Šta je novo?

WEB Kamere Beograda

Astrodule imas od mene po jedan satosi za svakog prijavljenog taksistu!
 
Уличне камере су врло корисне, посебно у снимању саобраћајних незгода, провала и других врста кривичних дела. Нисам сигуран да ли траке може да користи полиција, али боље је да их имате.
 
Bar da MUP učini dostupnim osnovne funkcije tih kamera svima preko nekog portala, pa da imamo koristi od toga, praćenje gužvi pre svega.
Ovako em ne znamo kome se snimci prosleđuju, em ne znamo ni dal zaista obavljaju funkciju ili će po potrebi baš kad se desi neki incident biti bez struje, pokvarene...

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Sto se tice guzve, najbolje resenje je gugl maps, one najbolje prikazuju gde je u kom trenutku guzva.
 
Прихватам употребу Google Maps. Важно је редовно ажурирати за све промене у саобраћају.
 
Sta mislite da li bi sa zgrade Usca 2 bilo potrebe da se namontira pogleda na Most Miladina Zarica uzivo da pratimo obecano rusenje iz vise uglova?
 
Ako neko zna tacnu lokaciju gde ce biti Jarbol mozda bi mogao jedan stream sa pogledom sa Usca na tu tacku.

Jednu kameru postavljam ka Gazeli trenutno.
 
.
.. da se namontira pogleda na Most Miladina Zarica uzivo da pratimo obecano rusenje iz vise uglova?.....
Obavezno
Obecanja teško da se prate kamerama
radovi to mogu
a do njih još 2 puta ce se menjati kamere koje nakon ove zime pola ih nece raditi
video sam šta se sve ugradjuje....
al ako... dobar je biznis :violina:
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=898331#p898331:3uwg9z9c je napisao(la):
boca-ica » 13 Nov 2021 02:02 pm[/url]":3uwg9z9c].
.. da se namontira pogleda na Most Miladina Zarica uzivo da pratimo obecano rusenje iz vise uglova?.....
Obavezno
Obecanja teško da se prate kamerama
radovi to mogu
a do njih još 2 puta ce se menjati kamere koje nakon ove zime pola ih nece raditi
video sam šta se sve ugradjuje....
al ako... dobar je biznis :violina:

Ja stvarno ovaj post nisam mogao da razumem? Sta si hteo da napises?
 
Koliko je iz jadne Bg kase ukupno otišlo na troškove kupovine i postavljenih svih kamera , pride održanje ?

Verujem to je blizu vrednost jednog
III Beograda :bash:

To je budalaština preterivanja u odnosu
na 100 prečih stvari
:sesir:
 
Kamere koje su postavljene na ovoj temi su privatne a ja sam finansirao jednu (i namucio se da je postavim) a nadam se da cu uskoro i drugu :)
 
Je li ovo ta kamera?

Kamera.jpg

Link
 
Jeste ali na zalost ne moze URL. :(
Probao je Igor da stavi. Utvrdio sam sad tacno sta je problem sa linkom.
Ako se prekine internet i na 30 sekundi stream se gasi i onda mora rucno da se pokrene a kad se pokrene generise se novi URL.

Realno najbolja kamera ali steta za direktan link :)

Kako ce biti dobro pratiti skidanje mosta. :)

Ono sto bi jos bilo dobro da napravim timelapse video celog mosta kako skidaju ali je izazov malo veci :)
 
Vrh