Šta je novo?

Elixir Garden [ Stambeno poslovni kompleks | 50 000 m²]

Razgovarao danas sa covekom iz "grada". Sto se ulice tice (produzetak Tadije Sondemajera), nema nista do jeseni a za kasnije ce se videti. Desice se bas ono sto nisam zeleo, tj investitor pravi ulaz iz Tosinog Bunara na parking , Covek nije znao tacno na kom mestu i kako ce to da izgleda. Takodje nije znao da mi kaze dali ce se taj ulaz zatvoriti kad se zavrsi Tadije Sondemajera.
Prosao sam danas pored gradilista, ima posla za minimum par meseci.
Screenshot_20221130_223019_Drive.jpg
 
Već je neko bio okačio ranije kako treba da izgleda. I interna saobraćajnica Elixira i Tafije imaju izlaz na T.bunar
 
Kompletna ulica Tadije neće bizi završena do jeseni. Za useljenje ne treba da se završi ulica Tadije nego da se izgrade priključci i nova komunalna infrastruktura koja će biti na toj novoj ulici, jer pristup zgradi je obezbeđen direktno sa T.bunara
 
Da li će u nekom periodu kada se izgradi Tadije i puati u saobraćaja, ptistup Elixiru preusmeriti sa T.bunara samo preko Tadije, ne znam, ali činjenica je da je planom i urbanističkim projektom predviđeno da kompleks Elixir ima direktan pristup na T.bunar
 
Da li će u nekom periodu kada se izgradi Tadije i puati u saobraćaja, ptistup Elixiru preusmeriti sa T.bunara samo preko Tadije, ne znam, ali činjenica je da je planom i urbanističkim projektom predviđeno da kompleks Elixir ima direktan pristup na T.bunar
Pozdrav svima! Bice svakako nastavka Tadije S ka Tosinom bunaru. Ne znam kada. Takodje, Elixir ce imati i pristup Tosinom, preko svoje interne saobracajn. Info je da ce za 15-ak krenuti sa primopredajom.
 
Zanima me svrha ovih tamno zelenih/sivih "kucica" ispred ulaza za garazu. Video sam par njih i u unutrasnjem delu.
 
Da li je nekome došao mail pomeranja novog datuma ili ste ih zvali,ništa još ne javljaju?
 
Da li je nekome došao mail pomeranja novog datuma ili ste ih zvali,ništa još ne javljaju?
Nije stigao ,koliko znam i neće stići.
Investitor je pojedinačno obavestio sve kupce da će novi rok biti čim završe sve.
Ako ste kupac, ako nisu oni vas kontaktirajte vi njih,pa taman javite poslednje informacije.
Pozdrav
 
Ova Alingova galanterija Experience je dosta lošijeg kvaliteta od Aling Mode-a.
 
Iz iskustva kazem da krece da dobija zutu nijansu posle dve godine, a kosta djavo i po.
Svidja mi se na prvi pogled kako izgleda unutrasnjost, mogu reci klasu, ako ne i dve klase iznad Zemunskih Kapija. Pitanje je samo kvaliteta ugradnje i zavrsnih radova.
 
Izleda da je neka novosadska fora, pisah o tome baš na minelu pre koju godinu kada sam video u planu njihove spratove, ali nisam do sada znao da je i ovde slučaj.
 
Jel su ovo radovi na internoj saobraćajnici,ili su krenuli ulicu da rade?
 
Vrh