Šta je novo?

Sunnyville Višnjička Banja [stambeni kompleks]

Jel zna neko ima li grejanja u Premium 1? Inace struja ne moze da se prijavi u EDB-u jer gospoda imaju neizmiren dug cisto kao info tako da nemojte da idete dok vam ne jave da su to platili.
 
Jel zna neko ima li grejanja u Premium 1? Inace struja ne moze da se prijavi u EDB-u jer gospoda imaju neizmiren dug cisto kao info tako da nemojte da idete dok vam ne jave da su to platili.
To je provjerena informacija? To onda mora biti dug koji je nastao nakon priključenja Premiuma na mrežu ili je tek stigao na naplatu. Jer u suprotnom, ako je neki stariji dug, nema logike da bi Premium pustili, a E zgradu ne.
 
Moguće je, različita pravna lica su investitori za Premium 1 i za E zgradu.
 
Nisu valjda toliko ludi da predaju zahtev CEOP-u sa postojećim dugom. Ne znam, nisam pametna više. Mada, uskoro bi trebalo i da se promeni status predmeta.
 
Da li iko ima info o struji za E. Zvala sam danas nekoliko puta Biljanu , ne javlja mi se. Stvarno nemam zbog posla vremena da idem često tamo nažalost. Hvala
 
Nece se ni javiti, jedino mozete dobiti neki info ako direktno odete u salon
 
To je provjerena informacija? To onda mora biti dug koji je nastao nakon priključenja Premiuma na mrežu ili je tek stigao na naplatu. Jer u suprotnom, ako je neki stariji dug, nema logike da bi Premium pustili, a E zgradu ne.
Proverena, ja bio u EDB. U Premium 1 je moguce prijaviti struju i brojilo potvrdjeno od strane EDB-a, ispred mene cak bilo dvoje drugih komšija. Medjutim, Sunnyville 3 nije izmirio racun za mesec septembar u roku i onda je EDB lupicu od 20. oktobra prestao da dozvoljava podnosenje zahteva za prikljucenje dok se taj dug ne izmiri.
 
Inace ne znam za vas ali mene su zvali na primopredaju bez struje (sa dugom koji onemogucava prijavu) i bez izgleda grejanja, a dobio sam i informaciju da će tehnički pregled biti za 2-3 godine od Vlade jer se ceka Grad Beograd da uradi kišnu kanalizaciju. Tako da je rasvetljen slucaj vlage i poplave po garazama kada padne malo jaca kisa. A vi kako te?
 
Proverena, ja bio u EDB. U Premium 1 je moguce prijaviti struju i brojilo potvrdjeno od strane EDB-a, ispred mene cak bilo dvoje drugih komšija. Medjutim, Sunnyville 3 nije izmirio racun za mesec septembar u roku i onda je EDB lupicu od 20. oktobra prestao da dozvoljava podnosenje zahteva za prikljucenje dok se taj dug ne izmiri.
A šta onda predstavlja ovaj zahtjev koji se trenutno obrađuje na Ceopu-u? Očigledno nije odmah odbijen, jer oni to što je za odbijanje najčešće odbiju u roku od par dana. Ili je taj zahtjev nezavistan od zahtjeva EDB-u?
 
Inace ne znam za vas ali mene su zvali na primopredaju bez struje (sa dugom koji onemogucava prijavu) i bez izgleda grejanja, a dobio sam i informaciju da će tehnički pregled biti za 2-3 godine od Vlade jer se ceka Grad Beograd da uradi kišnu kanalizaciju. Tako da je rasvetljen slucaj vlage i poplave po garazama kada padne malo jaca kisa. A vi kako te?
Примопредају за шта и где тј. који објекат?
 
Ne bih da mračim, ali meni deluje da useljenje u E zgradu (B lamela) neće u skorije vreme, da ne kažem pre proleća. LJUDI, DAJTE DA NEŠTO PREDUZMEMO KOLEKTIVNO, DA SE ORGANIZUJEMO I DA IZVRŠIMO PRITISAK DA SE OVE STVARI REŠE VEĆ JEDNOM!
 
Ne bih da mračim, ali meni deluje da useljenje u E zgradu (B lamela) neće u skorije vreme, da ne kažem pre proleća. LJUDI, DAJTE DA NEŠTO PREDUZMEMO KOLEKTIVNO, DA SE ORGANIZUJEMO I DA IZVRŠIMO PRITISAK DA SE OVE STVARI REŠE VEĆ JEDNOM!

Kako je krenulo, biće dobro ako bude i na proleće...
 
Treba da im bane nas bar 200 sa televizijskom ekipom. Ovakva kaubojstina moze samo u ovoj imitaciji od drzave. Bol u medjunozju, bahatost i bezobrazluk investitora prevazilaze sve poznate granice. Voleo bih da se javi bar jedna osoba i prenese nam pozitivna iskustva sa projektom i investitorom.
 
Evo zdrebe koje mozda trci pred rudu. Moj investitor zavrsava 4 meseca pre roka . U decembru 2021 ubo asov za temelj a useljava nas u januaru 2023 sa tehnickim prijemom. Javlja se uvek na telefon i mogu sve izmene i zelje .Ali da ne hvalim..... Projekat je mali , 20 stanova a 3 gradi sebi i porodici. I drugi investitor do njega je tri zgrade izgradio u roku i sa papirima u minut po ugovoru. Ima postenih investitora ali oni grade male zgrade do 50 stanova. Ipak je Sunnyvil veliki projekat i posto je ovo Srbija ugovor nije Sveto pismo. Srecno ljudi bice jednog dana gotovo, bar gradjevinski zavrseno.
 
Hvala na prenetom iskustvu, primetio sam da se nisam bas adekvatno izrazio - mislio sam na sunnyville da li iko ima sa njima pozitivno iskustvo :)
svakako je lepo i otreznjujuce cuti da moze i normalno
 
Рекао сам, дајте неког ко је млађи нека направи проџфил на Инстаграму. То види много људи
 
Jel zna neko ima li grejanja u Premium 1? Inace struja ne moze da se prijavi u EDB-u jer gospoda imaju neizmiren dug cisto kao info tako da nemojte da idete dok vam ne jave da su to platili.

Nema grejanja, da bi se prikljucili na toplanu potrebno je da se oformi skupstina stambene zajednice, nakon toga komisija izlazi, proverava instalacije, potpisuje se ugovor sa firomom koja ce da pruza usluge, ne znam tacno kako se zove i nakon toga sledi uklj daljinskog grejanja.
 
Da li neko ima infromaciju kad je planirano useljenje u Premijum 2 lamele 1 do 5?
 
Vrh