Šta je novo?

Енергопројект / Блок 24 - Бежанијска коса, М3-3

Baš sam pre mesec dana pitao Nikolu iz prodaje u vezi tog placa, navodno to je u vlasništvu grada i planirana je gradnja škola ili vrtića. E sad koliko je ovo tačno, nisam siguran...
Nema tu mesta za školu, a ni vrtić (jedino neki mini). Bio sam uveren da je parcela Energoprojektova
 
Zna li neko gde je zapelo sa gradom i ulicom oko kvarta? Kazu ceka se dozvola od oktobra, sve papire imaju ali grad ne radi svoj posao, a bez ulice nema useljenja, tako da su opet najavili probijanje rokova.
 
Pozdrav,

Da li imate neki info šta je ostalo od slobodnih stanova, pratim njihov sajt, i čini mi se da on uopšte nije ažuriran od kad sam poslednji put gledala (npr. Januara )?

Isto tako, kad se očekuje završetak i useljenje i u Blok B I u A ?
 
Pozdrav,

Da li imate neki info šta je ostalo od slobodnih stanova, pratim njihov sajt, i čini mi se da on uopšte nije ažuriran od kad sam poslednji put gledala (npr. Januara )?

Isto tako, kad se očekuje završetak i useljenje i u Blok B I u A ?
Sajt nije azuran, najbolje pozvati prodaju. Datum koji imamo za B blok je 30.6.2024. Poslednji info od pre par nedelja je da nemaju pojma kada ce biti useljenje i sve završeno, ne mogu čak ni okvirno reći. Sumnjam da će biti za zgradu B pre jeseni i to u najboljem slučaju. Zgrada A još kasnije...
 
Sajt nije azuran, najbolje pozvati prodaju. Datum koji imamo za B blok je 30.6.2024. Poslednji info od pre par nedelja je da nemaju pojma kada ce biti useljenje i sve završeno, ne mogu čak ni okvirno reći. Sumnjam da će biti za zgradu B pre jeseni i to u najboljem slučaju. Zgrada A još kasnije...
Auuu...
Hvala @nekidrmr .
 
Последњи незваничан инфо је да примопредаје неће бити пре краја августа.
 
Vrh