Šta je novo?

Železnička Stanica Beograd Centar, Prokop - [ Železnica ]

WC u Bataji, barem nije izvan šolje... Znam da je ovo za temu javni wc al kad ste već otvorili raspravu u pojedinostima na datu temu.. onda ajd da okačim ovde...

Stavio sam u spojler da klikćete po sopstvenom nahođenju...

Jako mi je krivo što jednom prilikom nisam slikao ženski wc u NS dok je stanica bila cela otvorena i wc besplatan pre oko godinu dana...

Uleteo sam greškom u ženski, nije bilo nikog i izleteo.... Otprilike tona govana je bila nagurana (ne znam kako se to postiže) između šolje i podignute daske... Dakle tu između, tih 10cm širine prostora... tona, kao nilski konj da se istovario a ne neka žena... Eto, nešto slično ni u muškom nisam video... To nisam slikao tada, a ovo je Bataja...


20231007_182321.jpg
20231007_182339.jpg

20231007_182345.jpg
 
Naravno u Holandiji na stanicama toalet se placa, posebna firma, ima rotirajuce barijere koje primaju kes i kartice....
 
Što nije sprečilo skupljanje ludaka... 🙂

to je info iz druge ruke, nemam neposredna saznanja o tom wc-u..
 
Ili higijeničari, spremači, domari kako god.

Da dešava se svuda u svetu da neko ovako zas*** (premda je stvar kulture) ali je od puštanja objekta više nego jasno da je prepušten a sada već i zapušten. I onda na forumu neko kaže kako smo zluradi, hjeteri, trčimo pred rudu i sl. pošto će se to sve samo rešiti.
Да, поготово не разумем власт која не може за њу тако "престижан" објекат да одржава. Онда лепо дати приватном капиталу да решава и наплаћује, као на Западу. Ово је СРАМОТА! Али хвала ти Игоре на овом снимку. Камо среће да нека ТВ екипа ово сними...
 
Ко одржава клозете? ИЖС? Нека аутсорс фирма? Газда Груја?
Требали су да направе оне самочистеће аутоматизоване као по парковима.
И због оваквих ствари одржавање самих зграда ЖС са клозетима треба предати локалним самоуправама, а ИЖС да се фокусира на одржавање шина, сигнализације, контактне мреже и остале инфраструктуре.
Niko brate, infra nema službu za higijenu. Službene prostorije sami peru...
 
Мораће сами да засуку рукаве. Нико неће преко тендера да чисти вишегодишња гомна. :ROFLMAO:
 
Meni je interesantna vest za berzu koja se provukla ovde. To moze biti signal ozivljavanja nadam se i nekih novih momenata za razvoj trzista kapitala. Sto je jako velika promena u zemlji kojoj nedostaje domaca akumulacija i ulaganja u nesto drugo osim nekretnina. Lokacija svakako nije nepremerena, na mestu vece frekvencije, poslovnog okruzenja i dobre saobracajne veze. Berza je na uzasnoj loakciji i jedva primetna. Bez reakcije drzave nema njenog razvoja a ovo moze biti pozitivan signal.
 
Vrh