Šta je novo?

Zemun Vista

02.02.2023
20230202_155215.jpg
20230202_155156.jpg
20230202_155139.jpg
20230202_155135.jpg
20230202_155108.jpg
 
Imate li informacije kakvi se materijali ugrađuju, moze li se nešto birati od pločica i sl, neki zid pomeriti malo i instalacija?
 
IMG-f23dfeed969fcad1b74788a8f01ae746-V.jpg
IMG-7bee11932eab8d083d6d9e083ee01192-V.jpg

Gornja slika je od pre 2 nedelje, a donja od pre 3 nedelje. Nisu baš reprezentativne, ali eto možda posluži 🙂
 
Za one koji se raspituju:
1. Visina plafona 2,65
2. Alu stolarija vecih dimenzija od standarda ,troslojno staklo,elektro roletne,nema komarnika (mogu se postaviti)
3. Spoljni zidovi klima blok,pregradni ytong,malterisano,navodno je stavljana zvucna izloacija izmedju spratova
4. Izlocija kamena vuna ili stiropor zavisno od dela zgrade
5. Klime inverteri 2kom

Dole ce biti veliki Maxi i jos jedna trkogvina verovatno,ali blizina ulice jeste malo problematicna ali to je sto je.

Siroki su hodnici,stepeniste,smaknuti zidovi za plakare,funkcionalni rasporedi.
 
ovo ne kapiram jbt... Zbog cega ovako 'cigance' - sta onda ocekivati od zavrsnih radova ako investitor u cilju ustede radi ovakve egzibicije
Ipak ispravka,kamena vuna je svuda,razliciti su nacini finalizacije fasade. Armaraturni lepak i dekorativni malter ili fentirijaca fasada.
 
Izvođač radova - Banković Gradnja... Nadam se da će biti okej
 
Banković gradnja je otišla u stečaj početkom aprila. Ne znači baš da će propasti ali možemo da pretpostavimo da će se odraziti na dinamiku izvođenja radova
 
Mož mislit... Dve firme, za koje znam, da su pod direktnom 'upravom' Bankovića je upravo ova koja izvodi radove na Zemun Vista-i (registrovana na njegovog potrčka) i HanPut (isto rade gro drzavnih poslova) koja je u vlasništvu njegovog zeta 😊
Bar mi je tako rečeno

Ako je za utehu, Banković je stari građevinac - sećam se njegovih radova od pre 30 godina (tada je radio kao 'preduzimač' dosta u centralnoj Srbiji (Kš naročito)). I ok su skroz (bili)
Mada me ova muljanja mnogo nerviraju
 
Pozdrav,
Zvao sam danas agenta koji se bavi prodajom u Zemun Visti. Rekao mi je da Banković gradnja završava polako grube radove i da tu neće biti problema, a posle toga će da se radi predviđenom dinamikom. Predviđa se da objekat bude na 80% negde u septembru/oktobru. E sad tako mi je bar rekao agent :) Ako neko ima još neke informacije bilo bi super da podeli :D
 
Da li neko zna nesto vise o unutrasnjim materijalima i bojama parketa, keramike, stolarije?
 
Pozdrav, jesu li poceli postavljati parkete i keramiku? Da li je neko skoro gledao unutrasnje radove? Kako vam se cini?
 
Vrh