Šta je novo?

Izbori 2024

Гледам мало ову лакрдију 30-сатну емисију на Пинку, каква су то шизофрена цепања, који су то лудаци сви заједно у комплету, оваква пропаганда није виђена у историји медија, не знам да ли постоји нешто овако баш на овакав ментолски начин игде у свету,
ако ништа друго бар жиимо у занимљивим временима.
 
Ovo ovde mu je sigurna kuća. Sloba je umro, ali njegovo delo nije.
Ali ni njegov primer kao opomena budućim političarima da mogu i neslavno da skončaju, takođe nije umro. Tehnikalije u vidu ko ga poslo, gde, i slično, koja služba mu je otkazala družbu, potpuno su nebitne za pouku priče, neki akter će se već naći.

Bitno je da svi posle njega imaju tog crva sumnje u svoju nedodirljivost, i to nas spašava da Belorusija ne dobije ružnu sestru bliznakinju.
 
То ће сутра да буде циркус, каже Синиша Мали они са Звездаре се окупљају код Вука и одатле крећу ка Скупштини, а неки председник општинског одбора СНС-а у Земуну каже да се они окупљају код СИВ-а и у колони иду ка Скупштини.
 
Ako su mene slagali, lažem i ja vas.
20230526_083943.jpg
20230526_083948.jpg
 
Kako vi vidite i komentarišete ovaj potez Stanislave Pak? Jel moguće da ona zna, ili vidi, nešto što mi ne znamo?

Ja sam često pesimista, pogotovu kad se radi o šansama da se ovaj narod (zbog velikog procenta debila) otrese Nelečenog. Zato i pitam ovde, da čujem još mišljenja, i da vidim da li ima još ljudi koji ovo možda vide kao znak da je SNS brod počeo da tone?
Без оваквих потеза нема ни пада СНС-а, тако да не треба да их дочекујемо на нож, већ да се радујемо оваквим вестима. Секта је сватила да се осипа па покушава уценама да доводи нека велика имена са мањком мозга (Типсаравић, Томашевић ...). Кажем са мањком мозга с обзиром на тренутак у ком ускачу у брод који тоне.

То што се радујем потезима Станиславе, Шормаза па и Зокине не значи да би се радовао да им понуде неку функцију. На месту опозиције би увео неки незваничан мораторијум од 5 или више година на било какве фунције било у странци, било у евентуално некој будућој власти свих ових пребегуља а после ако се покажу да вреде, што да не. Што се тиче Зоке, мислим да је она завршила своју политичку каријеру овде без обзира на подршку "некога са запада". Шормаз мени није оставио толико негативан утисак, а о Станислави скоро ништа не знам.

У сваком случају нисам за то да се суди некоме само зато што је био члан неке странке (или СНС секте). Причам како о званичним судовима тако и о суду јавности. Искључиво директно учешће и степен тог учешћа у коруптивним деловањима треба да буде параметар за било какве судове. Наравно не треба занемарити ни све речи које су изговорене у јавности. Сва неоснована пљувања са јединим аргументом "Ја сам у СНС-у и могу да лажем и пљујем колико хоћу" требе негде забележити и по потреби пуштати када СНС изгуби ту моћ. Искрено се не сећам за Шормаза да се истицао у тим пљувањима што не могу рећи за Зорану.
 
Ja sam često pesimista, pogotovu kad se radi o šansama da se ovaj narod (zbog velikog procenta debila) otrese Nelečenog. Zato i pitam ovde, da čujem još mišljenja, i da vidim da li ima još ljudi koji ovo možda vide kao znak da je SNS brod počeo da tone?

Isto sam pesimista i skeptik tako da sumnjam da će ovo nešto promeniti pogotovo što već rekoh da je ona bila i ostala Tomin kadar, da Šormaz nikad nije bio SNS nego je prešao iz druge stranke i sl.

Možda je brod počeo da pušta vodu ali cenim da smo daleko od potonuća.

Barem dok neko zvučno ime iz samog SNS-a ne napusti stranku što opet ne mora da znači da brod tone jer taj neko to radi jer se ne slaže sa poolitikom nego možda izlazi iz SNS da se učlani u novi pokret.

Mislim da će možda Stefanović ili ona Joksimovićka sledeće "napustiti" SNS
 
O tome i pričam.
Da li je njihov izlazak iz SNS stvarno distanciranje od Vučića i njegove politike ili samo priprema za prelazak u novi pokret opet sa njim da bi mogli da kažu da su za sve krivi "ovi prethodni iz SNS"
 
O tome i pričam.
Da li je njihov izlazak iz SNS stvarno distanciranje od Vučića i njegove politike ili samo priprema za prelazak u novi pokret opet sa njim da bi mogli da kažu da su za sve krivi "ovi prethodni iz SNS"
Не верујем (у ову дргу опцију). Осим за Вучића, од њега и то можемо очекивати :)
 
O tome i pričam.
Da li je njihov izlazak iz SNS stvarno distanciranje od Vučića i njegove politike ili samo priprema za prelazak u novi pokret opet sa njim da bi mogli da kažu da su za sve krivi "ovi prethodni iz SNS"
Stanislava je rekla da je taj novi pokret zlo i da treba da sprečimo njegovo formiranje. Zato se ova žena razlikuje od Šormaza i Zorane.
 
O tome i pričam.
Da li je njihov izlazak iz SNS distanciranje od Vučića ili samo priprema za prelazak u novi pokret opet sa njim da bi mogli da kažu da su za sve krivi "ovi prethodni iz SNS"
Ali ČAK i da se desi to, opet će se dosta ljudstva i moći osuti, erodirati u tom procesu.

Inače pročitao sam i ostalo šta ste pisali, odgovaram kasnije.
 
Гледам мало ову лакрдију 30-сатну емисију на Пинку, каква су то шизофрена цепања, који су то лудаци сви заједно у комплету, оваква пропаганда није виђена у историји медија, не знам да ли постоји нешто овако баш на овакав ментолски начин игде у свету,
ако ништа друго бар жиимо у занимљивим временима.

Ти не знаш које борбе водим са укућанима везано за пинк и хепи али безуспешно нема им спаса. Неразумем како не виде кристално јасну пропаганду а са друге стране сам ужаснут колико је ефективна на њих. Сваки покушај да им објасним нешто што није у складу са пинковим наративом ја сам онда како кажу шолаков и ђиласов.

Живимо у транзиционим временима смене старе генерације која је одрасла без технологије и коме је примарни извор информација тв и штампа и нове генерације која гледа подкасте на јутјубу, гледа рилс уживо сцена са улица (попут доктора који аутом гази пандура), где нам је форум свакодневница итд.. нова генерација којој је лакше да распозна истину од лажи.
 
Vrh