Šta je novo?

Izbori 2024

Evo pišu na Tviteru kao Vučić će sutra da iscenira nasilje, optuži opoziciju za napad. I zabrani okupljanje u subotu.

Samo nek pokuša. Imaće 2 miliona na ulici.
Ovo prvo jeste realna opasnost odnosno realan mogući scenario.

Ovo drugo (2 miliona)... teško... Ovaj je isprao mozak polovini Srbije, a uz to imamo i mnogo pasivnih balvana koji znaju gde žive ali ih zabole da izlaze, neke na proteste, neke na izbore, a neke i na jedno i na drugo.
 
Poslednja izmena:

RZS objavio kolika je prosečna plata u Srbiji​


Prosečna zarada (bruto) obračunata za mart 2023. iznosila je 117.669 dinara, dok je zarada bez poreza i doprinosa (neto) iznosila 85.485 dinara, objavio je RZS.


Ovo dalje znači da je "Beogradski minimalac" (© by @Space Motion ) povećan na 70.000 a "Beogradski prosek" (© by @Pantograf) na 160.000.

dmitry-finds-out-dmitry.gif

money-rich.gif
 
Опет заборављате да велики део популације (и опозиционе и про владајуће) има негативни поглед према западу, свиђало се то вама или не. Бунт према власти не сме да буде разводњен због тога. СНС баш пуца на то. Нису нам потребни ни Зеленовић ни Кесић ни РТЛ.
 
Zapravo, Kesić nam jeste potreban. A isti taj Kesić je svojevremeno prozivao (zezao, sprdao) i pojedine članove Moramo, odnosno neke njihove ispade koji su bili krajnje bespotrebni a smehotresni, pa i kontraproduktivni za izvlačenje balvana na izbore. Ma primer zezao ih je onomad kad su pevali na pres konferencijama, i u pravu je bio za to.


Takođe, ja kod Kesića vidim neke ispade, provale i/ili sramote i skandale stranaka i političmara koje nigde drugde ne bih video. Čak ni na bangavim N1 i Novoj. Mislim ne bih video to u drugim njihovim sadržajima, emisijama i vestima. Jer su lenji, mrzi ih. Dok Kesićev tim sve češlja i sve beleži.

I ne samo da češlja i beleži, nego ih i raskrinkava. Potapaju sve naprdnjačke laži. I to često putem video dokaza ili izjava naprdnjaka koje su pogažene. Kratko, je*******itačno, smešno, efektivno. 100 puta su ih raskrinkali u mnogim lažima ili izdajama.


P.S.
Ovo ne znači da se slažem 100.00% u svemu sa Kesićem. Ali slažem se jedno 60-70%. I draže mi je da ga imam kao saveznika u zajedničkoj borbi.
 
Poslednja izmena:
Опет заборављате да велики део популације (и опозиционе и про владајуће) има негативни поглед према западу, свиђало се то вама или не. Бунт према власти не сме да буде разводњен због тога. СНС баш пуца на то. Нису нам потребни ни Зеленовић ни Кесић ни РТЛ.
To nije bio problem ni 2000, godinu dana posle rata. Naš narod jedno misli, drugo oseća, a treće govori. Ne bih se toga pribojavao.
 
Prokleti Kesić!

A što se tiče naroda koji mrzi Zapad, ne vidim šta je njima Vučić problem. Vole istok. Vole Putina. Pa eto im Putina po imenu Aleksandar Vučić. Jel ok?
 
Ma, jasno je svakom kome je do protesta da kod Putina taj protest ne bi ni bio dozvoljen. Drugo je što se blebeće unaokolo...
 
Prokleti Kesić!

A što se tiče naroda koji mrzi Zapad, ne vidim šta je njima Vučić problem. Vole istok. Vole Putina. Pa eto im Putina po imenu Aleksandar Vučić. Jel ok?
Pa tvrdokorni nacionalisti i turbo-Srbi uglavnom ne vole Nelečenog jer smatraju da je prodao Kosovo i da previše šuruje sa zapadom umesto da nas odmah odvede u Nebesku uniju sa Rusijom.

Samo kažem, inače ne delim ništa od stavova sa njima.

A da, ima ih i koji mu zameraju što ne promoviše ćirilicu (još) više. Na primer samo na forumu imaš par fijuka koji svakih par nedelja histerišu što je neki natpis na latinici, a ne vide nikakav problem u prodaji EPSa, priznanju Kosova, inflaciji, višestrukom poskupljenju struje, duplo skupljoj hrani, korupciji, uništenim institucijama, zgradama koje se urušavaju, itd... Njima je trenutno najveći i najurgentniji problem to što međunarodni Aerodrom NT ima natpise na latinici. Čak im nije toliki problem ni to što je prodat Francuzima. Ne. Najveći problem je što nije sve u ćirilici, jer će ćirilica da nas spase i da nam donese bolje društvo.

Nacionalisti i turbo-Srbi su čudna sorta, tip ljudi ''ili si 100.00% kao ja, ili si mi neprijatelj''. Zato čim se Nelečeni u jednoj sferi ne ukalupi u njihove vizije, automatski postaje meta i predmet mržnje. Isto je naravno i sa običnim ljudima, čim ne misliš nešto 100.00% kao oni, odmah si izdajnik, otpadnik, konvertit i svašta nešto.

Mislim da i ona dvorska luda Miroljub Petrović u dubini duše prezire Nelečenog, ali se poravnao uz njega da ne bi izgubio auditorijum i svoje fijuk-obožavatelje. Jer najveći homogeni auditorijum u Srbiji, najveća jedna te ista grupa ljudi (dakle grupa sa najvećim brojem istih pripadnika) jeste jednozublje i masa okupljena oko SNSa. Miroljubu Petroviću je dovoljno da samo 10% takvih gledaju njegov sadržaj + oni koji nisu za Nelečenog ali im se dopada njegova (Miroljubova) dijagnoza, i eto mu desetine hiljada vernih gledalaca na kojima uvek može da zarađuje, a i Nelečeni ga povremeno počasti ili mu učini nešto. I svi srećni.
 
Poslednja izmena:
Prokleti Kesić!

A što se tiče naroda koji mrzi Zapad, ne vidim šta je njima Vučić problem. Vole istok. Vole Putina. Pa eto im Putina po imenu Aleksandar Vučić. Jel ok?
Naravno da ne. Lupetas gluposti ili vrsis ovde jeftinu propagandu.
Ili samo ograniceno ponavljas fraze.

To su toliko drugacije zemlje, toliko drugacije istorijske okolonosti koje ocito ne razumes.
Vucic je daleko veci politicar od Putina jer evo vec 12 godina uspeva da vodi politiku za racun kolonijalnih vlansika Srbije i uz to ga narod obozava, odnosno do skoro ga je 90% obozavalo.
Putin je covek sa teskim kompleksima, sto od niskog rasta, sto germanofilija. Zapad je uspeo maestralno podlo da ga prevari sa Minskim sporazumima, da je sada u ratu.
 
Ovo izgleda toliko fejk da je verovatno istina.


Toliko su mu oprostili da su ga poslali u zatvor u kom je umro. Ako tako oprostimo i Vucicu ja sam zadovoljan.
Па оно, није га баш народ послао, Чеда је ту одрадио посао са другарима из Шилерове.
Што се мене тиче требали су да му суде овде и да робија. Овако испада жртва.
 
Па оно, није га баш народ послао, Чеда је ту одрадио посао са другарима из Шилерове.
Што се мене тиче требали су да му суде овде и да робија. Овако испада жртва.
Nema ko da mu sudi ovde. Nemamo državu, nemamo sudove.
 
Мислиш није имао? Шта знам, осуђен је после Кертес.
 
Није требао у Хаг. Требао је овде да одговара.
 
Па и за то су требали да суде Слоби овде. Већу штету је нанео народу у Србији него другим народима.
Popularna priča u ono vreme, ali krajnje nerealna. Pa ovde je posle prvih izbora vlast zavisila od SPS-a...

Možda bi pobegao ženi u Rosiju.
 
Па и за то су требали да суде Слоби овде. Већу штету је нанео народу у Србији него другим народима.
Nismo sposobni. Ovaj turobni sistem neće da mu sudi. Hoće da ga oslobodi. Trebali smo i da budemo Švajcarska, al nešto nas neće.

Mučenika od njega baš pravi taj turobni sistem ovde. Udruženje duboke države i medija. Sve je njihovo. Hvala Bogu što smo otrgli diktatora iz njihovih ruku.
 
Vrh