Šta je novo?

Sakura park - Blok 58

...EV punjačem u garaži?!

Nije u pitanju nikakav bes, sasvim je normalno da u Beogradu svi imaju EV punjače u garaži, kako bez toga uopšte prolaze tehnički prijem? Nema logike.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=914698#p914698:1ada84s3 je napisao(la):
TEM007 » 05 Jan 2022 10:33 pm[/url]":1ada84s3]I mi smo preuzeli stan. Nije jos sve 100% gotovo u zgradi, ali radi se i za vreme praznika su radili. Sve vreme jako lepa komunikacija sa ljudima iz Sakure i nekako bez obzira na kasnjenje oni su tu, ne sakrivaju se i pokusavaju da otklone nedostatke (bar u nasem slucaju). Tako da, treba biti fer i reci i kada je ok, a ne samo kritikovati. Ja i dalje verujem da ce sve biti do kraja kao sto je i obecano sa njihove strane. Meni je receno da je preko 30 stanova useljeno. Deluje sve vrlo kvalitetno do sada…izolacija prozora je vrhunska - buke nema. Ono sto moraju da rese sto pre je problem sa liftovima. Kao sto rekoh, verujem da ce na kraju sve to biti super.

Da, treba ih pohvaliti sto rade svoj posao, pa sta ste ocekivali, stanovi su placeni, vi ste vas deo dogovora ispunili, kasne godinu dana a vi ih hvalite kako su predusretljivi ?!

Da li ste culi za "stokholmski sindrom" ?
 
Niti se uselilo 30 stanara..nego 3-4 stanara sa porodicama..ali ok...mozda greska pri pisanju umeto 3 napisano 30:)
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=915002#p915002:enslyjwj je napisao(la):
urosk » Pet Jan 07, 2022 12:14 pm[/url]":enslyjwj]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=914698#p914698:enslyjwj je napisao(la):
TEM007 » 05 Jan 2022 10:33 pm[/url]":enslyjwj]I mi smo preuzeli stan. Nije jos sve 100% gotovo u zgradi, ali radi se i za vreme praznika su radili. Sve vreme jako lepa komunikacija sa ljudima iz Sakure i nekako bez obzira na kasnjenje oni su tu, ne sakrivaju se i pokusavaju da otklone nedostatke (bar u nasem slucaju). Tako da, treba biti fer i reci i kada je ok, a ne samo kritikovati. Ja i dalje verujem da ce sve biti do kraja kao sto je i obecano sa njihove strane. Meni je receno da je preko 30 stanova useljeno. Deluje sve vrlo kvalitetno do sada…izolacija prozora je vrhunska - buke nema. Ono sto moraju da rese sto pre je problem sa liftovima. Kao sto rekoh, verujem da ce na kraju sve to biti super.

Da, treba ih pohvaliti sto rade svoj posao, pa sta ste ocekivali, stanovi su placeni, vi ste vas deo dogovora ispunili, kasne godinu dana a vi ih hvalite kako su predusretljivi ?!

Da li ste culi za "stokholmski sindrom" ?

Sve novi akaunti ostavljaju komentare, ovo vec postaje neverovatno
 
Ne lupaj molim te, dovoljan je bio jedan klik da proveris.
Akaunt se na Srpskom kaze nalog.

Joined:
23 May 2008 09:25 am
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=915050#p915050:3kkecip8 je napisao(la):
urosk » Pet Jan 07, 2022 2:01 pm[/url]":3kkecip8]Ne lupaj molim te, dovoljan je bio jedan klik da proveris.
Akaunt se na Srpskom kaze nalog.

Joined:
23 May 2008 09:25 am

Joined se na Srpksom kaze pridruzio.
 
Шта је са паркинг местима око зграде?
Када се завршава друга фаза?
 
Ima li nekih slika?
Koliko vas se uselilo?
Kakvi su utisci?
Strangelover?
Imam neke slike od pre 2 nedelje, mozda malo vise… nove mogu postaviti za 10ak dana kada opet budem isla do zgrade.
AEA2FFD6-8B8D-499F-9813-D6888E66FEF3.jpeg
B8C297A2-2FCE-471B-94F8-AABD5CA0EEB7.jpeg
F249E1A4-142B-4107-B70D-602585019FD1.jpeg
 
Poslednja izmena od urednika:
Niti se uselilo 30 stanara..nego 3-4 stanara sa porodicama..ali ok...mozda greska pri pisanju umeto 3 napisano 30:)
Moguce Jelo, ne bih mogla da tvrdim. Tako mi je receno kada smo mi preuzeli kljuceve. Mislim da sam videla svetlo u ipak malo vise od 3 stana kada sam nocu prolazilla, ali kao sto rekoh ne bih se usudila da stopostotno tvrdim koliko ljudi se zaista i uselilo. 😊
Mi smo eto kljuceve preuzeli, ali se uselili nismo…mozda su mislili da je 30 stanova preuzeto 🤷🏼‍♀️
 
Bice ovo najbolja zgrada na NBG kada se konacno zavrsi i ako se ispostuje sve sto su rekli.
 
Колико наплаћују изнајмљивање паркинг места у гаражи? Да ли су вам рекли нешто за паркинг места ван гараже, око граде?
 
Апсолутно ми не пада напамет да изнајмљујем од приватног лица. Питао сам, наравно, за изнајмљивање непродатих паркинг места...
 
Bolje pitanje je šta se događa sa primopredajom stanova pošto se polako ali sigurno bližimo kašnjenju od godinu dana…
 
На сајту и даље стоји:

"Završetak gradnje faze 1 očekuje se u septembru 2021. godine a faze 2 u prvoj polovini 2022.godine" -_-
 
Vrh