Šta je novo?

Sunnyville Višnjička Banja [stambeni kompleks]

Obisao sam P zgradu danas, radovi minimalno napreduju. Tek po neki radnik negde. Po recima ljudi sa gradilista P zgrada d2 lamela ce biti na 80% izgradjenosti u Maju 2023god. Pogledajte prilog 147943Pogledajte prilog 147944
I taj maj 2023. deluje vrlo optimisticno ako hocete realno da vam kazem. 😁 ovakav stan je bio u B lameli pre godinu dana sad je trenutno stanje okrecen i stavljene plocice u kuhinju i kupatilo (jos nije na 80% lamela).
Ide zima, radovi ce usporiti (ako moze sporije).
E sad tako je i na drugim gradilistima (mislim na ceo grad) zavrsni radovi probijaju rokove skoro svuda u Beogradu trenutno (verovatno manjak radnika i promena cene materijala i rada koju ne mogu da koriguju kod investitora). Ovo vam govorim kao neko ko obilazi vise gradilista u Bgu skoro svakodnevno. Nazalost je tako.
 
A jel neko uopste zna dinamiku useljenja u P zgradu,da li ce ici po nekim fazama ili ce cela zgrada odjednom?
Ne secam se da su nam u salonu rekli nesto u vezi toga
 
A jel neko uopste zna dinamiku useljenja u P zgradu,da li ce ici po nekim fazama ili ce cela zgrada odjednom?
Ne secam se da su nam u salonu rekli nesto u vezi toga
Meni su rekli po lamelama. A i B lamela oko nove godine ( to su mi rekli pre 7 dana) sto realno nema sanse ali eto videcemo.
 
Meni su rekli po lamelama. A i B lamela oko nove godine ( to su mi rekli pre 7 dana) sto realno nema sanse ali eto videcemo.
Oko nove godine hahahaha, ne znam koga misle da usele oko nove godine? Lamele A i B nisu ni blizu gotovo, nisu jos podneli zahtev za gradj dozvolu, kreditni kupci jos nisu pozvani za apliciranje za kredit. B lamela jos nisu u svim stanovima stavili keramiku, nema ni na stubistu keramike jos. 😂
Nece to pre maja-juna da ste vi meni zivi i zdravi. Nadam se iskreno da gresim i da ce me demantovati i zavrsiti sve u skorijem roku. 😁😁😁
 
Komšije, interesuje me na koji nacin ste sa investitorom prebili iznos koji ste dali na ime rezervacije stana (mi smo dali 1000e)? Da li su vam to vratili posle zakljucenja predugovora ili su vam odbili taj iznos od ucesca?
 
Oko nove godine hahahaha, ne znam koga misle da usele oko nove godine? Lamele A i B nisu ni blizu gotovo, nisu jos podneli zahtev za gradj dozvolu, kreditni kupci jos nisu pozvani za apliciranje za kredit. B lamela jos nisu u svim stanovima stavili keramiku, nema ni na stubistu keramike jos. 😂
Nece to pre maja-juna da ste vi meni zivi i zdravi. Nadam se iskreno da gresim i da ce me demantovati i zavrsiti sve u skorijem roku. 😁😁😁
Daj Boze da bude bar u Maju 🤣🤣🤣🤣
 
Odbili
Komšije, interesuje me na koji nacin ste sa investitorom prebili iznos koji ste dali na ime rezervacije stana (mi smo dali 1000e)? Da li su vam to vratili posle zakljucenja predugovora ili su vam odbili taj iznos od ucesc
Uslo je u sklopu cene stana, znaci dobili od ucesca.
 
Odbili

Uslo je u sklopu cene stana, znaci dobili od ucesca.
Ako sam dobro razumela, ukoliko je npr ucesce 20.000e vi ste dali 19.000 jer su vam racunali i tih 1000e koje ste dali za rezervaciju? Nama nisu hteli odbiti od ucesca,vec su rekli da ce nam vratiti na ruke kada platimo ucesce. Platili smo učešće pre mesec i po, medjutim jos uvek nam nisu vratili taj iznos.
 
Ako sam dobro razumela, ukoliko je npr ucesce 20.000e vi ste dali 19.000 jer su vam racunali i tih 1000e koje ste dali za rezervaciju? Nama nisu hteli odbiti od ucesca,vec su rekli da ce nam vratiti na ruke kada platimo ucesce. Platili smo učešće pre mesec i po, medjutim jos uvek nam nisu vratili taj iznos.
Meni su upravo tako racunali kao sto ste opisali. Vratice vam kod njih je sve sporo pa ocigledno i to
 
Ako sam dobro razumela, ukoliko je npr ucesce 20.000e vi ste dali 19.000 jer su vam racunali i tih 1000e koje ste dali za rezervaciju? Nama nisu hteli odbiti od ucesca,vec su rekli da ce nam vratiti na ruke kada platimo ucesce. Platili smo učešće pre mesec i po, medjutim jos uvek nam nisu vratili taj iznos.
Nama mesecima nisu hteli da vrate, na kraju su rekli da ce umanjiti ukupnu cenu stana.
Stalno smo trazili i stalno je bio izgovor da nemaju sad pare da to vrate.
 
Ima nas mnogo, tako da, kada se sve to sabere, ne verujem da su bas sitne pare. Meni konkretno, od danas, duguju tacno za 5 meseci penale..
To je bas strasno,ko je potstanar kako da placa i kiriju i ratu kredita????
Ali ajde bar imate pravo na penale,naplaticete ih kad tad.Sta cemo mi sto jos nismo potpisali ugovor vec samo predugovor,a oni vec uveliko kasne.
 
Gledajuci sve vece komplekse koji su se u poslednjih nekoliko godina zidali, mislio sam da od Zemunskih Kapija ne moze biti gore ali citajuci malo ovu temu shvatih da i od goreg postoji gore. Nije opravdanje ali ocigledno da koliko para toliko muzike, a i tamo gde je hiperprodukcija, a mislim na broj stanova ne moze se ni ocekivati nista sto je iznad nekog minimuma. Sve ostalo funkcionise kako funkcionise i to je svima jasno ili je bar trebalo da bude jasno i pre nego sto su kupci presli onu tacku posle koje povratka na staro nema.
Naruzajte se strpljenjem, predjite preko svega i gledajte ono sto je pozitivno inace ce vam se kupovina novog stana, zivotna investicija krova nad glavom umesto u najvecu srecu pretvoriti u nocnu moru, a verujte da vam takvo narusavanje zdravlja ne treba.
 
@halezmo to se valjda danas radi.
IMG-3ab99b264a6c47b7e90690c1ed5e1275-V.jpg
 
Ne znam, nisam u naselju.
Prošli put isto kad je bilo obaveštenje da neće biti vode zbog Distribucije, pre jedno mesec dana, nisu ni isključivali.
Samo presing ljudi, zovite stalno, idite tamo što češće, kako bi se mrdnuli sa mrtve tačke, po pitanju E i P.
 
Komšije, interesuje me na koji nacin ste sa investitorom prebili iznos koji ste dali na ime rezervacije stana (mi smo dali 1000e)? Da li su vam to vratili posle zakljucenja predugovora ili su vam odbili taj iznos od ucesca?
Meni su rekli da mi rezervaciju vracaju odmah nakon potpisivanja predugovora. Predugovor sam potpisala u junu, evo sad je novembar, jos mi nije vraćena. Da ne pricam kakvi su to sve izgovori kad ih nazovem zbog iste...i to pod uslovom da mi se jave na poziv ili da se udostoje da odgovore na mejl... bezobrazluk bez granice...

Ono sto je evidentno, dok ste potencijalni kupac, sve može, sve ćemo se dogovoriti, javljaju se na svaki poziv, odgovaraju na svaki mejl, smeškanje...
Kad date učešće i postanete kupac, druga prica totalno...jurite ih za rođene pare, prestanu da se javljaju na tel.., a i kad se jave, na svako vaše pitanje dobijate toliko nebuloznih odgovora (čitaj- laži) u koje ni dete ne bi poverovalo...katastrofa....jos nam i inteligenciju vređaju....
 
Sta mislite jel ima smisla ici u elektrodistribuciju? Razmisljamo da idemo do Gospodar Jevremove da vidimo dal mozemo neku informaciju da izvucemo.
 
Vrh