Šta je novo?

Sunnyville Višnjička Banja [stambeni kompleks]

Hvala na brzom odgovoru,ako saznate nešto novo javite nam ,pozdrav
 
Vezano za E zgradu, upravo sam video da je podnet zahtev za B i C lamele (Мирка Милојковића 3, 5)

Tako da izgleda da su prethodni zahtevi bili za prikljucenje A lamele (br 1)... :(
 

Prilozi

  • Screenshot_20221024-145508.jpg
    Screenshot_20221024-145508.jpg
    52 KB · Pregleda: 240
Vezano za E zgradu, upravo sam video da je podnet zahtev za B i C lamele (Мирка Милојковића 3, 5)

Tako da izgleda da su prethodni zahtevi bili za prikljucenje A lamele (br 1)... :(
Jooj više mi je muka. A, šta im je onda ono u junu za sva tri broja-lamele bilo odobreno?
 
Vezano za E zgradu, upravo sam video da je podnet zahtev za B i C lamele (Мирка Милојковића 3, 5)

Tako da izgleda da su prethodni zahtevi bili za prikljucenje A lamele (br 1)... :(
Da. Danas mi je Biljana iz salona takođe rekla da se predaje ceopu, ali uz ogradu da su im obećali iz EPS-a da se neće čekati CEOP za priključenje. Već da će izaći da priključe prije zvanične odluke ceopa, koja bi trebalo da je samo formalnost (što valjda znači ove nedelje). Jer su svi ugovori navodno ovjereni u petak. Nadam se da će tako i biti.
 
CEOP ne pokazuje uvek realno stanje. Ja sam cekao papir za kredit koji sam dobio pre nego sto je na CEOP-u izaslo da je odobreno, tako da ovo ne mora nista da znaci.
 
CEOP ne pokazuje uvek realno stanje. Ja sam cekao papir za kredit koji sam dobio pre nego sto je na CEOP-u izaslo da je odobreno, tako da ovo ne mora nista da znaci.
Da pitanje je kad ce se zahtev obraditi ali vidi se da je danas podnet i da se bar nešto dešava...
 
Da li neko zna kada će Premium 2 faza, lamela 12, otprilike biti na 80%?

I da li neko, ko uzima stambeni kredit, možda konkuriše za državnu pomoć od 10.000,00 do 20.000,00 EUR za ućešće u kupovini stana, shodno Uredbi o bližim uslovima i načinu ostvarivanja prava na novčana sredstva za izgradnju, učešće u kupovini, odnosno kupovinu porodično-stambene zgrade ili stana po osnovu rođenja deteta?
 
U vezi ovih iz Sunnyville-a, mogu da kažem da itekako prate šta se dešava svuda, tako da ih verovatno ima i na ovom forumu.
Nama gore u prvim zgradama se čini da često pokušavaju da prave "sabotaže" po pitanju nekih naših akcija i pokušaja udruživanja, jer ima dosta njih koji žive ovde, a rade za njih... Bukvalno, u svakom ulazu ima po neki stan gde je neko od njihovih (arhitekte, agenti, gorile...).

Ali sve je to normalno, ne treba odustajati...
Nama se uvek pokazivao kao uspešan samo jedan recept kada su oni u pitanju, a to je konstantno zivkanje, odlaženje i smaranje za bilo šta. Milion puta vas slažu i odlažu, ali na kraju ipak se odradi sve.
Tako da, udrite po konstantnom pritisku, posebno vi iz E i P, jer vas su najviše ukanalili. Mora tako s njima.
 
Da li neko zna kada će Premium 2 faza, lamela 12, otprilike biti na 80%?

I da li neko, ko uzima stambeni kredit, možda konkuriše za državnu pomoć od 10.000,00 do 20.000,00 EUR za ućešće u kupovini stana, shodno Uredbi o bližim uslovima i načinu ostvarivanja prava na novčana sredstva za izgradnju, učešće u kupovini, odnosno kupovinu porodično-stambene zgrade ili stana po osnovu rođenja deteta?

Trebalo bi kroz mesec, možda dva da bude na 80%, takvu sam informaciju dobila kada sam bila poslednji put na gradilištu.
 
Evo kako covek da ne bude besan i ljut i razocaran,E zgrada je bila uveliko izgradjena kad je Premium poceo da se gradi,P zgrada je bila vrlo blizu realnog zavrsetka kada je poceo da se gradi Premium 2,i na kraju je P2 na 80%,Premium donekle useljen a E nije useljena i P nije jos na 80%
I da pri tom nemaju nikakav odgovor,da se ne mogu udostojiti barem da nas sve pozovu i kazu kakva je situacija i sta da planiramo i ocekujemo ali realno a ne u njihovim bajkama.
I da nam stoji upitnik nad glavom da li ce ikadbiti reseno to sa papirima,spratovima viska,klizistima,tehnickim prijemom isl.
I ljuta sam sto bismi izabrali P2 da smo znali da ce pre biti gotov i da ce biti cistija posla.I tu su nas slagali naravno,i sad cemo da gledamo kako se svi useljavaju " preko reda",a mi cemo jos da cekamo nekakav odgovor. A pare za ucesce su uzeli i nasi zivoti stoje na hold
Jos su nam te zgradurine izmedju poturili pod nos,ako i njima dignu sprat dva vise,necemo sunca vise videti.
Sto je neko gore vec napisao,preseo mi je i novi stan i sve
Jos ovo stanje sa bankama i kreditima....ko zna kakvi ce biti uslovi dok mi dodjemo na red za kredit
 
1666787453084.png


Prema ovome, E zgrada bi trebala da bude priključena na el. mrežu do kraja sledeće sedmice.
Kako bi rekli iz prodajnog salona: "U oktobru - biće u novembru, u novembru - biće u decembru".
 
Pozdrav komšije! Ukoliko je neko keš kupac u Premiumu, molim vas za informaciju o dinamici i načinu plaćanja. Potrebno mi je da uporedim ponudu koju smo dobili sa nečijim iskustvom ovde, predugovor ili ugovor svejedno.
Možda je zgodnije direktno, privatnom porukom.
Mnogo hvala unapred!!
 
Pozdrav komšije! Ukoliko je neko keš kupac u Premiumu, molim vas za informaciju o dinamici i načinu plaćanja. Potrebno mi je da uporedim ponudu koju smo dobili sa nečijim iskustvom ovde, predugovor ili ugovor svejedno.
Možda je zgodnije direktno, privatnom porukom.
Mnogo hvala unapred!!
Pozdrav komšije! Ukoliko je neko keš kupac u Premiumu, molim vas za informaciju o dinamici i načinu plaćanja. Potrebno mi je da uporedim ponudu koju smo dobili sa nečijim iskustvom ovde, predugovor ili ugovor svejedno.
Možda je zgodnije direktno, privatnom porukom.
Mnogo hvala unapred!!
Dinamiku placanje mozete sami da predlozite po vasem izboru, naravno uz dogovor sa njima. Jedan deo na potpisivanju predugovora, 2 deo kada je stan 80%, 3 deo kada stan bude gotov znaci kljuc u ruke.
 
Poslednja izmena:
Dobar dan svima,da li neko ima novije fotografije sa Premijum 1,hvala unapred
 
Данас сам на кратко свратио до премијума 1. Поправљају оштећења која су се налазила на најнижим терасама. У четвртој фази, ламела 10, припремају паркет, у једном стану је скоро постављен.
Постављају плочице на улаз у 10ту ламелу.
Мој стан има минималне промене у последња 2 месеца.

У салону нигде никог, а и више их ништа не питам, нема поенте.
IMG_20221029_135506.jpg
IMG_20221029_140107.jpg
 
Obisao sam P zgradu danas, radovi minimalno napreduju. Tek po neki radnik negde. Po recima ljudi sa gradilista P zgrada d2 lamela ce biti na 80% izgradjenosti u Maju 2023god.
IMG_20221029_124600.jpg
IMG_20221029_124654.jpg
 
Vrh