Šta je novo?

Sunnyville Višnjička Banja [stambeni kompleks]

Ima li neko info koliko je stanova useljeno iz B lamele u E zgradi..?
Kapiram da cemo cekati jos dugo na:
  • Centralno grejanje
  • Lift
  • Interfon
  • Osvetljenje ispred zgrade
  • Garazu
  • Neisplacene penale
  • Kontejnere
  • Oznake spratova
  • Broj na zgradi
Jbt kad mi dolazi neko u goste navigiram telefonom ko da u pecini zivim..
 
Ima li neko info koliko je stanova useljeno iz B lamele u E zgradi..?
Kapiram da cemo cekati jos dugo na:
  • Centralno grejanje
  • Lift
  • Interfon
  • Osvetljenje ispred zgrade
  • Garazu
  • Neisplacene penale
  • Kontejnere
  • Oznake spratova
  • Broj na zgradi
Jbt kad mi dolazi neko u goste navigiram telefonom ko da u pecini zivim..
Ne znam koliko je tačno useljeno stanova, ali znam da je cela zgrada pod opsadom pacova.
 
U pravu ste. I ja sam video pacove na poslednjem spratu. U garazu me je vec strah da silazim, a vrata od stana kad otvaram gledam da mi neki ne uleti u stan slucajno.
I ja sam primetila da ih ima jako puno dok sam obilazila gradiliste. Jeste li zvali neku sluzbu za deratizaciju?
 
Везано за пацове..Имам ја мачора па кад уселим, ако Бог да до '26-'27, он ће да решава ситуацију
 
Ima li neko info koliko je stanova useljeno iz B lamele u E zgradi..?
Kapiram da cemo cekati jos dugo na:
  • Centralno grejanje
  • Lift
  • Interfon
  • Osvetljenje ispred zgrade
  • Garazu
  • Neisplacene penale
  • Kontejnere
  • Oznake spratova
  • Broj na zgradi
Jbt kad mi dolazi neko u goste navigiram telefonom ko da u pecini zivim..

Sto se tice grejanja, ja sam isao da potpisem neki papir da bi se grejanje ukljucilo. Valjda za formiranje skupstine stanara.
Pozovite ih dole raspitajte se da dodjete da to potpisete. Sto pre se skupe potpisi pustice nam grejanje.
 
Sto se tice grejanja, ja sam isao da potpisem neki papir da bi se grejanje ukljucilo. Valjda za formiranje skupstine stanara.
Pozovite ih dole raspitajte se da dodjete da to potpisete. Sto pre se skupe potpisi pustice nam grejanje.
Znači potvrdili su vam da je potpisan ugovor sa toplanom i izvršen pregled instalacija (iako nemamo ni one točkiće za podešavanje termostata na radijatorima)?
Jer bez toga nam sigurno nece pustiti grijanje.
 
Znači potvrdili su vam da je potpisan ugovor sa toplanom i izvršen pregled instalacija (iako nemamo ni one točkiće za podešavanje termostata na radijatorima)?
Jer bez toga nam sigurno nece pustiti grijanje.
Nista od toga mi nije potvrdjeno, a nisam se ni raspitivao. Ovo sto sam napisao je sve sto znam. Skupljaju se potpisi da bi se grejanje pustilo. Stvarno nemam pojma kakve su procedure.
 
Nista od toga mi nije potvrdjeno, a nisam se ni raspitivao. Ovo sto sam napisao je sve sto znam. Skupljaju se potpisi da bi se grejanje pustilo. Stvarno nemam pojma kakve su procedure.
Divim se vašem povjerenju u njihovu riječ. S obzirom koliko dobro su je držali do sad.
Ja ću im svakako tražiti da mi pokažu potpisan ugovor sa toplanom, kao neki minimum uslova da je to grijanje stvarno blizu puštanja. Pa da i razmislim i stavljanju tog potpisa.
 
Molim vas, ako neko može da mi u poruci preporuči advokata za predugovor/ugovor, a koji je već radio na tome sa ovim kompleksom. Unapred hvala
 
Divim se vašem povjerenju u njihovu riječ. S obzirom koliko dobro su je držali do sad.
Ja ću im svakako tražiti da mi pokažu potpisan ugovor sa toplanom, kao neki minimum uslova da je to grijanje stvarno blizu puštanja. Pa da i razmislim i stavljanju tog potpisa.
Да, да показаће вам уговор 😉 Једини уговор који имају је са ЕДБ
 
Predato za izmenu gradjevinske dozvole. P zgrada 🙆‍♀️ Ima nade 😄
Screenshot_20221229_234624_Chrome.jpg
 
Divim se vašem povjerenju u njihovu riječ. S obzirom koliko dobro su je držali do sad.
Ja ću im svakako tražiti da mi pokažu potpisan ugovor sa toplanom, kao neki minimum uslova da je to grijanje stvarno blizu puštanja. Pa da i razmislim i stavljanju tog potpisa.
Да, да показаће вам уговор 😉 Једини уговор који имају је са ЕД
Pa ako imaju, pokazaće. Ali vjerovatno i dalje nemaju. Zato i kažem da ta priča o potpisima "za brže uvođenje grijanja" ne pije vodu.
управо тако
 
A sta znaci ovo izmena lokacijskih uslova? To ima veze sa gradjevinskom dozvolom?
Da da...lokacija se promeniti ne moze 😄 Verovatno je to neki termin...Izmena gradjevinske. Mogu je dobiti za mesec dana a moze i da potraje. Videcemo. Cim je dobiju krece pozivanje za ugovore i kredite.
 
Šta kažu za premijum 2, kreće li useljavanje na proleće :)
Trebalo bi proveriti u salonu, navodno plan za 1. fazu je bio mart ali su rekli da ce potvrditi u januaru. Iskreno vreme im ide na ruku. Imate li Vi neke svezije informacije moje su sa kraja novembra.
 
Vrh