Šta je novo?

Zastoji i poremećaji na linijama i planirane izmene

Управо видим 23 у Жаркову,изгледа да су негде ненајављени радови.
 
Ne znam da li je već objavio neko, ali ponovo će potez 300 na kratko prodisati od Ustaničke tokom radova na okretnici. Radovi će trajati od 02.04. od 22h do 04.04. do 22h. Linije 50, 306, 307 i 311 će saobraćati do Konjarnika, a 302, 303, 304 i 305 do Cvetkove pijace.

 
Kako će to tačno prodisati korisnici linija 306, 307 i 311, kada je njima uvek tokom ovakvih radova, u poslednjih nekoliko godina minimum, početno stajalište bilo ono koje koriste linije 20, 50 i 308 kod okretnice Ustanička?​
 
Ne znam da li je već objavio neko, ali ponovo će potez 300 na kratko prodisati od Ustaničke tokom radova na okretnici. Radovi će trajati od 02.04. od 22h do 04.04. do 22h. Linije 50, 306, 307 i 311 će saobraćati do Konjarnika, a 302, 303, 304 i 305 do Cvetkove pijace.

Ja ne razumem sto neku liniju ne prebace trajno kod Cvetka....bilo bi bolje :cool:
 

 
Oko 13h danas..

20240401_131906.jpg
 
Danas, negde između 14h - 15h, autobus na liniji 17, na skretanju iz Bulevara Zorana Đinđića u Omladinskih brigada udario u Peugeot 1007. Ne videh neku štetu na samom autobusu, dok je na kolima zadnje staklo stradalo. Razlog zašto je došlo do sudara je taj što je Peugeot izbegavao da se sudari sa vozilo koje mu je dolazilo iz pravca bloka 70A. Koliko sam u prolazu razumeo, auto iz Omladinskih brigada nije poštovao saobraćajne propise.​
 
Danas, negde između 14h - 15h, autobus na liniji 17, na skretanju iz Bulevara Zorana Đinđića u Omladinskih brigada udario u Peugeot 1007. Ne videh neku štetu na samom autobusu, dok je na kolima zadnje staklo stradalo. Razlog zašto je došlo do sudara je taj što je Peugeot izbegavao da se sudari sa vozilo koje mu je dolazilo iz pravca bloka 70A. Koliko sam u prolazu razumeo, auto iz Omladinskih brigada nije poštovao saobraćajne propise.​
A pa zato je bila katastrofa... Ja sam se vraćao 17. i od početne u Zemunu do Konjarnika mi je trebalo 1h : 22 min (15:22-16:47).
Ubili smo se 🙄
 

Промена режима јавног превоза у Булевару деспота Стефана


Током извођења радова на редовном одржавању у Булевару деспота Стефана, на делу од уливне рампе на Панчевачки мост из смера Карабурме до зоне раскрснице са Поенкареовом улицом – смер ка граду, доћи ће до промене режима рада линија јавног превоза од 18. априла, од 22 часа, до 19. априла до 6 часова, саопштено је из Секретаријата за јавни превоз.

Радови подразумевају потпуно затварање десне коловозне траке Булевара деспота Стефана, гледано у смеру ка граду, при чему ће се коловозна трака за смер ка Карабурми користити за двосмерно одвијање саобраћаја на предметној деоници.

Возила са линија 43, 95, 96 и 101Н у смеру ка граду саобраћаће улицама: Панчевачки мост, Драгослава Срејовића, Булевар деспота Стефана и даље редовно, док ће у супротном смеру саобраћати редовно. Привремено се укида стајалиште „Панчевачки мост” – смер ка граду.

 
Vrh