Šta je novo?

Sunnyville Višnjička Banja [stambeni kompleks]

Ove Zgrade izmedju Premium i E P Zgrade,da li stvano niko nezna naziv ili jos nisu dobili kuma 🙃
 

Prilozi

  • Screenshot_1-2-2.png
    Screenshot_1-2-2.png
    1,1 MB · Pregleda: 225
Eto, jesam rek'o juce. Danas sam bio, zgrada je prikacena na struju. Sad majstori rade na kacenju stanova, neki ce danas, a neki cemo i sutra dobiti. Hteo sam da slikam ukljucenu sijalicu, al vrv sutra.
 
Znate li sta ide dalje oko prijave strujomera, nama reče ovaj čovek što je prikopčavao kao što pre?
 
Pošto nam se blizi useljenje 😁 u E zgradu, Ako treba nekome internet od komšija, mozete pozvati slobodno.
IMG-8db1606099bd1f7088f94bfb3b4c75c6-V.jpg
 
Поштоване комшије четврте фазе Премијум 1 (ламеле 6, 7, 8, 9 и 10), ако већ нисте члан ниједне вибер групе за своју ламелу и нисте обавештени о састанку за избор управника и креирању стамбене заједнице, молим вас јавите се у приватној поруци.
Хвала
 
Poslednja izmena:
Sada čekamo da nas oni obaveste i kazu šta dalje. 😁
Da li ste možda provjerili sve utičnice i uređaje? U mom stanu na četvrtom spratu ne radi par utičnica i bojler. Pretpostavljam i nadam se da je to posledica još uvijek nedovršenog priključenja, iako su mi sve tri sklopke kod brojila podignute.
 
Da li ste možda provjerili sve utičnice i uređaje? U mom stanu na četvrtom spratu ne radi par utičnica i bojler. Pretpostavljam i nadam se da je to posledica još uvijek nedovršenog priključenja, iako su mi sve tri sklopke kod b

Da li ste možda provjerili sve utičnice i uređaje? U mom stanu na četvrtom spratu ne radi par utičnica i bojler. Pretpostavljam i nadam se da je to posledica još uvijek nedovršenog priključenja, iako su mi sve tri sklopke kod brojila podignute.
Ja nisam u Bgu al poslaću nekoga da proveri, pa javljam.
 
Mada je bila neka priča kad sve priključe idu od stana do stana da vide radi li sve. Mozda nisu završili još sve.
 
Čisto da javim, jeste juče završeno kačenje B lamele, E zgrade na struju. Sreo sam sada majstora koji trenutno radi kačenje spoljne rasvijete. Preporučujem komšijama koje su u mogućnosti da odu i provjere da li sve funcioniše. Kod mene ne radi nekoliko utičnica i bojler. Majstor je rekao da je najvjerovatnije neki sitniji problem u samoj kutiji sa osiguračima (sklopkama) u stanu i da obavjestim Sunnyville. Pa bi trebalo u koordinaciji sa njima da EPS u naredna 2-3 dana pošalje ekipu da to riješi.
 
Čisto da javim, jeste juče završeno kačenje B lamele, E zgrade na struju. Sreo sam sada majstora koji trenutno radi kačenje spoljne rasvijete. Preporučujem komšijama koje su u mogućnosti da odu i provjere da li sve funcioniše. Kod mene ne radi nekoliko utičnica i bojler. Majstor je rekao da je najvjerovatnije neki sitniji problem u samoj kutiji sa osiguračima (sklopkama) u stanu i da obavjestim Sunnyville. Pa bi trebalo u koordinaciji sa njima da EPS u naredna 2-3 dana pošalje ekipu da to riješi.
Sto se bojlera tice u premium 1 su izbusili kablove u par stana kada su postavljali bojler.
Tako da moze da bude i to.
 
Sto se bojlera tice u premium 1 su izbusili kablove u par stana kada su postavljali bojler.
Tako da moze da bude i to.
Nadam se da nije. 😅 A pošto nije samo bojler nego i trofazna utičnica i još šest monofaznih, onda kontam da je ipak do kutije sa osiguračima u stanu. Ali vidjećemo.

Još jedno obavještenje za komšije, ako budete imali sličnih problema javite se u kontejner na gradilištu, ne u salon. Ovo se rješava preko njih na gradilištu.
 
Osnovana je grupa "sunnyvillebeograd" u telegamu. Potrazite je u Telegramu.Ova grupa treba da sluzi za okupljanje svih nas iz Sunnyville(sunnyville,energoprojekt,premium1 ,premium2 .E,P,A,B,C,D Zgrade itd) .
Cilj je da se organizujemo i dogovorom resavamo probleme koje ima ovo naselje i da nasa komunikacija sa investitorom,gradom i svim institucijama bude uspesna i u interesu svih nas.
Trebamo resiti probleme uvezi naselja,infrastrukture,komunalnih pitanja ,struje,grejanje,upravitelja lamela/naselja,gradskog saobracaja,skole,vrtica,kisne kanalizacije,tehnicke i upotrebne dozvole kao i mnogo drugih tema.
U toj grupi necemo voditi licnu komunikaciju( za licnu komunikaciju koristimo privatne poruke) vec vodimo iskljucivo komunikaciju uvezi tema naselja.
Ali ako nekome Npr. treba preporuka za Stolara ili razmena uvezi nekog iskustva sa majstorima ili ljudima na gradilistu,moze ovde u grupi da postavi pitanje a svi oni koji mu zele odgovoriti,posalju poruku u privatnoj poruci (ali i drugima koji zele isto neki odgovor uvezi toga).
Tu cemo deliti informacije,dokumenta slike,linkove i saznanja.A jednoga dana kada nas bude dovoljno clanova (gde cemo okupiti vecinu clanova naselja),onda mozemo koristiti i ovu grupu i za razlicita glasanja i peticije uvezi naselja i Visnjicke Banje.
Ako se slazete,prikljucite se grupi.Naravno pozovite i druge clanove iz drugih grupa da pored svojih grupa gde su vec clanovi( npr. "premium1"i 2premium2" ),
da nam se pridruze u ovoj grupi gde smo SVI ZAJEDNO OKUPLJENI!
U telegramu je upravo osnovana grupa " sunnyvillebeograd ". Potrazite je i pristupite.Dobrodosli su svi iz Sunnyville naselja.Molimo samo ljudi iz naselja da na se pridruze.
Dobrodosli su svi
 
Jel ovo stan iz P zgrade? Čim piše da je na petom od šest spratova...

 
Vrh