Šta je novo?

Zemun Vista

Ako nekog zanima, juce sam dobio informaciju od jednog od radnika/menadzera tu na gradilistu, da bi Maxi trebalo da bude otvoren kroz 6-7 dana, tako da pretpostavljam od sledeceg ponedeljka. Kaze da je sve je zavrseno samo da se unesu rafovi i roba.. Ja posto zivim tu u Branka Pesica, veoma se radujem otvaranju Maxi-ja, jer ovde u blizini nema nijednog velikog marketa, a ovo ce mi biti na 100 metara od kuce.
Sa druge strane, za vas koji se useljujete deluje mi da se uskoro radovi privode kraju, sve deluje uredjenije, cak su i deciji park krenuli da montiraju.
Pogledajte prilog 196207
Ovo za MAXI ne moze da se tvrdi.

Da bi radnja bila u funkciji, mora prvo da se obezbedi struja.

Tu su kase, rashlada... Neka roba mora pod posebnim temperaturnim rezimom da se cuva.

Tako da dok se ne dobije prikljucak, ne moze se racunati na otvaranje Maxi-a
 
Ovo za MAXI ne moze da se tvrdi.

Da bi radnja bila u funkciji, mora prvo da se obezbedi struja.

Tu su kase, rashlada... Neka roba mora pod posebnim temperaturnim rezimom da se cuva.

Tako da dok se ne dobije prikljucak, ne moze se racunati na otvaranje Maxi-a
Mislim da je struja već obezbeđena.
20240420_171722959.jpg20240420_171231501.jpg20240420_171609429.jpg20240420_172119638.jpg
 
Mislim da je struja već obezbeđena.
To bi trebalo da je industrijska struja a ne potrosacka. Treba proveriti ali tek nakon primopredaje je rok 15 dana da se sklopi ugovor sa EPS-om za potrosacku struju.

Svakako zahtev za prikljucenje struje je jos uvek u toku (pratiti CEOP, filter investitori NIKŠA KOMERC).

Nema smisla da MAXI radi ubacivanje robe pre praznika i struje tako da estimacija za sledeci ponedeljak nije realna.
 
To bi trebalo da je industrijska struja a ne potrosacka. Treba proveriti ali tek nakon primopredaje je rok 15 dana da se sklopi ugovor sa EPS-om za potrosacku struju.

Svakako zahtev za prikljucenje struje je jos uvek u toku (pratiti CEOP, filter investitori NIKŠA KOMERC).

Nema smisla da MAXI radi ubacivanje robe pre praznika i struje tako da estimacija za sledeci ponedeljak nije realna.
Zahtev za priključenje na infrastukturu je još uvek otvoren (screenshot sa https://ceop.apr.gov.rs/ceopweb/sr-cyrl/home) - radi se o APR-u, CEOP:

1713959930832.png

Kako su korisnici eagle i nikola_shu prethodno potvrdili, radi se o priključku na struju (Elektrodistribucija Beograd).
Ostali priključci na kanalizaciju i daljinsko grejanje su izgleda takodje nerešeni.

Stoga, očigledno još uvek nisu stvoreni uslovi za otvaranje prodavnica niti za useljenje stanara.

Ako neko ima više informacija, rado može da podeli sa nama. ;)
 
Zahtev za priključenje na infrastukturu je još uvek otvoren (screenshot sa https://ceop.apr.gov.rs/ceopweb/sr-cyrl/home) - radi se o APR-u, CEOP:

Pogledajte prilog 196370
Kako su korisnici eagle i nikola_shu prethodno potvrdili, radi se o priključku na struju (Elektrodistribucija Beograd).
Ostali priključci na kanalizaciju i daljinsko grejanje su izgleda takodje nerešeni.

Stoga, očigledno još uvek nisu stvoreni uslovi za otvaranje prodavnica niti za useljenje stanara.

Ako neko ima više informacija, rado može da podeli sa nama. ;)
Hm, ovde sada piše da je zahtev odbačen... Može li se negde videti razlog?
1713973613447.png
 
Hm, ovde sada piše da je zahtev odbačen... Može li se negde videti razlog?
Pogledajte prilog 196392

Steta, ako ne posalju novi zahtev pre praznika, tesko da mozemo onda da ocekujemo da zahev bude usvojen pre kraja maja.

Sto se tice statusa kroz CEOP, nasao sam samo ove detalje u korisnickom uputstvu pracenja propisanih rokova (konkretno za prikljucenje na infrastrukturu), strana 22 - 26.

Odbacivanje zahtev zbog neispunjenja formalnih uslova.

1713981414994.png


Izvor: Корисничко упутство-праћење прописаних рокова.pdf
 
Steta, ako ne posalju novi zahtev pre praznika, tesko da mozemo onda da ocekujemo da zahev bude usvojen pre kraja maja.

Sto se tice statusa kroz CEOP, nasao sam samo ove detalje u korisnickom uputstvu pracenja propisanih rokova (konkretno za prikljucenje na infrastrukturu), strana 22 - 26.

Odbacivanje zahtev zbog neispunjenja formalnih uslova.

Pogledajte prilog 196401

Izvor: Корисничко упутство-праћење прописаних рокова.pdf
Podnet je novi zahtev, možda bude pozitvan ishod malo posle praznika :)
1714041528107.png
 
Hoće li neko sa forumavizdavati stan u Zemun Visti? Pitam za sebe, tražim jednosobni stan. 🙂
 
Vrh