mastovitija kao npr.u New Yorku

3821107481efd9ae7b4a.jpg
 
Jao majko mila! Ovi u Bukurestu bolje da su jednostavno srusili ovu staru zgradu nego sto su je ovako "sacuvali".

Nisam odusevljen ni ovim u Nju Jorku, nije katastrofa ali mi nekako ne ide. Voleo bih da je moderna froma malo uvucenija (a time bi bila i gracioznija) u odnosu na "postolje" koje daje stara zgrada, ali naravno svugde su investitori alavi na svaki metar prostora koji mogu da dobiju...
 
@Fedor
+ 1 :)
za dobrodošlicu i uspešno postavljene sličice :)

a komentar o zgradama potisujem sve što je JohnyBgood napisao
 
Jao ja se vec pet minuta cerekam na tu sliku iz Bukuresta :laugh:
Izgleda kao neka napustena ruina koju prozdire ova staklena gromada :laugh:
Hit, apsolutni hit! :lol:
 
Vrh