Šta je novo?

Wellport [Stambeni kompleks | 50.000m2]

Kako je mogao investitor da izabere upravnika i ko ce da odrzava kompleks,zar o tome ne odlucuju vlasnici?Ja sam pratio na ovom forumu odakle su izbaceni i nece bas moci tek tako ovo da prodje.jel i dalje ne postoji viber grupa za trecu fazu?
Na primopredaji kljuceva je dat i dokument gde stoji koji je upravnik izabran, a poslat je i mail od strane upravnice sa dokumentom gde stoji da smo je svi mi jednoglasno izabrali 😁 e sad za mene znam da me niko nije pitao, a za druge ne mogu da kazem. Kako dalje, videcemo…
 
Na primopredaji kljuceva je dat i dokument gde stoji koji je upravnik izabran, a poslat je i mail od strane upravnice sa dokumentom gde stoji da smo je svi mi jednoglasno izabrali 😁 e sad za mene znam da me niko nije pitao, a za druge ne mogu da kazem. Kako dalje, videcemo…
Niko nije nikog pitao,niti je ona uopste izabrana,nju je postavio investitor za upravnike ne pitajuci nikoga
 
Pozdrav buduće komšije! :)
Nisam 100% siguran, ali mislim da smo svi potpisali blanko ugovor o održavanju, koji je bio u prilogu ugovora o kupoprodaji nekopretnosti.
I onda je investitor dalje završio u skladu sa tim.

U neku ruku je to OK, ali ako je izabrana firma onakva kako se piše...
 
Ta firma je izgleda upravo onakva kako se pise o istoj.Kako moze blanko ugovor da bude merodavan,znaci dopisemo posle da je odrzavanje 10000eura mesecno i to je to??U blanko ugovoru niti pise ko je upravnik niti ko odrzava niti koliko to kosta,to je iskljucivo u nadleznosti skupstine stanara i niko nam to pravo ne moze da oduzme,ali ako nam niko jos uvek ne salje bilo kakvu informaciju o skupstini niti bilo sta slicno,ocigledna je prevara u najavi.Inace komercijala je meni pricala sasvim drugu pricu u vezi toga jer sam odmah pitao sta ce biti sa upravnikom gde su oni rekli da je to samo njihov predlog.Ako se ne pod hitno ne sastanemo ili napravimo grupu posle ce nam trebati mnogo zivaca da ih oteramo,kao sto su ih svi i oterali
 
Nece ti oni sazvati nijednu skupstinu, sve cete sami morati, kao i mi sto smo. I da se ta kvazi upravnica pojavi na skupstini, gledace u telefon bez trunke zainteresovanosti.
 
1000018746.jpg
 
Jel zna neko zasto stanovi iz faze 3 jos uvek nisu vidljivi u katastru nepokretnosti, iako su useljeni vec pre 2-3 meseca?
 
Koga zanima, cene u Newportu se krecu od 3600 do 4200 eur/m2 (ovo ukljucuje pdv), zavisno od sprata i tipa stana.
Po meni previse sa obzirom sta se sve grade u okolini za manje pare.
 
Koga zanima, cene u Newportu se krecu od 3600 do 4200 eur/m2 (ovo ukljucuje pdv), zavisno od sprata i tipa stana.
Po meni previse sa obzirom sta se sve grade u okolini za manje pare.
Da ne planiraju možda da objekat bude jače klase od Wellport-a. Meni ima smisla viša cena ako ga pozicioniraju u klasu iznad Welport-a, Exinga i Eliksira, recimo ako je klasa Belmonda po dizajnu (arhitekturi), opremi i materijalizaciji, onda je već ok da cenovno idu u tu klasu.
 
Da ne planiraju možda da objekat bude jače klase od Wellport-a. Meni ima smisla viša cena ako ga pozicioniraju u klasu iznad Welport-a, Exinga i Eliksira, recimo ako je klasa Belmonda po dizajnu (arhitekturi), opremi i materijalizaciji, onda je već ok da cenovno idu u tu klasu.
Po onome sto su mi poslali rekao bih da je isti kvalitet kao ostatak wellporta. Sakura i Airport garden su mi dosta kvalitetniji a slicne ili manje cene.
 
Sta te cudi? Nije se wellport proslavio nesto po ultra kvalitetu.
 
Vrh