Šta je novo?

Razni projekti

Александра Дубчека, Земун “AD Residence”
преко пута ТВ Хепи

IMG_2271.jpeg



 
Iskreno, ne znam, sta da mislim o ovome. Meni se nekako i dopadaju te bijelo/bez varijacije uz minimalnu dekoraciju oko hrama.
Mada i ne mora bas Mermer da se koristi. Nekako me plasi cijelokupna slika. Ipak trebalo bi trebalo imati postovanja prima hramu.
 
Tu ide jedna tzv. "cecesija", srećom odmerena za razliku od papazjanije koju planiraju kod Beo shopping centra. Investitor je isti kao za projekat "Cvijićeva palace":

E_4.jpg


Ne bih rekao da je ovo cececija, jeste inspirisano starijim stilovima, ali nije jeftina kopija. Rekao bih čak da najviše vuče na art deko, dok cececije idu više u prošlost. Cececije pokušavaju da naguraju što više dekorativnih elemenata, jeftino izvedenih, neproporcionalno postavljenih na malom prostoru, a ovde to nije slučaj.

Razlog zašto pišem ovo je što ako previše koristimo izraz cececija, izlizaćemo ga, postaće besmislen. A bitan je jer opsuje stil koji je pogrešan i ružan isključivo objektivno, bez obzira na lični ukus.
 
Tu ide jedna tzv. "cecesija", srećom odmerena za razliku od papazjanije koju planiraju kod Beo shopping centra. Investitor je isti kao za projekat "Cvijićeva palace":

E_4.jpg


Kad smo već kod "cecesija", bivši košarkaši Partizana Luka Bogdanović i Milenko Tepić uortačili su se sa kompanijom Sanidei u realizaiji stambenog projekta u Katanićevoj ulici kod Hrama. Tako da će umesto ovoga:

1659352902-NovaZgrada.png


Izgraditi ovo:

about-object-img.png
Hero-img.png
Ovo gore izgleda fenimenalno za BG standarde gradnje.
 
Vrh