Šta je novo?

Autobusi

Od kog proizvđača autobusa bi grad trebao da kupi 100 novih zglobnih vozila na gas.

  • Solaris

    Glasovi: 244 94,9%
  • BMC

    Glasovi: 13 5,1%

  • Ukupno glasača
    257
Ne, lepo je napisano da ti autobusi idu u pogon Novi Beograd. BMC sa NBG pogona idu na Karaburmu i to je to.
Karaburmi ostaju 50-1 Solaris i 100 BMC, Novi Beograd će imati 150 Solarisa.
Tako to ide kad mali meketavi preživari planiraju obnovu, a živina kukuriče pred kamerama. :ROFLMAO:

Kako su oba pomenuta pogona primarnog karaktera, nije bilo opravdanja da se samo u jednom izgradi gasna infrastruktura, pa još i traljavo i totalno neusklađeno sa dinamikom nabavke vozila na drugi pogon. Da je planirano racionalno Solarisi bi ostali u matičnim pogonima, a BMC raspoređeni popola tako da pokriju zajedničke linije ravnomerno po celom gradu. Ali Sirbistan je to.
 
IMG-8384.jpg
 
Danas nešto pre 3 popodne, solo BMC na 95-ci. Sve sam na ulicama ovog grada video, ali još ne da na autobuskoj liniji od 80.000 dnevnih putnika dugoj preko 20 kilometara vozi solać.
 
Danas nešto pre 3 popodne, solo BMC na 95-ci. Sve sam na ulicama ovog grada video, ali još ne da na autobuskoj liniji od 80.000 dnevnih putnika dugoj preko 20 kilometara vozi solać.
Pazi na jednoj liniji koja dnevno ima 50.000 putnika vozi 28 solaća, tako da ne vidim ništa strašno ako su jedan dan stavili 1 solo vozilo na 95.
 
Ništa strašno ako je neki solać zalutao na 95-cu, ali kada bi im se jednom tako omaklo da (ponovo) puste koji zglob na 27E, 35, 37 i 48......i jedno zglobno vozilo bi dobro došlo tim linijama koje su za sve samo ne za solo kanturine. I ne samo one, nego još desetak njih.
 
Пре 10 година би правило разлику. Сада без минимум 5 ништа.
 
Da, proverio sam, 304 je isto rezerva, nije vise redovan, kao i 936. 303 i 1159 su redovni
 
Jel su i oni Japanci u Kosmaju neka rezerva ili čekaju seču?
 
Svi zglobovi koji su tamo otišli nisu otišli da bi bili isečeni, nisu samo Japanci bili, bili su i Ik218N
Da, znam da je bilo i nekih 218N i da su 937 i 939 takođe stajali tamo dok nisu vraćeni u Karaburmu. Ova 2-3 Japanca koja im stoje tamo parkirana su tu nepomično, sve se nadam videću ih na nekoj kosmajskoj liniji :D
 
Uzasno pitanje, ali da li je GSP odvojio vozila za prevoz na miting? Znam da sam video par privatnickih vracajuci se iz grada, ali GSPove nisam
 
Video sam jedan Solaris sa natpisom "vanredna voznja: Padinska skela - Cvijiceva" tako da...
 
Na terminusu kod vukovog spomenika isto je bilo par parkiranih gsp autobusa sa nekim natpisima
 
Vrh