Šta je novo?

Ко им ово дозволи? (nelegalna, divlja gradnja)

Ili su bili alavi i znali od početka šta sledi ili su bili tupavi pa su, kao što sam opisivao više puta na ovoj temi, očekivali da se pojavio dobri čika pun para koji će da im sredi terase i zgradu zato što je, eto... dobar čika koji to radi iz ljubavi. Pa je izvrdao ugovor i ubacio lift u celu priču.

U svakom slučaju, ili alavost ili glupost.

I ne znam koliko još takvih slučajeva mora da se desi da bi ljudima došlo iz dupeta u glavu da ne ulaze u takve šeme.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=542757#p542757:1hydrzoq je napisao(la):
vucko » Uto Jun 05, 2018 7:25 am[/url]":1hydrzoq]Lift od šper ploče!

И ово је Београд. Главна улица на Карабурми, Маријане Грегоран 54 , спољни лифт од шперплоче и заграђен улаз у зграду. Инспекције у општини Палилула су саизвршиоци овог насиља са инвеститором,

34158582_2011740202190671_4370993560078516224_n.jpg

Hhehehe pa ovo je komedija,sta je ovo sunce ti kalajisano,ovo nema ni u Burkini Faso.
 
mislim da imamo pobednika ove teme, a priznacete da je konkurencija bila zestoka.

Ja ovo moram da vidim uzivo, ovo je atrakcija! kad nagrnu bugari na karu samo


Zna li neko hoce li naplacivati voznju u pocetnom promo periodu?

Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Blic je obisao radove napravio clanak a inspekciju nisu poveli sa sobom strasno sta se radi
 
Mogli su bar oklop od stakla da naprave, pa da imamo neki panoramski lift. E to bi bila atrakcija.
 
Sve, sve, ali da se blokira polovina glavnih ulaznih vrata u zgradu je...

Samo ta stavka je dovoljna da se traži uklanjanje skalamerije, radi vraćanja u funkciju glavnih ulaznih vrata zgrade.
 
Mito ho ci mito strasno sto opstina nekaze ko je projektovo koji broj dozvole itd lazovcine korumpirane
 
Još se sećam kada mi je neki poznanik koji radi u CIP-u pričao kako su ih požarci drndali za Stepu Stepanović kao i za neki poligon FSS-a jer moraju da se spoljna vrata otvaraju ka spolja i jer moraju biti dvokrilna jer se radi o objektima koji su predviđeni da ih koriste više od petoro ljudi ili tako nešto. Ovde u slučaju ne daj bože požara je direktno taj inspektor kriv za to ako se nekome nešto desi. Investitorka nije kriva, podmazala je gde treba i nakrivila kapu.
 
Ovo je odlična prilika da se rasplete klupko korupcije, lift ne ispunjava elementarne kriterijume bezbednosti i protivpožarne zaštite. Siguran sam da učesnici ovog poduhvata, od investitora preko onih koju su dali dozvole, već imaju slične brljotine.
 
Ma sve je to normalno, čim je to neko odobrio i potpisao znači da je sve to sasvim ok. Struka ne greši. Sve je to po planu. Znaju ljudi šta rade. Mi koji nismo stručni nema šta uopšte da komentarišemo to... Sve je to po planu.
 
Надам се да нико неће доживети хорор : "Земљотрес у Лифту на Карабурми". Велико Л није случајно.
 
Odgovaraće samo osoba koja je dala potpis. Biće optužena za korupciju od par hiljada evra i "čiča miča i gotova priča"

Da se ovo desilo na NBGD, Vesić bi već napisao kolumnu u Politici.
 
Ovi stanari sigurno neće ni da prismrde liftu. Jer baš ga briga da razbija na svakom spratu i ugrađuje vrata.
Čovek jednostavno neće da ih gleda i sluša pa je napravio sebi izlaz iz stana.
 
Dzigi Bau":15hzjvuf je napisao(la):
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=542757#p542757 je napisao(la):
vucko » Uto Jun 05, 2018 7:25 am[/url]":15hzjvuf]Lift od šper ploče!

И ово је Београд. Главна улица на Карабурми, Маријане Грегоран 54 , спољни лифт од шперплоче и заграђен улаз у зграду. Инспекције у општини Палилула су саизвршиоци овог насиља са инвеститором,


Hhehehe pa ovo je komedija,sta je ovo sunce ti kalajisano,ovo nema ni u Burkini Faso.
Slika kao da je naravljana u nekoj afričkoj zemlji ali to je Karaburma.
 
Која трагикомедија, боже! Смета им лифт и ругло је, а оне терасе иза су ок и генерално стање зграде им не смета. Са каквим ретардима ми делимо овај град. Па није то кућа да дограћујеш како хоћеш с..., навикни се на живот у граду. :x :x :x
 
Цела Карабурма је за под мач.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=543644#p543644:3pr1fzh3 je napisao(la):
astrodule » Sub Jun 09, 2018 2:17 pm[/url]":3pr1fzh3]Ljudi koji govore “pod mač” su za pod mač.
znaci i ti :D
 
Vrh