Šta je novo?

Zaprašivanje komaraca i gundelji

Ako cemo da pravimo revoluciju mozda da pocnemo odatle a ne da terorisemo radnike zelenila koji samo obavljaju svoj posao.​
Pa i plaćeni ubica obavlja samo svoj posao, pa ga opet terorišemo, da se figurativno izrazim.

Ja sam lično mišljenja da treba govoriti što više o ovakvim stvarima i kako smanjiti što više unos raznoraznih štetnih materija kroz voće i povrće (depesticiziranje i sl. u kućnim uslovima), kako zaštititi malu decu, kućne ljubimce, pčele i sl.​
 
Pa i plaćeni ubica obavlja samo svoj posao, pa ga opet terorišemo, da se figurativno izrazim.

Ja sam lično mišljenja da treba govoriti što više o ovakvim stvarima i kako smanjiti što više unos raznoraznih štetnih materija kroz voće i povrće (depesticiziranje i sl. u kućnim uslovima), kako zaštititi malu decu, kućne ljubimce, pčele i sl.​
Dobra analogija, isto je placeni ubica i radnik zelenila koji prska beton totalom :ROFLMAO:

Nije me mrzelo da procitam bezbednosni list za preparat. U sustini glavni problem je direktan unos supstance, tj ili da se direktno popije, da se udahne pri nanosenju ili da veca kolicina dospe na kozu takodje pri nanosenju. Zato radnici nose zastitno odelo.

Kada dospe na povrsinu vise ne predstavlja opasnost osim ako bi mozda neko dete krenulo da lize beton odmah po nanosenju. Inace koristi se svuda za tretiranje javnih povrsina kao sto rade i ovi nasi.

Jedino je ostalo pratiti evropske direktive i ako oni zabrane sredstvo, zabranimo i mi. Ne treba dizati paniku.
 
Vrh