Šta je novo?

Wellport [Stambeni kompleks | 50.000m2]

Pa zar to nije bilo definisano ugovorom? Mislim da je u svim novogradnjama u tom bloku cena odrzavanja 0.7e/m2. To je, po meni, prava otimacina a realna cena odrzavanja treba da bude 0.35e/m2 koliko je u Belvilu na primer.
 
Da li je neko podnosio zahtev katastru za knjizenje? Kako to ide sada? Vidim u online bazi da zgrada nije uknjizena (ne vide se stanovi posebno), ali postoje neki zahtevi za knjizenje od strane kupaca. Zar to ne ide automatski od strane notara koji je nakon potpisivanja kupoprodajnog ugovora prosledio primerak katastru?

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Mene ovaj kompleks ne prestaje sve više i više neprijatno da iznenadjuje. Toliko negativnih komentara pa sad još i ovo dranje oko održavanja.
 
Zasto je dranje? Normalno je da ce odrzavanje zgrade sa ogradjenim dvoristem zatvorskim resetkama kostati vise nego odrzavanje zgrada koje nemaju to dvoriste.
 
Ulazna vrata u glavnu garažu su danas otpala.. Toliko je kvalitetno i detaljno urađena ugradnja.. Posle malo jače od godinu dana korišćenja..
 
Od pre dva dana...
 

Prilozi

  • F855DEEF-FCC1-4E1B-9BA0-9A1F4A21D064.jpeg
    F855DEEF-FCC1-4E1B-9BA0-9A1F4A21D064.jpeg
    210,1 KB · Pregleda: 6.884
  • 2D0C91A0-5E5B-4E9B-9460-8CC90226CAFC.jpeg
    2D0C91A0-5E5B-4E9B-9460-8CC90226CAFC.jpeg
    296,1 KB · Pregleda: 6.890
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=828051#p828051:14ch6sgo je napisao(la):
vladimir85 » Uto Mar 02, 2021 11:42 pm[/url]":14ch6sgo]Ulazna vrata u glavnu garažu su danas otpala.. Toliko je kvalitetno i detaljno urađena ugradnja.. Posle malo jače od godinu dana korišćenja..
Kad ističe garantni rok za drugu i naredne faze?
 
Zna li neko kada pocinje faza 3? To je treca zgrada, najvisa i poslednja ako se ne varam?
 
Kristina11":1y78mnds je napisao(la):
Na osnovu njihovog poslednjeg instagram posta izgleda da je krenula 1. maja
A na osnovu tog posta izgleda kao da ima 22 sprata, kako sam na brzinu izbrojao.
 
Da, i ja to videh na instagramu, isto mi se cini 22 sprata...pitacu od ponedeljka neki dan. Mogu misliti kolika ce to zgrada biti , neboder...ove okolo su do 8 sprt. Kakve li ce biti cene...
 
Zgrade su jedne od lepsih. Ali ovoliko betona na maloj povrsini ....nije humano
 
Eno i cetvrte faze na renderu. Ne znam samo kako se 4 i 3 faza prakticno dodiruju, znaci sa te strane nema prozora?
Nezvanicno, cena za trecu fazu treba da bude nesto sitno niza nego za drugu, verovatno zbog velike spratnosti.
Meni licno nije lose to sto ce biti velika spratnost, celo naselje ima neku formu pa ne strci toliko, ono sto mi se ne svidja sto ce biti puno manjih stanova, pa kad pomnozite sa 22 sprata dobija se gungula.
 
jedna nedoumica, jel cetvrta faza ide uporedo sa trecom?
koliko je to stanova povspratu, posto mi zgrada izgleda uze?
 
Render je nerealan, ova zgrada od 22 sprata ce biti ogromna gledano sa tla. Cetiri solitera u bloku 30 (preko puta yubc) imaju po 17 spratova, a realno su veliki ali posto okolo ima zelenila jos i izgleda sasvim pristojno.
 
Ove tri zgrade kao da ne pricaju :D
Sem zajednickih boja, ne bih pomislio da su od istog investitora, a kamoli faza A,B i C.
 
Vrh