Šta je novo?

World of Tanks - free online multiplayer game

BOKI SMOKI

Advanced
Učlanjen(a)
23.03.2009.
Poruke
2.015
Pohvaljen
19
Lokacija
Pancevo
Da li je neko upoznat sa ovom igrom? Sada trenutno instaliraju verziju closet beta, gde ubacuju klanove i online mapu sa provincijama. Ovo ce dositinu za godinu dve biti ubica od igre. A pravi je Beloruski wargaming. Igra je na principu world of worldcrafta, samo sto je besplatna. nornmalno zlato se od sada placa pravim novcem. Mi vec imamo srpski klan 3 okl brigadu koja ce biti u savezu sa ruskim klanom red tide. Inace u igrici za sada imate Ruske, Nemacke i Americke tenkove. Krecete od najslabijeg iliti tier 1. Tokom igre dobijate ekspiriens u zavisnosti koliko unistite tenkova(i kada smao nekoga pogodite) U zavisnosti sa koje razdaljine, da li ste pogodili slabijeg od vas ili jaceg od vas. Da li ste ga prvi detektovali na mapi a potom unistili. Svaki tenk mozete nadogradjivati, motor kupola, kalibar, radio, dodatke,. Skilovi posade su jako bitni iskustvo sa igranjem odredjene vrtste vozila.Imacete mogucnost i razmenu resursa zlata zmedju igraca ko i razmenu ekspiriensa. Da bi je skinuli samo je potrebno registorvati se na sajt worldoftanks.eu i skinuti igru. Email i sifra sa sajta ce vam sluziti za pokretanje igre na server. I izaberite eu ako vas bude kojim slucajem pitao, jer je north americans erver sporiji. Za sada ima samo evropska mapa. A kasnije ce se ta dva servera spojiti i imacete ceo svet u provincijama.

Ovako bi to trebalo da izgleda. Za koji minut ce server biti dostupan pa cu da proverim. Mada zbog vremenske zove ce biti sat kasnije kod nas.

Clan_Wars_Sketch.jpg


world-of-tanks-background.jpg


Tech tree

full_german_tree.jpg
 
Iskoriscen post. Ovde cu vas obavestavati o napretku klana i osvajanju ako je neko zainteresovan. Lol postoji mogucnost da zaratimo sa crnogorskim klanom,, jer svi krecu sa mora, da bi osovjili jednu provinciju. Mi hrljamo ka Srbiji. Inace resursku i zlato se isto tako dobijaju i sa osvojenih provincija. U Clan warsu imate i placneike koji prelaze u druge klanove za odredjenu sumu zlata. Sad posto se zlato placa, ne znam da li je u mogucnosti da neki jludi zaradjuju ovom igrom. Jer ako je neko dobar igrac, sigurno ce biti placenik, i bice placan zlatom, koje kasnije moze da proda za pravi novac, a wargaming net bi uzeo neki, ne mali procetan od te prodaje. Tako sam barem nacuo.
 
Kako je sa botovima, da li ima varanja ? U vecini MMO igra se pre ili kasnije pojave botovi, koji ruse ekonomiju, a igra postaje dosadna.
Citao sam o ovoj igri, ima na situ Sveta Komjutera (forum) tema o toj igri, a i ljudi su i tamo u nekim savezima.
Licno se ne palim na tenkove, pa mislim da cu propustiti ovu igru, iako bih rekao da ima potencijal , po onome sto sam procitao.
 
Za sada nema, ali stoji u tekstu licence arggement da ce ubuduce takvi jludi biti snakcionisani. Znam da je u American's Army svakog meseca, jednom dvaput ili triput update bas zbog hakovanja i botova. Tako da to ne verujem da ce biti problem. WOW cveta, pa tako nema ni sumlje da ce i ova igra cvetati.
 
Vrh