Šta je novo?

Železnička stanica Novi Beograd

Јел раде? Или и оне са папиром и селотејпом и надписом "Снима се"
 
@sergio_spector je izbacio novi video sa obilaskom stanice NBG, neka on postavi to ovde pa da pokupi zaslužene lajkove.

Hoću samo da prokomentarišem da se na video snimku već vidi da su barijere i ostali mobilijar na stanici već dobile kvalitetan finiš štrokavosti. Ostatak gradilišta izgleda ko da sa je u panici napušteno, sve sa ogradama koje random leže tu okolo.
 
@sergio_spector je izbacio novi video sa obilaskom stanice NBG, neka on postavi to ovde pa da pokupi zaslužene lajkove.

Hoću samo da prokomentarišem da se na video snimku već vidi da su barijere i ostali mobilijar na stanici već dobile kvalitetan finiš štrokavosti. Ostatak gradilišta izgleda ko da sa je u panici napušteno, sve sa ogradama koje random leže tu okolo.
Pozdrav Stevo, postavio sam video u temi:

Autobuska Stanica BAS(trenutna i novoplanirana na NBG)​

da ne spamujem na dve teme istovremeno 😎👍🏻
 
Radu nesto mizda nekad i zavrse
20230801_124352.jpg
 
Gledam ovog radnika pored mešalice i brda sitnog peska cementa,pa zar ih još nisu obavestili da postoji gotov mašinski malter u džakovima razmutiš mikserom i udri
 
Imao sam priliku da obiđem stanicu pre neki dan...biće to dobro kad se završi jednog dana, ali trenutno stanje je žalosno. Nisu smeli da ukidaju staru Železničku dok se ovo ne završi.
 
Пазите само све ове каблове што висе са плафона.
 
Sada sam vratio jučerašnji Vučićev nastup. Preporučujem da se pogleda jer se dotakao svačega što se tiče izgradnje u gradu do Expo-a i mislim da je reč o donesenim definitivnim odlukama.

Nova stanična zgrada ž. stanice Novi Beograd će biti gotova za godinu, ne duže od dve godine. Reč je o zgradi uz sadašnju konstrukciju koja će se graditi na zemljištu prema ,,Veru", uz zgradu NCR-a.
Voz za aerodrom planiraju sa Prokopa, a ne Novog Beograda.
 
Znači ono korovište neće dobiti onu visoku šuplju zgradu, već se tu gradi železnička stanica?
 
Znači ono korovište neće dobiti onu visoku šuplju zgradu, već se tu gradi železnička stanica?

Zgrada ŽS je valjda planirana između novog nebodera i NCR-a.

Evo kako bi trebalo da izgleda. Ja ovaj nastup tumačim kao dekret, odluka je donesena i to je to.
Deo gde je stanica NBG
 
Pored NCR-a je bila ona nesrećna kopija Terazija, ja sam razumeo da će ići tu. A između nebodera (govorimo o Kopernikusu?) i toga ima još aktuelna ŽS, a sa druge strane autobuska.
 
Ladno je neko na renderu predvideo ploču ispod ploče i da levi i desni stubovi nosači ne budu simetricni
 
Па тако сад и праве, пошто кинези након лупања плоче опет нису решили прокишњавање.
 
Vrh